Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjazd zorganizowany z dziećmi


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 NowaNarciarka

NowaNarciarka
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Agata

Napisano 06 październik 2011 - 09:06

Słyszeliście kiedyś o wyprawie na narty samolotem i opcji uczenia dzieci jazdy na nartach? Przejrzałam stronki róznych biur i ten pomysł Rainbow trochę mnie zdziwił. Ale w sumie brzmi ciekawie...
  • 1

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 06 październik 2011 - 10:11

witam serdecznie na naszym forum
jakie stronki przeglądałaś i co Cię zdziwiło ?
(fajnie by było wpisać w profil chociaż imię)
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Kaem

Kaem
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Mazury
  • Narty:Salomon WXing8, Rossi 8SL
  • Imię :Marek
  • Ulubiony stok:Kubinska Hola

Napisano 06 październik 2011 - 19:21

Witaj,
możesz sprawdzićna stronie http://zima.wygodatravel.pl , na pewno są tam wyjazdy ze zorganizowanymi zajęciami narciarskimi dla dzieci. Nie woem, czy jest mozliwość przelotu, czy raczej auto, ale z pewnością informacje takie są na stronie.
  • 1

#4 NowaNarciarka

NowaNarciarka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Agata

Napisano 06 październik 2011 - 20:43

Witam ;)
Może nie tyle, że zdziwiło, ale nie słyszałam wcześniej o takiej opcji - że wylot samolotem, że mozliwość zapisania dzieci na naukę jazdy np. we Włoszech. Doczytałam trochę więcej, i jestem tym dość zainteresowana.
A ogólnie chodzi o to, że od niedawna jeździmy rodzinnie na nartach i marzy nam się taki zimowy wypoczynek :)
a za drugi link dziękuję, też poczytam :)
  • 1

#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 10 październik 2011 - 09:17

Kwestia samolotu. Przede wszystkim szybko, bezpiecznie, zorganizowane przez kogoś kto się na tym zna więc dla nas wygodnie :)
Minusem może być koszt takiej wyprawy, choć to trzeba policzyć, bo czasami może się okazać taniej......
Jeśli znalazłbym ciekawą ofertę, to pewnie zdecydowałbym się. Przede wszystkim ze względu na wygodę i czas !
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 NowaNarciarka

NowaNarciarka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Agata

Napisano 10 październik 2011 - 15:10

Dokładnie - też wydaje mi się, że dla początkujących, jak nasz rodzinka, taka forma wyjazdu może być dobra. Trochę uciązliwe może być jedynie pakowanie i cały obrzadek podróży z dziecmi, ale myslę, że uda nam się zaufac organizatorowi i zdecydowac się na takie coś ;) dzięki :)
  • 2

#7 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 11 październik 2011 - 08:14

Pomysł bardzo odważny, ale jak to mówią do odważnych świat...... ;)
Jeśli podejmiecie już decyzję i wykonacie konkretne czynności związane z wyjazdem, podzielcie się informacją jak to wygląda, jakie są procedury i inne sprawy powiązane z takim wyjazdem. Może to być cenne dla naszych użytkowników. Będę z chęcią obserwował ten temat i trzymam za Was kciuki!

ps.

jak już wrócicie, to proszę pamiętaj o małej relacji narciarskiej z pobytu w górach i nowych doświadczeniach.
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#8 NowaNarciarka

NowaNarciarka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Agata

Napisano 11 październik 2011 - 10:08

Ok, będę dawała znać :) choć nasz wyjazd nastąpi raczej dopiero w styczniu, ale jeśli tylko czegoś się dowiem, to chętnie się podzielę ;)
  • 2

#9 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 11 październik 2011 - 10:16

poczytaj:

http://www.kochamnar...arty-samolotem/
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#10 NowaNarciarka

NowaNarciarka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Agata

Napisano 11 październik 2011 - 21:00

Dzięki. W ogóle musze to forum przeszukac, bo przyjazne i przydatne rzeczy tu dostrzegam :)
  • 2

#11 rolada

rolada
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 grudzień 2012 - 22:21

Ja rozmyślam z mężem poważnie opcję takiego rodzinnego zimowiska z dzieckiem. że ono ma czas tam zapewnioną naukę z instruktorem a my możemy swobodnie poszusować, co myślicie na ten temat? szukam takich ofert, parę mam na oku ale czy warto?
  • 1

#12 marianna.j

marianna.j
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:kilka par:)
  • Imię :Marianna
  • Instruktor:SITN PZN

Napisano 03 styczeń 2013 - 14:31

Jeździłam na takie wyjazdy - w sensie rodziny z dziećmi, dzieci szkolone przez instruktorów w trakcie pobytu na stoku. Byłam jako instruktorka, wpółpracuje z tym biurem kolejny rok i widze, że pojawia się dużo stałych klientów - świadczy to o tym, że są zadowoleni z takiej formy wyjazdowej.
  • 1

#13 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 styczeń 2013 - 17:26

Jeździłam na takie wyjazdy - w sensie rodziny z dziećmi, dzieci szkolone przez instruktorów w trakcie pobytu na stoku. Byłam jako instruktorka, wpółpracuje z tym biurem kolejny rok i widze, że pojawia się dużo stałych klientów - świadczy to o tym, że są zadowoleni z takiej formy wyjazdowej.


To przyznaj sie jakie to biuro. ;) Mysle, ze Cie nie ocenzeruja. Pomysl wydaje sie bardzo dobry.

Z mojej strony tez korzystalem z takiej formy. 1-2 razy. Z klubem narciarskim YETI z Krakowa. Mysle, ze wciaz dziala i ma sie dobrze. Pamietam dobrze jeden z takich wyjazdow, gdzies pod koniec lat 90-tych do malej stacji austriackiej. Dzieci, juz wtedy duze, jezdzily z mlodzieza klubowa, a my z innymi rodzicami. I dobrze nam bylo. Jednym z wspoluczesnikow, jako rodzic, byl niejaki Jerzy Stuhr z zona, a jego dziecko jezdzace z mlodzieza - pewien Maciek. :)
  • 1

#14 marianna.j

marianna.j
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:kilka par:)
  • Imię :Marianna
  • Instruktor:SITN PZN

Napisano 03 styczeń 2013 - 17:57

znam Yeti, ja jeżdżę z Team Spirit z Wawy. W tym roku jadę trzeci już raz. Inne znane i ponoć b.dobre biuro do Trampek z Gdańska:) linków nie wklejam można wygooglać
  • 1

#15 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 styczeń 2013 - 18:14

znam Yeti, ja jeżdżę z Team Spirit z Wawy. W tym roku jadę trzeci już raz. Inne znane i ponoć b.dobre biuro do Trampek z Gdańska:) linków nie wklejam można wygooglać


:) To dobrze wiedziec na przyszlosc. Bo moje dorosle dzieci nas, rodzicow, opuscily (zostawisz ojca swego i matke swoja... :). Jedno przenioslo sie do W-wy, drugie - do Gdanska. A ze oboje dobrze na nartach jezdza, jedno wnuczatko juz raczkuje, spodziewam sie dalszych, wiec warto juz teraz adresy biur kolekcjonowac. :)
  • 1

#16 marianna.j

marianna.j
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:kilka par:)
  • Imię :Marianna
  • Instruktor:SITN PZN

Napisano 03 styczeń 2013 - 18:17

To idealnie trafiłam z adresami biur :) działają na podobnych zasadach - poza szkoleniem na stoku dzieci mają zapewnione animacje popołudniami, rodzice mogą wtedy rozkoszować się sauną albo drinkiem w barze...:)
  • 1

#17 rolada

rolada
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 luty 2013 - 13:41

Jeździłam na takie wyjazdy - w sensie rodziny z dziećmi, dzieci szkolone przez instruktorów w trakcie pobytu na stoku. Byłam jako instruktorka, wpółpracuje z tym biurem kolejny rok i widze, że pojawia się dużo stałych klientów - świadczy to o tym, że są zadowoleni z takiej formy wyjazdowej.


ja na taki wyjazd przymierzam się z biurem z warszwy BUT. do Zakopanego mają bardzo fajne oferty cenowe. i uspokoiłam się że jednak tego typu zorganizowany wyjazd nie jest wyrzuceniem kasy w błoto. jeśli już taka osoba jak Ty czyli instruktor poleca to jestem o wiele wiele spokojniejsza.
  • 1

#18 Loli

Loli
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Stolica :)

Napisano 17 luty 2013 - 21:35

Samolotem jest super, zwłaszcza z dziećmi. To ogromna wygodna, jednak jest minus- ograniczenia w pakowaniu. Przy dzieciach to spory minus. Wygodnie jest spakować się do samochodu, ma się tam nieco większe możliwości jednak mniejszą wygodę i komfort podróży.

Coś za coś... Chociaż samolot polecam! Z BUTem też byliśmy. Instruktor dla dzieci na początek (szkółka narciarska) to moim/naszym zdaniem podstawa.
  • 2

#19 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 17 luty 2013 - 22:07

Chociaż samolot polecam! Z BUTem też byliśmy. Instruktor dla dzieci na początek (szkółka narciarska)


prosimy o relację z tego wyjazdu
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#20 marianna.j

marianna.j
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:kilka par:)
  • Imię :Marianna
  • Instruktor:SITN PZN

Napisano 18 luty 2013 - 18:00

ja na taki wyjazd przymierzam się z biurem z warszwy BUT. do Zakopanego mają bardzo fajne oferty cenowe. i uspokoiłam się że jednak tego typu zorganizowany wyjazd nie jest wyrzuceniem kasy w błoto. jeśli już taka osoba jak Ty czyli instruktor poleca to jestem o wiele wiele spokojniejsza.


Jeśli kadra instuktorska jest dobrze dobrana to napewno nie będzie to kasa wyrzucona w błoto :) Ja wróciłam tydzień temu z Austrii. Ponad połowa klientów to wciąż te same osoby. Widzę też, że dzieci poczyniły postępy przez te trzy sezony. Tego biura o którym piszesz nie znam, ale również chętnie poczytam relację i wrażenia z wyjazdu.
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych