Skocz do zawartości


Zdjęcie

W związku z tym co ma miejsce.......wspólny wyjazd


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2009 - 09:48

To będzie ktoś jeszcze jutro w sCyrku ?
  • 0

#22 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 19 luty 2009 - 10:57

Wiadomość z ostatniej chwili...dziewczyny zdobyły Golgotę


I wszystkich serdecznie i gorąco pozdrawiają!

To będzie ktoś jeszcze jutro w sCyrku ?


Mirku!
Ja się ustawiam na sobotę. Jak mnie "na sępa" Kasia zabierze
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#23 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2009 - 11:38

Tadek a Wy na jeden dzień ? Dzwoniłem do COS-u i twierdzą ,że warunki nie najlepsze a nawet trudne :( Zostaje GAD
  • 0

#24 maniaq

maniaq
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 luty 2009 - 12:52

w sobotę na Skrzycznym są zawody GOPR w narciarstwie alpejskim - więc i ja bedę

jeszcze nie wiem czy wystartuje - bo naciągnąłem wczoraj mięsień uda ale może rozchodze

tak czy inaczej będę

pzdr
  • 0

#25 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2009 - 13:03

No to tym bardziej w piątek będą robić trasę na sobotę co = zerowej ilości ratraków w innych miejscach zostaje GAD I z tego co donosi znajomy to golgota zamknięta a warunki dobre są tylko na 7 i 10. Cały sCyrk do zaorania i wszędzie kukurydza.
  • 0

#26 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 19 luty 2009 - 13:06

Nie rozumiem!!
Pada wszędzie śnieg a warunki są do dupy??
Proszę jaśniej jeśli można!!
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#27 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2009 - 13:18

A to sCryrk właśnie Chcesz nieprzygotowanych tras to masz idealne miejsce na wyjazd. Teraz są jakieś "zawody/spartakiada" od środy do soboty + w sobotę to co pisał maniaq więc cała para
ratrakowa idzie w gwizdek zawodowy . Pytania ? To naprawdę jest skansen. Przykład znajoma ma mały dom/pensjonat (basen i inne duperele) jak wszystko było cacy to było to warte około 3-4 mln. Teraz 700.000 . W agencjach twierdzą ,że sCyrk umiera. Coś w tym jest. Pojedz chodź raz warto zobaczyć. Tu opis warunków z wtorku

Ja byłem we wtorek w Czyrnej i na Solisku.
W Szczyrku to normalne, że z zasady się nie ratrakuje.
Na trasach po południu wyłazi trawa i kamienie chociaż sniegu naprawdę
ogromne ilości.

Mirek wychowany na sCyrku.
  • 0

#28 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 19 luty 2009 - 14:42

Przesadzacie panowie.
Pojedziemy , zobaczymy.
Jak ciągle pada, to robią się muldy, wszędzie. A w nocy na pewno ratraczą
W sobotę już na Golgocie nie ma zawodów.
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#29 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 19 luty 2009 - 16:17

Ja się ustawiam na sobotę. Jak mnie "na sępa" Kasia zabierze

Sępów nie zabieram, ale Ciebie, po znajomości oczywiście, dlaczego nie?!
Bardzo mi się podoba ten ruch w temacie...
Aż serce rośnie!
Mirku! Nie strasz warunkami...
Na pewno nie będzie tak strasznie... W końcu MY tam jedziemy!

PS
Właśnie rozmawiałam z dziewczynami: są bardzo zadowolone, ze wszystkiego! Dziś zjeżdżały z Bieńkuli
Warunki bardzo dobre, śnieg wszędzie, nie pada tylko z przerwami. Jak zawsze najlepsze warunki od rana, bo trasy wyratrakowane. Potem, niestety, padający śnieg i to, że jest on dość sypki, robi swoje: pojawiają się muldy.
Wstępnie umówiłyśmy się ok. 8.00 na Solisku. Tam będziemy się szukać. Oczywiście mówię o sobocie.
Kto jeszcze? - CZEKAMY!!!!
  • 0

#30 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2009 - 11:33

Jutro 8.00 parking pod Golgotą.
  • 0

#31 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 20 luty 2009 - 19:32

Zdjęcia obowiązkowo
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#32 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 21 luty 2009 - 20:31

Zdjęcia będą Pit Ty nawet nie wiesz jakie tam wspaniałe choinki rosną A jakie one (te choinki) są romantyczne. I z tych choinek pomimo 3 metrów śniegu spadaja na trasy lawiny trawy i kamieni (serwis narty 60 zł DSD Bytom "MasterCard" Forumowicze na żywo Bezcenni). Bardzo Serdecznie Wszystkim Dziękuję to był Wspaniały Dzień.
  • 0

#33 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 luty 2009 - 20:57

Się już relacji dociekać nie mogię
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#34 axyz

axyz
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 luty 2009 - 21:01

Oj nasz Ty Mirku - Marudo, choc bardziej Wesolku...Pamietaj jeno ze Scyrk to nie cyrk!!!
Choinki w Szczyrku sa bezcenne, za takie widoki warto zjechac po malusienkich kamyczkach...takie tyci, tryci, trawka tez pikna od czasu do czasu...ale co najpiekniejsze w Szczyrku...(oprocz Kasi i Marysi)???? Odpowiedz jest tylko jedna...nie halda sluska w Bytomiu ale...
C H O I N K I !!!!!!!!!!
Marysia przygotuje osobny post przedstawiajacy najcenniejsze choinki na stoku i dowod jak to sie stalo, ze armatki zasypalo, a kamcorow nawialo...
Ania...po bliskich spotkaniach z zielonymi (nie choinkami, bo one tam ino biale) slupami orczykowymi:D
Marysia obok Ani w przecudnym zaglebiowskim miescie jakim jest Sosnowiec, po romantycznym spacerze w parczku z rozgwiezdzonym niebem...tylko jednego nam brakowalo...
Choinek:)
  • 0

#35 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 21 luty 2009 - 21:10

Dzień fantastyczny! Ludzie - jeszcze bardziej!!!
Jedynie jeden taki, co Szczyrku nie lubi, sprawił, że jeszcze do teraz od śmiechu bolą mnie wszystkie mięśnie twarzy , ale... jeszcze kilka wyjazdów i będą mu się podobały nie tylko choinki

BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!

  • 0

#36 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 21 luty 2009 - 21:28

.......... ale... jeszcze kilka wyjazdów i będą mu się podobały nie tylko choinki

A ja myślę, że koniecznie musisz spróbować "wymuszonego skrętu" na pustym 800m czerwonym stoku. Będzie Ci sie podobało GWARANTUJĘ. Wtedy naprawdę można "szybko i bezpiecznie" a choinki są z boku, jesteś TY i Narty (Twoje Wspaniałe Ambitne) i Wyzwanie muszę być pierwsza (ale nie dla widzów) dla Siebie.
Nie spodoba się, wrócimy do SZCZYRKU.
  • 0

#37 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 21 luty 2009 - 21:37

A ja myślę, że koniecznie musisz spróbować "wymuszonego skrętu" na pustym 800m czerwonym stoku. [...] jesteś TY i Narty (Twoje Wspaniałe Ambitne) i Wyzwanie muszę być pierwsza (ale nie dla widzów) dla Siebie.

Widzę, co prawda, pewną trudność: "pusty stok", ale poza tym to nie problem; jestem bardzo otwarta...
... tylko kto będzie w stanie wyjaśnić mi, co to ten "wymuszony skręt"???
  • 0

#38 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 21 luty 2009 - 21:41

Pusty stok "już masz" załatwiony -- skręt wymuszony to tyczki,bramki,bojki coś co powoduje ,że musisz skręcić tam gdzie jest wspomniany wyżej element a jednocześnie zmieścić się w zadanym sobie limicie czasu. (ten indywidualny limit czasowy dotyczy tylko Ciebie bo cała reszta to się ściga na tych ustrojstwach ). Zyski masz następujące 99% bezpieczeństwa, stok jest ogrodzony i tylko dla Ciebie, koncentrujesz się na jeździe a nie na wymijaniu innych, możesz pojechać na max-a, możesz przystawić Swoje wyniki do wyników innych, stok jest zawsze idealnie równy i przygotowany, odpada myślenie o "przeszkodach terenowych" to takie boisko/ścianka wspinaczkowa tylko na śniego w otoczeniu Tatrzańskich Świerków (ptaszki pomijam bo kask zagłusza) .
  • 0

#39 axyz

axyz
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 luty 2009 - 13:28

Hmmm, to jakas masakra...ale dopiero teraz do mnie dotarlo, jak zwykle z lekkim opoznieniem (no ale musze byc lekko nienormalna jak chce startowac z Lidka, co sie pojawi za jakis czas na forum;), w paraolimpiadzie mlodziezowej za rok w smigu synchronicznym:D), ze sie wczoraj spotkalismy...
Ekipo warszawsko-lodzka podziwiam, chyle wrecz glowe do obolalych kolan, za pojawienie sie na stoku o tak wczesnej porze!!!
Kasiu jestes tak boska jak Szczyrk w zeszly wtorek (jak dla mnie najcudowniejszy warunkowo dzien, wedlug Marysi zapewne poniedzialek:)) Pozdrowienia dla meza:) bez ananasa, ale za to z oliwka;)
Tadeuszu Juz teraz wiesz jak wyglada baba wywozaca chrust z lasu...dobrze, ze w spodniach na pupie:D Dziekuje za uwagi dotyczace pokracznej sylwetki i pierwszego skretu...ale wiesz ja to nadal jestem w szoku, ze nie turlam sie z takich stromizm, a narty puszczam luzem (hmm, moze gdybym miala sznureczki na te pieknosci, co by mi sie nie pogubily, chyba tylko dlatego zjezdzalam, bo balam sie je stracic), tylko daje rade:D
Mirku Wielkie dzieki za dowiezienie pod smietnik:D Tak, wiem, wiem...mam dac nartom pojechac...one same skrecaja...tylko jeszcze nie doszlam z nimi do 100% porozumienia kiedy maja skrecac i w jaka strone;)
Marysiu od jutra zaczynam zrzucac to co mi sie na brzuch rzucilo podczs tego pobytu wsrod choinek i blagam o osobnego posta pod tytulem: Walory estetyczne scyrcanskich choinek;)
Buziaki dla wszystkich i do zobaczenia!!!
Ania
  • 0

#40 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 22 luty 2009 - 14:53

I mnie bardzo ucieszył ten wyjazd, bo okazało się, że ludzie sympatyczni na forum są... jeszcze sympatyczniejsi na żywo ; aż szkoda, że drugi raz... nie wiadomo kiedy...
I masz rację Aniu: to spotkanie było po prostu fantastyczne! Co by to było, gdybyśmy spotkali się na kilkudniowym wyjeździe??? -

Anusiu! Dziękuję za sympatyczne słowa ; cóż mogę dodać?: nietrudno być miłym w gronie przemiłych i przesympatycznych!

Mirku! Nawet zrozumiałam
Szkoda, że nie mieszkam gdzieś bliżej, bo chętnie bym skorzystała z Twojej propozycji. I wcale nie chodzi tu o podnoszenie własnych umiejętności, choć oczywiście "przy okazji" i to by następowało... W Twojej propozycji jest jednak to coś, czym dobrze by się bawił niespokojny duch, który we mnie mieszka

Wszystkim obecnym w Szczyrku -
A nieobecni - niech żałują!!!!

Załączone pliki


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych