Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teledysk z Kicka ( 2011 )


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 20 grudzień 2012 - 15:12

Czym filmowales? Calkiem niezly filmik.

Filmowałem Sony DCR-SR77E , którą trzymałem w ręku. W tym sezonie zakupiłem już kamerkę, którą mogę montować na kask więc powinno być lepiej ( stabilizacja obrazu :D )

Z samego Gdanska jestes? Od pewnego czasu tez troche sie czuje Gdanszczaninem. Syn z rodzina sie tam przeprowadzil. Chyba na stale. Dobry narciarz.

Jeśli znasz trochę Gdańsk to wcześniej mieszkałem na Stogach a obecnie w Sobieszewie ( dzielnice Gdańska ) :)

Od pewnego czasu tez troche sie czuje Gdanszczaninem. Syn z rodzina sie tam przeprowadzil. Chyba na stale.

No to pewnie jak nie w zimie to w lato zawitasz na Pomorze i będzie szansa się spotkać :D

Użytkownik jabol edytował ten post 20 grudzień 2012 - 15:43

  • 0
Dołączona grafika

#22 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 grudzień 2012 - 15:52

W tym sezonie zakupiłem już kamerkę, którą mogę montować na kask więc powinno być lepiej ( stabilizacja obrazu :D )


Jaka? Jeszcze o tym nie mysle, ale kto wie?

Nie, Gdanska dobrze nie znam. Syn mieszka w samym Srodmiesciu, na Starowce o ile tak sie w Gdansku mowi (znow mi sie pseudokawal przypomnial. :) Pytaja starego Krakusa: "Ktoredy na Starowke"? "Pojdzie Pan prosto, pierwsza w lewo, prosto i dojdzie Pan do Dworca Glownego, tam Pan kupi bilet do Warszawy, a dalej Pan zapyta po wyjsciu z pociagu to Panu powiedza".
  • 0

#23 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 20 grudzień 2012 - 16:43

Jaka? Jeszcze o tym nie mysle, ale kto wie?

GoPro Hero 2

Syn mieszka w samym Srodmiesciu, na Starowce o ile tak sie w Gdansku mowi

:) Tak, jest Stare Miasto w Gdańsku. No to syn ma wesoło i głośno zwłaszcza jak jest Jarmark Św. Dominika :D
Ps. A Starówka to chyba faktycznie najbliżej w W-wie ( czy to z Gdańska czy Krakowa patrząc ) :)
  • 0
Dołączona grafika

#24 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 grudzień 2012 - 17:43

GoPro Hero 2


Niedobrze. NIepotrzebnie Cie zagnalem. Teraz zaczne dumac: kupic nie kupic? A zdjecia da sie robic? Jakie? Wolalbym odpowiedz, ze da sie, ale kiepskie. ;)

Tak, jest Stare Miasto w Gdańsku. No to syn ma wesoło i głośno zwłaszcza jak jest Jarmark Św. Dominika :D


A ma. Z jednej strony jarmark, z drugiej - dzwony kosciola sw. Brygidy, tego od charyzmatycznego śp. ksiedza Jankowskiego.
  • 0

#25 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 20 grudzień 2012 - 18:32

Niedobrze. NIepotrzebnie Cie zagnalem. Teraz zaczne dumac: kupic nie kupic? A zdjecia da sie robic? Jakie? Wolalbym odpowiedz, ze da sie, ale kiepskie.

Andrzej, dla mnie to nie problem. Jeśli tylko mogę to staram się pomóc. Wiem, że zdjęcia można robić ale niestety nie wiem jeszcze jakiej jakości ( nie robiłem zdjęć ). Kamera nie posiada ani wizjera ani wyświetlacza w związku z czym dokładne ustawienie jest mało komfortowe. Posiada natomiast obiektyw szerokokątny co powoduje, że bez problemu można ją odpowiednio ustawić. Moje nagranie z Koszałkowa ( zamieszczone na forum ) zostało właśnie utrwalone tą kamerką.
A jeśli chodzi o zdjęcia to jestem tradycjonalistą i wolę korzystać z tradycyjnego aparatu :D
Pobawię się trochę aparatem z GoPro i pokażę Ci co z tego wyszło. No i muszę więcej pobawić się samą kamerką żeby cokolwiek więcej powiedzieć :)

No to w ciekawym miejscu mieszka Twój syn. Każda ważniejsza impreza, że tak powiem " solidarnościowa " zaczyna się w Brygidzie a kończy pod Trzema Krzyżami :D

Użytkownik maxiklenczonu14 edytował ten post 20 grudzień 2012 - 18:36

  • 0
Dołączona grafika

#26 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 20 grudzień 2012 - 20:21

Niedobrze. NIepotrzebnie Cie zagnalem. Teraz zaczne dumac: kupic nie kupic? A zdjecia da sie robic? Jakie? Wolalbym odpowiedz, ze da sie, ale kiepskie.

Andrzej, dla mnie to nie problem. Jeśli tylko mogę to staram się pomóc. Wiem, że zdjęcia można robić ale niestety nie wiem jeszcze jakiej jakości ( nie robiłem zdjęć ). Kamera nie posiada ani wizjera ani wyświetlacza w związku z czym dokładne ustawienie jest mało komfortowe. Posiada natomiast obiektyw szerokokątny co powoduje, że bez problemu można ją odpowiednio ustawić. Moje nagranie z Koszałkowa ( zamieszczone na forum ) zostało właśnie utrwalone tą kamerką.
A jeśli chodzi o zdjęcia to jestem tradycjonalistą i wolę korzystać z tradycyjnego aparatu :D
Pobawię się trochę aparatem z GoPro i pokażę Ci co z tego wyszło. No i muszę więcej pobawić się samą kamerką żeby cokolwiek więcej powiedzieć :)

No to w ciekawym miejscu mieszka Twój syn. Każda ważniejsza impreza, że tak powiem " solidarnościowa " zaczyna się w Brygidzie a kończy pod Trzema Krzyżami :D



gopro2 (czego nie bylo w jedynce) mozna zzsynchronizowac z kazdym smartphone'm i takze pokazywac na zywo w internet
do tego potrzebny BackPack kit (ma takze remote control)
  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#27 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 20 grudzień 2012 - 20:59

gopro2 (czego nie bylo w jedynce) mozna zzsynchronizowac z kazdym smartphone'm i takze pokazywac na zywo w internet do tego potrzebny BackPack kit (ma takze remote control)

Ech, niestety cena BackPacka trochę odstrasza ( z tego co pamiętam ponad 500 zł ).Jest to w miarę nowa przystawka więc i cena całkiem spora
  • 0
Dołączona grafika

#28 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 20 grudzień 2012 - 22:34

Niedobrze. NIepotrzebnie Cie zagnalem. Teraz zaczne dumac: kupic nie kupic? A zdjecia da sie robic? Jakie? Wolalbym odpowiedz, ze da sie, ale kiepskie. ;)

Z kolekcji Stubajowej,robione Hero2 przez Deczka.Ogolnie wiekszosc tych bardziej zaawansowanych kamerek robi przyzwoite foty.
Załączony plik  GOPR0083.jpg   147,58 KB   14 Ilość pobrańZałączony plik  GOPR0289.jpg   153,97 KB   19 Ilość pobrańZałączony plik  GOPR0297.jpg   95,88 KB   14 Ilość pobrań
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych