Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nocleg, Chopok

Chopok nocleg Słowacja zniżki

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 marek987

marek987
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 listopad 2012 - 21:13

Witam :)
Wraz ze znajomymi planuję tygodniowy wyjazd na Chopok w terminie ferii zimowych dla małopolski (14.01-27.01). Szukam jakiegoś taniego noclegu. Jesteśmy uczniami, także priorytetem jest cena. Jedzenie, wiadomo, własne. Potrzeba nam tylko noclegu. Znalazłem już parę ofert, ale wiadomo, że najlepiej trzymać się czegoś sprawdzonego. Szukamy czegoś ze zniżkami (typu -30% na sześciodniowy skipass). Będę bardzo wdzięczny za opinie :)
  • 0

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 10 listopad 2012 - 21:41

Witam :)
Wraz ze znajomymi planuję tygodniowy wyjazd na Chopok w terminie ferii zimowych dla małopolski (14.01-27.01). Szukam jakiegoś taniego noclegu. Jesteśmy uczniami, także priorytetem jest cena. Jedzenie, wiadomo, własne. Potrzeba nam tylko noclegu. Znalazłem już parę ofert, ale wiadomo, że najlepiej trzymać się czegoś sprawdzonego. Szukamy czegoś ze zniżkami (typu -30% na sześciodniowy skipass). Będę bardzo wdzięczny za opinie :)


szukaj w miejscowości Pavcina Lehota tam zazwyczaj było znacznie taniej niż w samej Demianowskiej Dolinie
Z parkingu na skraju wsi kursuje bezpłatny skibus (niestety nie wiem jak często-musisz pogooglować)
Popytaj bezpośrednio u właścicieli noclegów:
http://www.pavcina-l...vanie/index.php

no i witam na forum - :)
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 marek987

marek987
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 listopad 2012 - 21:59

Dziękuję za szybką odpowiedź :)
Wiedziałem o Liptov Region Card, ale na polskiej stronie nie dodano jeszcze oferty na zimę. Jednak pare razy spotkałem się z ofertą zniżek -30% właśnie po okazaniu tej karty (link: http://www.liptovcar...n_card_2011.php ). Rozumiem, że jeśli zarezerwuje się nocleg, w którym nie dostaje się automatycznie tej karty, to mimo wszystko, po kupieniu sobie jej samemu, zniżki są takie same (czyli zależne od długości pobytu)?
  • 0

#4 ayek07

ayek07
  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Salomon X-Wing Tornado
  • Imię :Arkadiusz

Napisano 13 listopad 2012 - 14:15

Marek,
co prawda jestem nowy na tym forum, ale akurat mogę się podzielić doświadczeniami z ubiegłego sezonu, z RUŽOMBEROK - MALINO BRDO.

Mieliśmy miejscówkę bez karty Liptov Region Card i jak się okazało, nie było jej gdzie kupić w okolicy. W hotelach podobno mieli tylko dla swoich mieszkańców, w wypożyczalniach sprzętu też ich podobno nie było. Więc koniec końców kupiliśmy ski passy bez zniżek wynikających z karty.

Ale to było oczywiście w Malino Brdo, może w okolicach Chopoka jest z tym lepiej.
  • 2

#5 Robercikra

Robercikra
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Olsztyn
  • Narty:Dynamic Tout Terrain 11
  • Imię :Robert

Napisano 22 listopad 2012 - 11:07

witam , ja będę z rodzinką od 19 stycznia , będziemy mieszkać w Apartamentach Miroslav, obok hotelu Tri Studnicky, z tego co wyczytałem na jego stronie to kartę można u niego kupić to mam nadzieję , że nie będę musiał szukać punktu sprzedaży
  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Chopok, nocleg, Słowacja, zniżki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych