Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Narciarstwo od amatorów do zawodowców" - M. Szafrański, M. Bydliński

Narty trening dobór sprzętu jazda sportowa ośrodki narciarskie

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#21 szalonakisia_1

szalonakisia_1
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 10:13

Witam, również jestem chętna na książkę, miło będzie przeczytać coś w jesienne długie wieczory, pozdrawiam.
:) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

#22 ganski

ganski
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin
  • Ulubiony stok:SZrenica - bezdyskusyjnie

Napisano 09 listopad 2011 - 10:43

Ja też zgłaszam swój udział w walce o ten prezencik- chociaż z klucza stoję na straconej pozycji.Ale kto nie ma szczęścia w kartach ma szczęście w .......
  • 0

#23 gabcio0

gabcio0
  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pszczyna
  • Narty:Fischer
  • Imię :Marek

Napisano 09 listopad 2011 - 11:30

Moja skromna osoba również była by radosna z możliwości otrzymania tegoż wydawnictwa.Bardzo chcę uczestniczyć w losowaniu.
  • 0

#24 Luka

Luka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 11:37

Ależ ja również wyrażam chęć posiadania książki którą można wylosować. Chętnie przeczytam a następnie poszuszuję;)
  • 0

#25 Joasia

Joasia
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 11:50

Chętnie wezmę udział w losowaniu,
  • 0

#26 wosy

wosy
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 12:23

Nigdy jeszcze drogą losowania niczego nie wygrałem , ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Zgłaszam chęć udziału w losowaniu.

Pozdrawiam, Sylwester
  • 0

#27 Krzysztof

Krzysztof
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 13:01

Witam, również jestem chętny na książkę ...ponoć dopisuje mi szczęście zobaczymy:)
  • 0

#28 SebaSRS

SebaSRS
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Brak
  • Imię :Sebastian

Napisano 09 listopad 2011 - 15:05

Witam,
Ja również :witaj: chciałbym wziąć udział :) .
Z opisu fajnie się zapowiada :happy:
  • 0

#29 meniel

meniel
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 15:25

Dobra książka nie jest zła. Z chęcią poszerzę horyzonty, więc wyrażam chęć udziału w losowaniu.
  • 0

#30 airborn

airborn
  • Użytkownik
  • 41 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Tarnowa
  • Narty:Tigershark 10 FT PS, REV85 PRO
  • Imię :Krzysiek

Napisano 09 listopad 2011 - 22:14

Zgłaszam swój udział w losowaniu i pozdrawiam :)
  • 0

#31 JG77

JG77
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar Speed Omeglass Wc SL
  • Imię :Jerzy
  • Ulubiony stok:Wszystkie

Napisano 10 listopad 2011 - 19:51

Witam Serdecznie byłby to wspaniały prezent ,jeżeli można to chętnie przystąpię do losowania .Pozdrawiam JG77
  • 0

#32 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 10 listopad 2011 - 20:40

Zgłaszam się do losowania.

Zobaczyłem trailer i wydaje mi się że wiele z takiej publikacji można się nauczyć. Na dodatek DVD w wykonaniu najlepszych zawodników będzie na pewno interesujące.

Zresztą sami zobaczcie:


  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#33 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 11 listopad 2011 - 11:40

Rossi,
dzięki za wstawkę, fajny trailer. Wygląda na profesjonalne podejście do pracy. Również samo wydanie wygląda bardzo profesjonalnie.
Proszę mnie też wziąć pod uwagę podczas losowania. W sumie nie było żadnych ograniczeń.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#34 andrzejd69

andrzejd69
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:nowa ruda
  • Narty:sl,oraz gs
  • Imię :andrzej
  • Ulubiony stok:wszystkie

Napisano 17 listopad 2011 - 20:51

książka wydaje się być ciekawa chętnie wejde w jej posiadanie
  • 0

#35 Niko130

Niko130
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Karkonosze
  • Narty:heady 163
  • Imię :Jerzy

Napisano 18 listopad 2011 - 20:47

Dawno , dawno temu.................udzielałem rad rodzicom M.Sz. (jakie młody robi błędy). Czasy sie zmieniają. Teraz sam się poduczę.Zaliczcie mnie do grupy "wygranych" :boogie: do losowania nagrody. :)

Użytkownik jur39ek edytował ten post 18 listopad 2011 - 20:49

  • 2

#36 RSQ

RSQ
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Voelkl
  • Imię :Roman
  • Ulubiony stok:Planai, Wagrain, Radstadt, FIS Skrzyczne
  • Instruktor:emerytowany PI

Napisano 19 listopad 2011 - 20:24

Witam wszystkich,

ja też jestem chętny na tą (tę) książkę.... :)
  • 0

#37 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 19 listopad 2011 - 21:18

Zapowiada się ciekawa zabawa podczas losowania. Przypominam że jest jeszcze troszkę miejsca na losy w kapeluszu.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#38 Kaem

Kaem
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Mazury
  • Narty:Salomon WXing8, Rossi 8SL
  • Imię :Marek
  • Ulubiony stok:Kubinska Hola

Napisano 19 listopad 2011 - 21:31

Pit , łobuzie ....

Dopisuje się do kolejki pretendentów , tem bardziej, że współuczestnicy pierwszorzędni , hihihihi!!!!!!!!
Oficjalnie zatrem zgłaszam swój udział oraz postuluje o uwzględnienie mojej kondydatury podczas losowania (qrde, moze takie oficjalne zgłoszenie da mi fory ????).
Pzdr,
Marek
  • 0

#39 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 19 listopad 2011 - 21:32

Ja też chcę tą fajną książeczkę i dvd. :)
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#40 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 19 listopad 2011 - 21:37

moze takie oficjalne zgłoszenie da mi fory

Wątpię, wiesz sam biorę udział w losowaniu i mam zamiar wrzucić co najmniej ze 4 karteczki ze swoim nickiem do kapelusza, tym bardziej że będę w Jury :hi:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Narty, trening, dobór sprzętu, jazda sportowa, ośrodki narciarskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych