Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sezon 2011/2012


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 23 grudzień 2011 - 23:18

Trochę forumowych duszyczek nabralo ochoty na narty. Zapraszam więc wszystkich, którzy jeszcze nie brali udzialu w tego typu zlocie gwiaździstym.
Czas: poniedzialek 26.12. Jak zwykle bez żadnej napinki, godzina, jak się wszyscy wyśpią i dojadą ze Śląska. Precyzyjna godzina do uzgodnienia. Miejsce: najbliższa Słowacja, czyli 50 km. od Bielska. Zbiórka tradycyjna, czyli koło d_i
No to do poniedzialku.
  • 0

#2 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 23 grudzień 2011 - 23:48

Nie znam tych miejscówek to konkretnie gdzie się spotykamy?
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#3 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 24 grudzień 2011 - 00:11

Leszek, Ty nie musisz niczego znać. Od znania tu są inni. Jak przyjedziemy w Twoje rejony to się będziesz znał.
Wybudowałeś sobie dobrą drogę to teraz dawaj w Beskidy :boogie:
Jeden sygnał i podaję namiary.
  • 0

#4 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 24 grudzień 2011 - 00:29

Z kurtuazji zapytałem. :) Przecież wiem gdzie jest zbiórka ( w profilu masz to wypisane). :boogie: :boogie:
Na poważnie : nie przyjadę bo w święta za daleko. Najbliższy stok mam 15 minut od domu. To chyba rozumiesz. :cheers:
  • 2

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#5 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 24 grudzień 2011 - 08:55

Dodam, że będzie to druga rocznica pierwszego spotkania KN :D Mnie, jak zwykle nie będzie bo nie mam ochoty z Wami jeździć :boogie:
  • 2

#6 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 24 grudzień 2011 - 09:53

nie mam ochoty z Wami jeździć :boogie:


Adam potrafisz taktownie odmawiać. :laughing: :laughing: :laughing: :)
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#7 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 24 grudzień 2011 - 10:31

Z kurtuazji zapytałem.


A ja z kurtuazji odpowiedziałem :zab: bo przecież nikt by Cię nie ciągnął na 2 godz. ze 2 stówki w jedną stronę :w00t:

Dodam, że będzie to druga rocznica pierwszego spotkania KN Mnie, jak zwykle nie będzie bo nie mam ochoty z Wami jeździć


Jeśli to druga rocznica pierwszego to ja też nie jadę ;)
  • 0

#8 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 24 grudzień 2011 - 10:55

Jeśli to druga rocznica pierwszego to ja też nie jadę ;)

A moze to pierwsza rocznica drugiego?
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#9 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 24 grudzień 2011 - 11:02

Tutaj :
http://www.ski-gruni.../index.php?id=4
Czy Oravska Polhora, choć w sieci piszą że jest zamknięta.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#10 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 24 grudzień 2011 - 11:28

A ja z kurtuazji odpowiedziałem :zab: bo przecież nikt by Cię nie ciągnął na 2 godz. ze 2 stówki w jedną stronę :w00t:


Tak dokładnie to : Długość trasy: 273 km Czas przejazdu: 3 godziny 45 min ( do kominów ciepłowni)

I kurtuazyjnie dodam tylko dla Ciebie odległość w linii prostej: 201 km. Czas przelotu 12 minut. :w00t:
:w00t: :w00t:

Wesołych Świąt Panowie i Panie. :cheers:

Załączone pliki

  • Załączony plik  mapa.png   634,87 KB   6 Ilość pobrań

  • 2

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#11 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 25 grudzień 2011 - 11:17

Tutaj :
http://www.ski-gruni.../index.php?id=4
Czy Oravska Polhora, choć w sieci piszą że jest zamknięta.


Szczerze mówiąc: uwidzimy. Najlepiej tam gdzie dużo śniegu i mało ludzi. Mi osobiście wielkie góry nie są potrzebne. Monitoruję sytuację.
  • 2

#12 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 25 grudzień 2011 - 12:15

Czekamy na konkrety :D
  • 0

#13 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 25 grudzień 2011 - 12:33

Deczko na Pradziadzie są super warunki, 75 cm śniegu, 5 wyciągów działa.

http://translate.goo...Ejg64a9P7u6asxQ
  • 2

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#14 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 grudzień 2011 - 17:11

...tylko niech będą ładne warunki śniegowe.... :)
Bo to co widzę w Sosnowcu, to jakaś masakra. Jest można powiedzieć- gorąco.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#15 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:00

Dobra, pakowanie na jutrzejszy wyjazd. Będzie zabawa!

Załączone pliki


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#16 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:22

Tak, tak baw się dobrze my tu się Twoim forum zajmiemy. :alegosc: :alegosc: :alegosc:
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#17 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:23

Dobra, pakowanie na jutrzejszy wyjazd. Będzie zabawa!

Ktos tu nie moze sie doczekac... :thumbsup:
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#18 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:55

Ktos tu nie moze sie doczekac..


dokładnie, sprzęt przygotowany w 100%:

Załączone pliki


  • 3

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#19 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 25 grudzień 2011 - 22:35

Bo to co widzę w Sosnowcu, to jakaś masakra. Jest można powiedzieć- gorąco.


Przypominam, że tym razem nie jedziemy na narty do Sosnowca. Pan słucha starych (ale tylko znajomych) górali i pan na tym dobrze wyjdzie.
Piękny Opon :) słyszałem, że w serwisie nartowniczym potrzebowali szablonu, żeby przykręcić okucia do Opona :hysterical:
  • 2

#20 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 25 grudzień 2011 - 22:47

gdzie dużo śniegu i mało ludzi.


Obawiam się że takiego miejsca jutro nie znajdziesz. Oczywiście ja jak zawsze życzę Ci tego z całego serducha.(A) :w00t: :w00t:




ps. Pit te piękne narty rezerwuję dla przyszłych wnuczek.

Użytkownik Adrian edytował ten post 25 grudzień 2011 - 22:49

  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.




Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych