Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamerka na kask


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 listopad 2013 - 22:09

 

329 funtow.

czyli lekko liczac, 500$$………………..

 

 

U Was jest tanszy: 400$

 

http://store.driftin...m/drift-ghost-s


  • 0

#42 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 24 listopad 2013 - 22:40

I akcesoria sporo tansze(choc podrozaly).


  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#43 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 listopad 2013 - 20:23

Listonosz kamerke juz dosatrczyl. Szybciej niz sie spodziewalem.

Opakowanie robi wrazenie i rzeczywiscie kamerka wyglada solidnie, mimo napisu Made in China...


  • 1

#44 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 26 listopad 2013 - 23:20

Cześć

MYślę, że upowszechnienia takich kamerek to genialny pomysł i to z wielu powodów.

POzdrowienia


  • 0

#45 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 27 listopad 2013 - 08:39

Cześć

MYślę, że upowszechnienia takich kamerek to genialny pomysł i to z wielu powodów.

POzdrowienia

myślę że należy z wielu powodów wprowadzić obowiązek używania tych

kamerek tak w ruchu narciarskim jak i drogowym


Użytkownik jabol edytował ten post 27 listopad 2013 - 08:42

  • 3
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#46 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 listopad 2013 - 13:01


myślę że należy z wielu powodów wprowadzić obowiązek używania tych
kamerek tak w ruchu narciarskim jak i drogowym

 

na jakich zasadach Jasiu ?


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#47 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 listopad 2013 - 22:51

 


Tez ghosta nabylem droga zakupu... za pare dni listonosz powinien dostarczyc...

:thumbsup:

P.S.Tylko jak sie rozczarujesz to nie obwiniaj mojej skromnej osoby  :)

 

 

Pierwszy dzien kamery w terenie i ...

No Pytek, teraz to Ci sie dostanie :D 

 

Plusy:

 

1. Ten obrotowy obiektyw to bardzo cwany jest. Podoba mi sie.

2.  Mocowanie do gogli plus rzep na pilota swietnie mocuja kamerke na kasku rowerowym. Nic kleic nie trzeba bylo.

 

Minusy

1. Niestety driftapp na androida nie dziala. Z tego co napisane w instrukcji wynika ze jak na razie dopiero pracuja nad tym.

2. Proby odpalenia Wifi zakonczyly sie zawieszeniem kamery. Wyglada na to ze trzeba poczekac na upgrade firmware.

3. Standardowe programy importujace czy czytajace filmy z karty nie widza filmow. Trzeba manualnie kopiowac je na PC. Wtedy nie ma problemu z ich odczytem.

4. Brakuje mi informacji ile mi jeszcze czasu zostalo na karcie... W handycamach to standard, nie wiem jak z actioncameras jest?

5. 2 razy Po 29 minutach krecenia kamera skonczyla nowy film i zaczela nowy (kilka sekund przerwy). Pliki mialy 1.64MB, 1.54MB (w najnizszej rozdzielczosci krecilem). Jest jakies ustawienie w programie ktore to kontroluje?

 

Wyglada na to ze drft bardzo sie spieszyl z wprowadzeniem tej kamery na rynek. Miejmy nadzieje ze szybko zrobia update softu, bo jakos filmow sam hardware jest naprawde OK. 


  • 3

#48 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 28 listopad 2013 - 22:58

 

 


Tez ghosta nabylem droga zakupu... za pare dni listonosz powinien dostarczyc...

:thumbsup:

P.S.Tylko jak sie rozczarujesz to nie obwiniaj mojej skromnej osoby  :)

 

 

Pierwszy dzien kamery w terenie i ...

No Pytek, teraz to Ci sie dostanie :D 

 

Plusy:

 

1. Ten obrotowy obiektyw to bardzo cwany jest. Podoba mi sie.

2.  Mocowanie do gogli plus rzep na pilota swietnie mocuja kamerke na kasku rowerowym. Nic kleic nie trzeba bylo.

 

Minusy

1. Niestety driftapp na androida nie dziala. Z tego co napisane w instrukcji wynika ze jak na razie dopiero pracuja nad tym.

2. Proby odpalenia Wifi zakonczyly sie zawieszeniem kamery. Wyglada na to ze trzeba poczekac na upgrade firmware.

3. Standardowe programy importujace czy czytajace filmy z karty nie widza filmow. Trzeba manualnie kopiowac je na PC. Wtedy nie ma problemu z ich odczytem.

4. Brakuje mi informacji ile mi jeszcze czasu zostalo na karcie... W handycamach to standard, nie wiem jak z actioncameras jest?

5. 2 razy Po 29 minutach krecenia kamera skonczyla nowy film i zaczela nowy (kilka sekund przerwy). Pliki mialy 1.64MB, 1.54MB (w najnizszej rozdzielczosci krecilem). Jest jakies ustawienie w programie ktore to kontroluje?

 

Wyglada na to ze drft bardzo sie spieszyl z wprowadzeniem tej kamery na rynek. Miejmy nadzieje ze szybko zrobia update softu, bo jakos filmow sam hardware jest naprawde OK. 

 

 

w gopro nie ma info ile   space jeszcze zostalo..

 

w sumie sporo minusow…...


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#49 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 listopad 2013 - 23:20


w gopro nie ma info ile   space jeszcze zostalo..
 
w sumie sporo minusow…...

 

To moja pierwsza actioncam, wiec nie wiem czy te minusy sa tylko u drifta?

Z tego co widze latwo moga je naprawic/usunac wypuszaczajac nowe oprogramowanie. Wiec nie jest zle.

To jest do zrobienia i taka tendencja teraz jest, wiec mam nadzieje ze zostanie to naprawione.

Poza tym wiekszosc tych minusow nie ma wplywu na koncowy wynik, czyli film. 

 

Osobiscie wole napisac to co widze, niz chwalic sie jaka to swietna kamere kupilem i jaki happy jestem... tak juz mam:)

 

Niestety coraz wiecej firm wypuszcza ostatnio programy nie skonczone, bo potem latwo popchnac update przez neta.

Nie trzeba dyskietek, CD, DVD etc... Jak tego nie zrobia zostaja w tyle... 

 

Widzialem to z win 8.1, google tez ostatnio mialy wpadke z nowym gmailem ktory wysypywal Androida.


  • 2

#50 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 29 listopad 2013 - 02:07

Drift na androida to faktycznie makabra mi zadzialal tylko na tablecie na tel sie wiesza.Ne dostaniesz informacji ile minut zostalo na karcie masz tylko zielony pasek pokazujacy stan zapelnienia karty,dzielenie filmu na 30min to chyba taki standard gopro2 robi to samo,musisz pamietac,ze to malo kto kreci 30min,w koncu ,celem jest zapisanie zjazdu,podjazdu,akcji ogolnie.Co do odtwarzania z  karty to powiem jak tylko znajde czas zeby cos nakrecic  :) .

Znajac zycie druga albo trzecia poprawka softweru naprawi kilka bledow.Musisz pamietac,ze to action cam,,dobra jakosc filmu wymaga wymaga poswiecen w koncu wszystko trzeba zmiescic w malym rozmiarze.

P.S.Jak z jakoscia nagran?Kreciles w slabym oswietleniu?


  • 3
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#51 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 listopad 2013 - 08:22


P.S.Jak z jakoscia nagran?Kreciles w slabym oswietleniu?

 

Tak to wyglada:

 

Krecone w najslabszej rozdzielczosci, mialem tylko jakas stara mala karte pamieci. 

Bez montazu wrzucone 2 fragmenty (youtube tylko troche poprawil shakes).

Wg mnie nie jest zle. Dzis sprawdze w lepszej rozdzielczosci.


  • 2

#52 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 29 listopad 2013 - 12:32


Wg mnie nie jest zle.

Wedlug mnie jest dobrze.Krecone na trybie lowlight?


  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#53 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 listopad 2013 - 13:00

 


Wg mnie nie jest zle.

Wedlug mnie jest dobrze.Krecone na trybie lowlight?

 

 

Tak, LL, WVGA @30fps

 

Natomiast na kompletnie nieoswietlonej drodze ze swiatlem tylko z kierownicy roweru o mocy blisko 500 lumens (przed ktorym tam mi wszystko z drogi ucieka z przeciwka) praktycznie nic nie bylo widac na kamerze.

 

Dzis powtorze testy na 720@50fps o ile bateria wytrzyma.


  • 2

#54 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 29 listopad 2013 - 14:06


Tak, LL, WVGA @30fps



Natomiast na kompletnie nieoswietlonej drodze ze swiatlem tylko z kierownicy roweru o mocy blisko 500 lumens (przed ktorym tam mi wszystko z drogi ucieka z przeciwka) praktycznie nic nie bylo widac na kamerze.





Moj stary Drift HD na oswietloneh ulicy nie widzial nic,widac zrobili lekki postep.W nastepnym tygodniu sprawdze jak to wyglada w ciemnym lesie gdzie promienie slonca nie dochodza,bo to mnie najbardziej itnetersuje pod moj nowy edit.

 

Dzis powtorze testy na 720@50fps o ile bateria wytrzyma.

 

 

Ostroznie wszystkie poprzednie drifty sie wieszaly w tym trybie do poprawy softwera.


  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#55 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 listopad 2013 - 14:35


Ostroznie wszystkie poprzednie drifty sie wieszaly w tym trybie do poprawy softwera

 

Ten drift potrafi sie zawiesic nawet gdy przegladam filmy/zdjecia i w paru innych miejscach, ale akurat dzis rano 720@50fps dzialalo przez 55 minut (oczywiscie pocielo na 2 filmy to).

Wiec jest szansa ze w LL tez bedzie dzialal.

 

Ale jakos dzwieku jest do bani. Szumy sa straszne. Cale szczescie ze to akurat mozna zmienic wrzucajac jakis podklad muzyczny.

 

Ciemny las bedzie OK, o ile nie jest na tyle ciemny ze z latarka po nim musisz chodzic.


  • 2

#56 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 29 listopad 2013 - 22:56

Jack,nagralem kilka sekund w pokoju,podlaczylem kamerke do laptopa i widnows media player odtworzyl bez problemu bez kopiowania na dysk twardy.


  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#57 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 09 grudzień 2013 - 14:31

Nie bardzo bylo jak testowac bo mamy pore roku pod tytulem "odliczanie do wyjazdu" wiec zabralem Drifta na maly trening po moim placu zabaw.Kilka ujec w roznych warunkach oswietleniowych.Zero obrobki surowy material wrzucony na youtube,kilka trybow nagrywania 1080-30fps,1080-60fps,720-120fps.


  • 3
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#58 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 09 grudzień 2013 - 14:37

Nie bardzo bylo jak testowac bo mamy pore roku pod tytulem "odliczanie do wyjazdu" wiec zabralem Drifta na maly trening po moim placu zabaw.Kilka ujec w roznych warunkach oswietleniowych.Zero obrobki surowy material wrzucony na youtube,kilka trybow nagrywania 1080-30fps,1080-60fps,720-120fps.

dlaczego ten gościu tak biega ?


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#59 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 grudzień 2013 - 14:49

Niezle te twoje testowanie.

 

Wczoraj nie wytrzymalem i zaczalem sezon narciarski 2013/14 w hali w Hemel Hempstead.

Glownie chodzilo o to zeby mlody przypomnial sobie jak sie jezdzi na nartach no i tez potestowalem rozne ustawienia kamery. 

Obraz bardzo fajny wychodzi, ale musze jeszcze dopracowac sposoby mocowania jej.

Nie chcialo mi sie brac kasku, a umocowanie jej na pasku od gogli nie bylo zbyt udane - gogle weszly w obraz.

 

Czekam tylko z niecierpliwoscia na update firmware w tej kamerze no i nowa wersje DriftApp ktora zadziala z ta kamera.


  • 1

#60 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 10 grudzień 2013 - 00:59


dlaczego ten gościu tak biega ?

chyba to lubi...

 

 

 

Wczoraj nie wytrzymalem i zaczalem sezon narciarski 2013/14 w hali w Hemel Hempstead.

Ladnie to wyglada.O wiele wieksze niz pobliskie Tamworth.

http://www.youtube.c...h?v=M-P0cWXhLEg

 

 

Czekam tylko z niecierpliwoscia na update firmware w tej kamerze no i nowa wersje DriftApp ktora zadziala z ta kamera.

 

Ja sie poddalem.Kupilem Iphona.


  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych