Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kopana czyli ME 2012, 2016, 2020/21


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
194 odpowiedzi w tym temacie

#81 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:08

 

 

Cześć

To są właśnie kolesie na co dzień obwieszeni emblematami związanymi powstaniem, walką podziemną itd. "Prawdziwi Patrioci!" - czyli zwykła hołota, której miejsce jest na ciężkich robotach bez żadnych praw.

Pozdrowienia

Niestety mają jedno prawo - "prawo wyborcze".

 

Cześć

No właśnie. :(

Pozdrowienia

 

Cześć.

Jednej rzeczy nie mogę zrozumieć jak to się dzieje że przy wejściu na stadion jest kontrola osobista dość dokładna przechodzę przez bramki jestem dość dokładnie przeszukany łącznie z saszetką na dokumenty a w trakcie meczu pojawiają się race,zadymienie i jest to zawsze ta sama trybuna. Pozostałe trzy są spokojne nie można tego rozwiązać??? Czy może przymyka się oko a potem zamyka się trybunę i po jakimś czasie jest tak jak było.Skutki takiego działania są jakie są.Fani zorganizowani w klubach kibolskich są prekursorami takich działań. Tak się dzieje w Poznaniu myślę że w Warszawie podobnie.A może

to wszystko jest podkładane przed meczem? Nie potrafię zrozumieć postawy grup ''kibiców'' wzajemnie się zwalczających jak to ma miejsce pomiędzy Poznaniem a Warszawą .Tu się zgadzam z Mitkiem" "Prawdziwi Patrioci!" - czyli zwykła hołota, której miejsce jest na ciężkich robotach bez żadnych praw."

Pozdrawiam. :)

 

tak właśnie oglądałem dzisiaj mecz Legia - Dortmund  0:6 w Lidze Mistrzów,

nie przypuszczałem że poziom polskiej ligi jest aż tak katastrofalny,

także tego co działo się na trybunach 


  • 1

#82 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:21

Bo ci inteligentni inaczej myślą, że jak założą kominiarkę to są anonimowi i mogą demolować i bić. Byłem kilka razy na monitoringu Legii i gość obsługujący kamery pokazywał mi możliwości sprzętu. Nikt na stadionie nie jest anonimowy. System może odtworzyć drogę delikwenta od chwili wejścia przez bramki do chwili opuszczenia stadionu, a przecież cały czas kibole nie chodzą w kominiarkach na twarzy i w jakimś momencie można im zrobić dokładne zdjęcie. Pytanie co z tym materiałem zrobi klub i organy ścigania. Co do materiałów niebezpiecznych głośno było kilka miesięcy temu jak działacze PZPN podczas któregoś meczu eliminacyjnego do ME sami dostarczyli race, żeby poprawić oprawę imprezy. Być może tu jest podobnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#83 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 wrzesień 2016 - 18:08




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#84 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 20 wrzesień 2016 - 05:47




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

"kończ waść wstydu oszczędż'' :foch:


  • 1

#85 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 20 wrzesień 2016 - 06:32

"kończ waść wstydu oszczędż'' :foch:

Nie należy kopać leżącego, widziałem kilka przeróbek tego filmiku, ale ta chyba najlepsza. Nie mogłem się powstrzymać :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#86 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 20 wrzesień 2016 - 08:14

Cześć

Cóż jaki widz takie kluby i nimi zarządzanie. Albańczyka już nie ma co już kosztowało i będzie jeszcze kosztowało Legię kupę pieniędzy, które można było zainwestować inaczej.

Przykre bo chciałbym mieć szacunek do klubu z miasta w którym mieszkam a go nie mam i nic nie wskazuje na to bym go miał. Wolę chodzić na mecze młodego SEMpa albo rozgrywki międzyszkolne. Poziom zaangażowania w grę inny, poziom kibicowania inny itd.

Pozdrowienia


  • 1

#87 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:08

Stare powiedzenie: jak burdelu nie idzie, to należy wymienić panienki a nie ciecia. ....
  • 1

#88 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:27

jak już zeszliśmy na interesujący temat

burdelu

 

to powem tak "jaka kasa takie panienki"

 

http://www.transferm...n/marktwertetop

Real 769 300 000 Euro

Dortmund 339 500 000 Euro

 

a wartość kadry Legii to tylko 30 450 000 Euro

http://www.transferm...=legia&x=12&y=7


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#89 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 20 wrzesień 2016 - 12:28

By nauczyć się przyjmować podania w biegu odl. wiekszej nieco niz 4 m ( a z tym u "panienek" kiepsko ) wystarczy kawałek skoszonej łąki..... nie trzeba miliona / msc. A powiedzenie? Raczej takie:Jakie panienki taka kasa.

Użytkownik mig edytował ten post 20 wrzesień 2016 - 12:29

  • 1

#90 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 20 wrzesień 2016 - 14:01

jak już zeszliśmy na interesujący temat

burdelu

 

to powem tak "jaka kasa takie panienki"

 

http://www.transferm...n/marktwertetop

Real 769 300 000 Euro

Dortmund 339 500 000 Euro

 

a wartość kadry Legii to tylko 30 450 000 Euro

http://www.transferm...=legia&x=12&y=7

Cześć

Biorąc pod uwagę tego typu wyliczenia drużyna Islandii nie powinna się w ogóle znaleźć w finałach Euro a jeżeli już to dostawać tam dwucyfrówki.

Pozdrowienia


  • 1

#91 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 wrzesień 2016 - 07:49


drużyna Islandii
no i świetnie że mamy takie wyjątki , choć rozgrywek drużyn narodowych nie można porównywać do klubowych
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#92 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 22 wrzesień 2016 - 13:35

By nauczyć się przyjmować podania w biegu odl. wiekszej nieco niz 4 m ( a z tym u "panienek" kiepsko ) wystarczy kawałek skoszonej łąki..... nie trzeba miliona / msc. A powiedzenie? Raczej takie:Jakie panienki taka kasa.

By nauczyć się przyjmować podania ------podczas tego "słynnego " meczu zaobserwowałem przyjęcie piłki przez zawodnika Dortmundu,wyskok do piłki przyjęcie w powietrzu,opuszczenie po stopie,krótki drybling i oddanie.Takiego przyjęcia nie widuje się na naszych boiskach. Nie wiem jak było w drugiej połowie bo nie miałem siły patrzeć . Pierwsza połowa to tzw granie w dziada to znaczy jedni są w posiadaniu piłki a drudzy nabijają licznik kilometrów. Pokutuje stary błąd że piłka po przyjęciu zbyt mocno odskakuje stając się łupem przeciwnika. :)


  • 1

#93 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 czerwiec 2021 - 19:25

dziś oglądałem z moją Mamą - mówię "Mamuśka daj spokój - puść sobie serial ale Ona chciała, więc oglądałem - dobrze że jakaś nalewka była na stole bo na trzeźwo oglądać się tego nie dało i jeszcze Rumun za sędziego - BRAWO dla Słowaków


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#94 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 14 czerwiec 2021 - 19:54

Mecz otwarcia,
Mecz o wszystko,
Mecz o honor.
Czego się spodziewałeś? Przecież tak jest od lat. Ja nie miałem złudzeń.

201182651_1694882804046407_3786708080144

 

A w Reserved ruszyła promocja :D

199548179_1349682922142610_2349223943595


Użytkownik kordiankw edytował ten post 14 czerwiec 2021 - 20:42

  • 1

#95 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 czerwiec 2021 - 21:10

A taka dobra strefa kibica była.
Jednak tenis lepszy.
Załączony plik  FB_IMG_1623701254017.jpg   78,75 KB   4 Ilość pobrań
  • 0

#96 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 15 czerwiec 2021 - 09:38

Relacja lepsza niż mecz

https://wyniki.sport...3230662/relacja

oraz niż memy

https://www.onet.pl/...0lw1mh,d87b6cc4


  • 0

#97 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 15 czerwiec 2021 - 10:03

Mecz otwarcia,
Mecz o wszystko,
Mecz o honor.
Czego się spodziewałeś? Przecież tak jest od lat. Ja nie miałem złudzeń.

.........

Cześć

Powyższe jest już nieaktualne.

Oglądałeś Witoldzie więc wiesz, że nasz komentator zaczął od słów: "no to w imię ojca i syna zaczynamy".

Mamy więc mecze:

za ojca,

za syna

i za ducha

Akurat trzy i wszystko jak należy.

Pozdro


  • 0

#98 star

star
  • Użytkownik
  • 1661 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wola Wysoka
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Studicni

Napisano 15 czerwiec 2021 - 11:18

Stare powiedzenie: jak burdelu nie idzie, to należy wymienić panienki a nie ciecia. ....

No właśnie wszedł puchacz i biegał jak jozwiak do przodu.


  • 0

#99 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 czerwiec 2021 - 13:53

Dzisiaj raczej będę kibicował razem z zięciem francuskiej drużynie :D


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#100 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 czerwiec 2021 - 22:28

Zięć zadowolony. :) Mimo wszystko Niemcy walczyli jak mogli. Jak dla mnie oczywisty karny na Mbappe.


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych