Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jungfrau Top Ski Region


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 adammm

adammm
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:Jungfrau Top Ski Region

Napisano 12 październik 2011 - 14:26

Chciałbym polecić wszystkim wyjazdy na narty organizowane przez Biuro Podróży Optim Travel.

Osobiście byłem z nimi nie jeden raz i mogę powiedzieć że trudno znaleźć obecnie coś lepszego (nie jestem pracownikiem biura jakby co). Jeżeli szukasz taniego, przyjemnego wyjazdu, jednocześnie nie skazując się na najniższe standardy czy np. niedobre jedzenie, to naprawdę dobrze trafiłeś. Przede wszystkim biuro nie lekceważy swoich klientów i stara się aby każdemu było jak najlepiej. Sam najbardziej polecam wyjazd do Jungfrau Top Ski Region w Szwajcarii, jest to moje ulubione miejsce, cena naprawdę bardzo korzystna, a hotel wygodny i przyjemny, z niesamowitą atmosferą.

Pozdrawiam

Użytkownik jabol edytował ten post 04 listopad 2012 - 22:26

  • 1

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 12 październik 2011 - 14:31

Sam najbardziej polecam wyjazd do Jungfrau Top Ski Region w Szwajcarii, jest to moje ulubione miejsce, cena naprawdę bardzo korzystna,

hej Adam, witam na forum
napisz prosze relacje z tego pobytu
i foty wklej
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 adammm

adammm
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:Jungfrau Top Ski Region

Napisano 12 październik 2011 - 14:49

Może jakoś szczegółowo nie napiszę, bo troszkę czasu minęło. Sam wcześniej byłem na wyjeździe w Marillevie, więc w pierwszą stronę dojechałem we własnym zakresie, natomiast podróż z powrotem autokarem. Mieszkałem z rodziną w pokoju 4 osobowym. Jeśli chodzi o sam pobyt, to jeśli chodzi o jedzenie to była to kuchnia polska, wszystko ogólnie mi smakowało, bez zastrzeżeń jeśli o to chodzi. Poza tym wieczorami dużo spotkań z ludźmi, na przykład impreza z grzanym winem (za darmo), nie pamiętam już czy raz to było czy więcej. Jadalnia i taka jakby świetlica hotelowa bardzo przyjemna z widokiem na zbocza (skały) doliny i wodospad (niestety prawie całkiem zamarznięty, ale nawet taki robi wrażenie ;)), jest tam telewizja, wygodne miejsca do siedzenia, urządzone w typowo alpejskim stylu, zresztą jak cały hotel. Jeśli chodzi o narty to najbardziej urzekające są te widoki na Alpy Berneńskie, chociaż teren rozległy i przyjemny dla każdego. Wyjątkowe są kolejki górskie, tzn. pociągi, które komunikują cały region, polecam wybrać się na Jungfraujoch (ok. 3500m) na najwyższą stację kolei w Europie. Powrót autokarem o wysokim standardzie, bez żadnych przeszkód, nie zauważyłem żeby ktoś był niezadowolony. Zdjęć nie wrzucę, ponieważ mam nowy komputer i nic na nim nie mam, można oglądnąć na stronie biura.
pozdrawiam

Użytkownik jabol edytował ten post 04 listopad 2012 - 22:28
- link biura

  • 1

#4 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 12 październik 2011 - 16:18

Dysponujecie może zdjęciami?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#5 JolaF

JolaF
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:SALOMON 3V RACE
  • Imię :Jola
  • Ulubiony stok:Jest ich wiele

Napisano 23 listopad 2011 - 22:43

Witam, Jungfrau jest też moim ulubionym miejscem. Co roku staram się "zawodowo" zobaczyć coś nowego, ale zima bez tygodnia w Lauterbrunnen jest dla mnie stracona. Już ostrzę krawędzie.. :) .
Przeczytałam na forum jakieś porażające opinie na temat wzrostu cen w Szwajcarii o 50 a nawet 100%. U nas cena imprezy wzrosła o 100 pln w stosunku do roku ubiegłego ( jakieś 7%). Cena karnetu nominalnie nie wzrosła -276 CH (Szwajcarzy nie podnieśli ani o franka) . Osłabiła się złotówka .
Wystarczy jednak policzyć, że różnica wynosi około 111 pln przy kursie 3,6 w stosunku do 3,2 z zeszłego roku.
I jeszcze jedno porównanie cen karnetów: Superskirama (Val di Sole) 909-1057pln (przy kursie 4,5) i Jungfrau 961pln (kurs 3,6).Znam bardzo dobrze oba rejony i wybrałabym Jungfrau ze względu na ciekawsze trasy,nieporównywalne widoki i atmosferę. Zachęcam do dyskusji i zapraszam na imprezy. Zdjęcia i opis oferty szwajcarskiej znajdziecie na www.optimtravel.com.pl
Szkoda, że śniegu nie widać :russian: Pozdrawiam.Jola.

Załączone pliki


  • 2

#6 JolaF

JolaF
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:SALOMON 3V RACE
  • Imię :Jola
  • Ulubiony stok:Jest ich wiele

Napisano 28 listopad 2011 - 09:20

Filmik z Jungfrau. Nie oddaje może wszystkich wrażeń, ale trochę pokazuje...
Zachęcam do obejrzenia no i do wyjazdów z nami. Jesteśmy bezpośrednim
organizatorem i mamy w zarządzie super hotelik w fantastycznym miejscu,
bez dojazdów, w cenie włoskich imprez,chociaż to Szwajcaria i topowy kurort.
Można nawet obejrzeć Puchar Świata w Wengen !
Zapytania o miejsca i promocje kierujcie na jola@optimtravel.com.pl

Załączone pliki


  • 1

#7 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 listopad 2012 - 22:46

Witam, Jungfrau jest też moim ulubionym miejscem. Co roku staram się "zawodowo" zobaczyć coś nowego, ale zima bez tygodnia w Lauterbrunnen jest dla mnie stracona. Już ostrzę krawędzie..


hej Jola,
jeśli tu jeszcze zaglądasz to napisz proszę jak daleko trzeba maszerować
z tego Hotelu w Lauterbrunnen do stacji kolejowej by wjechać do Wengen.
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#8 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 05 listopad 2012 - 14:30

Mój szanowny twierdził, że było to 200-300m. W każdym razie nie sprawiało im to jakiegoś problemu. Rejon na pewno jest wart polecenia
  • 0

#9 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 05 listopad 2012 - 21:38

jeśli tu jeszcze zaglądasz

no przecież. Sprawdź Jan ogłoszenia ;)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#10 adammm

adammm
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:Jungfrau Top Ski Region

Napisano 01 grudzień 2014 - 05:19

 

Witam, Jungfrau jest też moim ulubionym miejscem. Co roku staram się "zawodowo" zobaczyć coś nowego, ale zima bez tygodnia w Lauterbrunnen jest dla mnie stracona. Już ostrzę krawędzie..


hej Jola,
jeśli tu jeszcze zaglądasz to napisz proszę jak daleko trzeba maszerować
z tego Hotelu w Lauterbrunnen do stacji kolejowej by wjechać do Wengen.

 

odpisze syn xD pomiedzy 300-500m . nart i butów nie musisz ze sobą nosić bo narciarnia jest na stacji. więc spacerek. 


Użytkownik adammm edytował ten post 01 grudzień 2014 - 05:20

  • 1






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych