Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bielizna termoaktywna - netto - czy warto ?

odzież termoaktywna

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 chmielu2

chmielu2
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:-
  • Imię :Damian
  • Ulubiony stok:-
  • Przedstawiciel:-
  • Serwisant:-
  • Pracownik:-
  • Właściciel:-
  • Instruktor:-

Napisano 18 listopad 2012 - 16:53

Witam,
przymierzam się do kupna odzieży termoaktywnej. Jestem raczej początkującym narciarzem, jeżdżę na nartach kilka dni w trakcie ferii dlatego też nie szukam "niewiadomo czego". Zależy mi na podstawowych funkcjach czyli jako takim utrzymywaniu ciepła, odprawadzaniu wilgoci oraz żeby w jakimś stopniu ograniczała nieprzyjemny zapach.
Chciałbym poznać Wasze opinie o tej odzieży:
http://www.netto.pl/...lash.html?id=94 - strony 10-11

Odzież jest typu UNISEX. Cena - 39,99 zł.
Skład procentowy:
65% Meryl skinlife
27% Poliamid
8% Elastan
  • 0

#2 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 18 listopad 2012 - 17:02

Bierz tą bieliznę bo nawet jak Ci nie przypasuje to koszta są minimalne
  • 0
Dołączona grafika

#3 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 18 listopad 2012 - 19:45

Mój facet kupił kiedys spodnie narciarskie w netto za 89zł. i są mega! mają szelki, są mega ciepłe, i puszyste i jest z nich zadowolony!
Ta cena jest raczej okazyjna, ale moze warto poczekac do soboty bo w Lidlu tez ma być.
http://www.lidl-page...html?kid=8mVPCo str. 27-28
  • 0

#4 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 19 listopad 2012 - 12:01

Na obrazku wygląda dobrze.
Na ciele trudno powiedzieć.
Na stoku jak funkcjonuje to jeszcze trudniej coś wywnioskować.
A po praniu to się zobaczy.
W Netto to wiem na pewno sprzedają dobre lody gruszkowe a bieliznę proponuję kupić w sportowym a nie spożywczym sklepie.
  • 1

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#5 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 19 listopad 2012 - 12:14

ale w sportowym Damian przepłaci, a skoro jest początkujący, i szuka tańszej bielizny

...nie szukam "niewiadomo czego". Zależy mi na podstawowych funkcjach czyli jako takim utrzymywaniu ciepła, odprawadzaniu wilgoci oraz żeby w jakimś stopniu ograniczała nieprzyjemny zapach.
Chciałbym poznać Wasze opinie o tej odzieży:
http://www.netto.pl/...lash.html?id=94 - strony 10-11

Odzież jest typu UNISEX. Cena - 39,99 zł.
Skład procentowy:
65% Meryl skinlife
27% Poliamid
8% Elastan

to niech zaryzykuje...
Nie sprawdzi się to kupi lepszą! 39zł. to nie majątek!
  • 0

#6 Evelina

Evelina
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Stockholm
  • Narty:K2 T Nine One Luv

Napisano 19 listopad 2012 - 22:11

Ja jakiś czas temu widziałam bieliznę w Lidlu, wyglądała ok, bardzo elastyczna. Nie wiem jak to się nosi ale myślę ze możesz spróbować, jeśli nie chcesz wydać więcej .
  • 0

#7 gomez69

gomez69
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic ST 11, Atomic D2 SL
  • Imię :Krzysztof
  • Przedstawiciel:www.skicentrum.pl
  • Pracownik:www.skicentrum.pl

Napisano 20 listopad 2012 - 17:11

Ja bym nie ryzykował z tą bielizną, lepiej doskładać trochę kasy i tak jak pisze narciarz, na zakupy poszedł nawet do jakiegoś decatlonu, za 89zl można kupić już bardzo dobrą bieliznę z Berknera bądź Brubecka oczywiście cena za sztukę nie za komplet niestety :)

pozdrawiam
gomez69
skicentrum.pl
  • 0

#8 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 20 listopad 2012 - 17:30

Nie znam się, dlatego zapytam - jaka jest konkretna różnica (np. w wykonaniu, materiałach) między tanimi ze spożywczaka a tymi 'pro'?

Sam osobiście mam jeden komplet firmy "tani armanii" a drugi Berknera - różnic niestety nie dostrzegam. Moja wypowiedz nie ma charakteru promowania któregokolwiek z produktów.
  • 2

#9 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 20 listopad 2012 - 20:06

Nie znam się, dlatego zapytam - jaka jest konkretna różnica (np. w wykonaniu, materiałach) między tanimi ze spożywczaka a tymi 'pro'?

Sam osobiście mam jeden komplet firmy "tani armanii" a drugi Berknera - różnic niestety nie dostrzegam. Moja wypowiedz nie ma charakteru promowania któregokolwiek z produktów.

Ano właśnie! Jesteś Adamie doskonałym przykładem na to że bez sensu przepłacać!
tyle tylko że dużo ludzi ma jakieś dziwne uprzedzenia do jakich kolwiek rzeczy z marketu a'la spozywczak! (Lidl, netto itd...)
  • 0

#10 OnePiece

OnePiece
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 listopad 2012 - 11:49

Jak już będzie jeździł więcej to wtedy nada się jakaś konkretniejsza bielizna. Sklep internetowy z reguły ma lepsze ceny więc niech się nie zastanawia i kupuje, bo 39zł to jest mimo wszystko relatywnie niewiele!

Użytkownik jabol edytował ten post 29 listopad 2012 - 11:57
- link komercyny prosimy umieściś w dziale Ogłoszenia

  • 0

#11 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 29 listopad 2012 - 11:56

witam na forum (przyjemniej byłoby po imieniu)
jeśli masz coś wspólnego z tym sklepem
to przypominam że ogłaszamy się w specjalnie do tego przygotowanym dziale "Ogłoszenia"

http://www.kochamnarty.pl/classifieds/
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#12 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 30 listopad 2012 - 09:01

Wybór bielizny to jest indywidualna sprawa każdego kupującego.
Ze swojego nie małego doświadczenia mogę napisać, że co użytkownik to inne odczucia co do bielizny i to jest bardzo dobre ponieważ każdy z nas ma różną fizjologię ciała.
Należy jednak pamiętać, że za niską ceną idzie najczęściej niższa jakość.
Cudów nie ma.
Materiał niby w opisie ten sam ale np. dużo cieńszy.
Miałem i mam bieliznę różnych marek tanie i drogie.
Polskie, Słowackie, Austriackie, Włoski, Angielskie.
Cienkie i grube.
Letnie i zimowe.
Robione w Chinach i w europie.
Każda inaczej się sprawuje i inaczej zachowuje na ciele i podczas prania.
Ale te droższe najdłużej utrzymują swoje właściwości i dla tego warto wydać niewiele więcej i mieć pewność, że bielizna na przykład się nie skurczy lub nie rozciągnie bo i takie miałem.
Ale ja lubię eksperymentować w sklepach sportowych a nie spożywczych.

Użytkownik Narciarz edytował ten post 30 listopad 2012 - 09:04

  • 2

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#13 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 grudzień 2012 - 14:04

W moim przypadku bielizna jest wystarczająca z Decathlon`u. W dobrej cenie w dobrej jakości. Sprawdza się.
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych