Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bachledowa Dolina. Słowacja 16-18 stycznia


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 styczeń 2009 - 18:17

Wielkie dzięki Miras.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#22 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2009 - 18:28

Tadeuszowi życzymy takiej http://pl.youtube.com/watch?v=9VKeFZpgkvQ zabawy To wprawdzie końcówka zeszłego sezonu ale zacna ona była.
  • 0

#23 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 styczeń 2009 - 18:43


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#24 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 14 styczeń 2009 - 21:04

Mirek!!!!
Wielkie dzięki!!
TO jest TO
Super chatka!!!
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#25 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 15 styczeń 2009 - 10:12

Jesli można, to bardzo proszę o relację zdjęciowo-słowną po powrocie...
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#26 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 15 styczeń 2009 - 11:15

Pewno będzie bo pojawię się z Małżonką.
Cały czas żałuję, że praca uniemożliwia pobyt wielodniowy.
  • 0

#27 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 16 styczeń 2009 - 10:40

Tadeusz wczoraj o 22.00 dotarł na miejsce a dzisiaj ma to co lubi nowy opad , 0 słońca i słabo przygotowane trasy. http://www.skibachledova.sk/sk/webcam/panorama-sitour/ Macie pozdrowienia
  • 0

#28 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 styczeń 2009 - 12:47

Andrzej mogę Cię zgarnąć z Krakowa.


Dzieki za propozycje, ale niestety u mnie sie skomplikowalo. Musze siedziec w Krakowie i pilnowac spraw pracowych, nawet w weekend. Tak sie porobilo. Ale w przyszly weekend ruszam gdzies chocby nie wiem co. ;) Np. z Antalkiem do Jurgowa w niedziele. Moze jeszcze ktos z Krakowa?
  • 0

#29 q2kowski

q2kowski
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 09:52

czesc,
Pozdrowienia od Niny i Grzeska, ktorzy spotkali MirkaN i TadeuszaT na stoku w bachledovej.
Na szczęscie mazowieckie ferie nie wplynely zbytnio na ruch na stoku, a i droga w piatek do bialki (tam nocowalismy) i w niedziele o 15:00 z bialki na kraków i dalej droga 7 nie była zbytnio zatłoczona.
Dla zapominalskich w Zdiarze jest bankomat Uni Credito, na poczcie, kolo muzeum. Udalo mi sie tam awaryjnie 50 eur wypłacic w niedziele. W barze dolnym przyjmowali złotówki po kursie 4,6.

Macie jeszcze jakies sprawdzone miesca noclegowe poza tym linkiem podanym kilka postów niżej? Nastepnym razem chciałbym juz zanocowac po słowackiej stronie bo mnie te dojazdy z białki za duzo czasu kosztowały.

Grzesiek
  • 0

#30 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 19 styczeń 2009 - 10:03

Witam Cię Grzesiek bardzo serdecznie pozdrowienia dla "Młodej". Napisz jakiej klasy oczekujesz noclegu. Zdiar mam obcykany i mam tam kupę znajomych, postaram się pomóc.
Chciałem Państwu przedstawić Grześka poznanego na stokach Bachledowej Doliny w sobotę gdzie ze swoją uroczą córką Niną ciął na krawędziach aż miło. Mam nadzieję ,że zostaniesz tutaj na dłużej.
Mirek
ps. co do bankomatu w Zdiarze to nie trzeba schodzić schodkami od muzeum można podjechać samochodem od głównej drogi. Znaki na aptekę.
Z uwagi na dłuższy czas pobytu relację pisze Tadeusz
  • 0

#31 q2kowski

q2kowski
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 10:51

klasa noclegu? ma byc ciepło (grzejnik w pokoju i woda pod prysznicem) i czysto i sucho. To są kryteria.
Oczywiscie mozliwie tanio. To czy to bedzie pokoj w pensjonacie czy cos w stylu chaty Monika, nie ma znaczenia.
Słyszałem ze Słowacy nie oferuja zazwyczaj wyzywienia. Prawda to? Są w ogóle takie oferty z całodobowym wyżywieniem i czy warto w to wchodzic? czy lepiej od razu nastawic sie na korzystanie z restauracji?
  • 0

#32 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 19 styczeń 2009 - 11:26

Cześć!
Napiszę oczywiście, ale muszę dojść do ładu z robotą.
Najkrótszy opis: Fajnie było
Tadek
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#33 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 19 styczeń 2009 - 11:58

....................
Słyszałem ze Słowacy nie oferuja zazwyczaj wyzywienia. Prawda to? Są w ogóle takie oferty z całodobowym wyżywieniem i czy warto w to wchodzic? czy lepiej od razu nastawic sie na korzystanie z restauracji?

Teraz za obiad w knajpie zapłacisz od 8 do 17 euro (zupa,2-gie,piwo/wino). W/g mnie warto brać z wyżywieniem bo masz szwedzki bufet na śniadanie (bekoniki,parówki,sadzone,jajeczniczka + cała reszta wędlin na zimno + zestawy płatkowo miodowo serowe.) do tego obiado-kolacja tj. zupa w wazie + 2 -gie.
Ale w Zdiarze tylko parę knajp daje "znośne posiłki" a na palacach jednej ręki gdzie jest i nocleg i HB.
Zobacz np. tu http://www.penzionstrachan.sk/ .
Problemem są wyjazdy weekendowe w szczycie bo te lepsze miejsca są już pozajmowane.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych