Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Narciarstwo od amatorów do zawodowców" - M. Szafrański, M. Bydliński

Narty trening dobór sprzętu jazda sportowa ośrodki narciarskie

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#41 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 19 listopad 2011 - 21:47

To może na żywo w necie puścić? Ale by było 1 kartka Pit , 2 kartka Pit 3 kartka Rossignol :icon_ziew:

Ja bym takie losowanie uznał :lusterko: . :boogie:

Jednocześnie deklaruję że książkę przeznaczę dla kolegi z forum.
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#42 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 19 listopad 2011 - 21:52

1 kartka Pit , 2 kartka Pit 3 kartka Rossignol

3 kartka.... Pit :zeby:
i deklaruję że wszystkie książki przeznaczę dla siebie :w00t:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#43 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 19 listopad 2011 - 22:38

Ja poskarżę się Królowej. :tease2: :laughing:

Panowie zapisujcie się po książkę wtedy Pit może nie wylosuje.

ZAPISYWAĆ SIĘ !!!!!!!!!
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#44 Kris75

Kris75
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 listopad 2011 - 16:51

Zgłaszam chęć wzięcia udziału w losowaniu książki
Pozdrawiam Krzysztof
  • 0

#45 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 21 listopad 2011 - 11:49

Ja poskarżę się Królowej. :tease2: :laughing:

Panowie zapisujcie się po książkę wtedy Pit może nie wylosuje.


Adrian możesz spać spokojnie :tease: Pit nie wylosuje książki z bardzo prostego powodu, ponieważ jego głos/akces nie bierze udziału w losowaniu :laughing:

ani mój ani jego :boogie: , może se ewentualnie od kogoś pożyczyć :tease2: albo kupić :lusterko:

Och pardon Pit :sarcastic_hand: nie mówiłam Ci ? :laughing: :zab:

Pozdrawiam, Ola
  • 1

#46 maras

maras
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Olsztyn
  • Narty:Fischer RX 8 Pro
  • Imię :Marek

Napisano 25 listopad 2011 - 21:28

I ja również się zgłaszam do udziału w losowaniu.

Pozdrawiam wszystkich i niech śnieg będzie z Wami :-)
  • 0

#47 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 listopad 2011 - 21:35

Pozdrawiam

Pozdrawiam również narciarsko :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#48 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 25 listopad 2011 - 21:46

Tak więc Królowa nas uspokoiła że Pit nie zabierze wszystkich książek. Deczko zrezygnował (niech żałuje :) ) i licząc zapisanych zostało 16 dusz.

18 zapisanych - ( Pit+Deczko)
-------------------------------------- = mam 7,9999% że jedna z książek będzie moja.
X18-16%-f^45 - Osetia+ :lusterko:


PROSZĘ SIĘ ZAPISYWAĆ
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#49 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 listopad 2011 - 21:58

Nie wiem jak to liczysz, ale wg mojego równania z 80-ma niewiadomymi wynika że książki jednak zgarnę ja. Look:

%3Cbr%20/%3E-x^2%20+%204%20-2x%20\leq%20x^2%3Cbr%20/%3E-2x^2%20+%204%20-2x%20\leq%200%3Cbr%20/%3Ex^2+x-2\ge%200%3Cbr%20/%3E(x-1)(x+2)\ge%200%3Cbr%20/%3Ex\in(-\infty,-2]\cup[1,\infty)%3Cbr%20/%3Ex\in((-\infty,-2]\cup[1,\infty))\cap(-2,2)=[1,2)%3Cbr%20/%3Ex\in(-\infty,-2]\cup[2,\infty):%3Cbr%20/%3Ex^2%20-%204%20%20-2x%20\le%20x^2%3Cbr%20/%3E-%204%20%20-2x%20\le%200%3Cbr%20/%3Ex\ge%20-2%3Cbr%20/%3Ex\in[-2,\infty)\cap((-\infty,-2]\cup[2,\infty))=\{-2\}\cup[2,\infty)%3Cbr%20/%3Ex\in[1,2)\cup\{-2\}\cup[2,\infty)=\{-2\}\cup[1,\infty)%3Cbr%20/%3E= Pit
  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#50 Michał J

Michał J
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska

Napisano 28 listopad 2011 - 17:43

Zgłaszam się również i oczywiście wygram :)
  • 0
Blogujemy na: sporty-zimowe.blogspot.com
Polecam Złote Książki: zlotemysli2012.blogspot.com

#51 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 29 listopad 2011 - 17:37

Witam serdecznie!

Pragnę poinformować, że wydawnictwo Bosz, dla użytkowników naszego forum przekazało 3 książki opisane powyżej: „Narciarstwo od amatorów do zawodowców”.
Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania autografów w książce od autorów.
Jak otrzymać książkę?

Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się w tym temacie przy jednoczesnym wyrażeniu chęci. Ze wszystkich zgłoszonych osób w tym temacie wylosujemy 3, które otrzymają książki z dedykacją na życzenia.

Warunkiem udziału w losowaniu jest wyrażenie chęci posiadania książki w tym temacie.
Czas przyjmowania zgłoszeń: 09.11.2011 do 09.12.2011
Wynik losowania zostanie podany 12.12.2011
Wylosowane osoby zostaną poproszone o adres do wysyłki i ewentualne informacje do dedykacji. Książki zostaną wysłane bezpośrednio przez wydawnictwo Bosz.

Zapraszam wszystkich chętnych!!!! Życzę szczęścia i powodzenia!

Pozdrawiam, Ola


Może ktoś nie czytał. Losujemy książkę + DVD z nauką jazdy pokazaną przez naszych idoli.
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#52 RobertM

RobertM
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Robert

Napisano 02 grudzień 2011 - 10:42

To mnie też proszę uwzględnić w losowaniu.
  • 0

#53 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 grudzień 2011 - 16:22

Rzutem na taśmę ;)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#54 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 09 grudzień 2011 - 11:37

Witam,

informuję, że dziś o północy temat zostanie zamknięty automatycznie. Wszystkich chętnych na książkę jeszcze zapraszam :)

Jutro losowanie.

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#55 bum

bum
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Artur

Napisano 09 grudzień 2011 - 20:15

Pani da dwa misie, tego rudego i tego w czerwonej czapeczce...
Tfu... :russian: miało być o książce - poproszę.
  • 0

**********************************ŚNIEGU!


#56 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 09 grudzień 2011 - 21:36

co prawda było "panowie zapisywać się", niech robię za faceta.
zapisuje się :boogie:
  • 0

#57 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 10 grudzień 2011 - 19:24

Witam serdecznie! :)

Pragnę poinformować, że losowanie się odbyło i zakończyło!

Losującą była moja córka Ania, lat 4.

Zwycięzcy to:

1. Robert M
2. wosy
3. web


Bardzo serdecznie gratuluję !



W kwestii formalnej....

wyniki zostaną przekazane do wydawnictwa Bosz. Bardzo proszę o wysłanie PW do Wydawnictwa Bosz z informacją o danych adresowych do wysyłki książek. Każda z książek będzie miała autograf autorów, z informacji jakie otrzymałam od wydawnictwa już w trakcie trwania konkursu, mogą być problemy z otrzymaniem indywidualnych dedykacji. Powodem jest ograniczony kontakt osobisty z autorami, ale zawsze można próbować!

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam serdecznie!

Ola

P.S. Film z losowania zostanie zamieszczony przez Deczko Innego.
  • 1

#58 RobertM

RobertM
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Robert

Napisano 10 grudzień 2011 - 19:53

Witam serdecznie! :)

Pragnę poinformować, że losowanie się odbyło i zakończyło!

Losującą była moja córka Ania, lat 4.

Zwycięzcy to:

1. Robert M
2. wosy
3. web


Bardzo serdecznie gratuluję !


Witam, a to niespodzianka :) . Pierwszy raz w życiu coś wygrałem w losowaniu. Hura!!! :boogie: Chyba zacznę grać w totka. Proszę podziękować córce w mim imieniu :flowers: .
Pozdrawiam
  • 2

#59 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 10 grudzień 2011 - 20:00

Rany ale byłem blisko. Majka w ostatniej chwili zabrała moją książkę. :ukryty: :hysterical: :hysterical:
:uklon2:Gratulacje. :boogie: :boogie: :boogie:
  • 2

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#60 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 11 grudzień 2011 - 10:12

Chciałbym pogratulować serdecznie wszystkim którzy wygrali. Miło tak sobie coś wygrać, tym bardziej przed świętami. Pewnie będzie troszkę czytania na zimowe długie wieczory lub na wyjazdach po nartach. Fajnie :witaj:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Narty, trening, dobór sprzętu, jazda sportowa, ośrodki narciarskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych