Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bachledowa Dolina. Słowacja 16-18 stycznia


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 12 styczeń 2009 - 11:16

Cześć!
Właśnie domówiliśmy z Mirkiem wyjazd jak w tytule.
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych !!!!
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#2 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 12 styczeń 2009 - 11:38

Cześć!
Właśnie domówiliśmy z Mirkiem wyjazd jak w tytule.
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych !!!!

Ja będę wiedział w środę na ilę modę jechać ale na 1 dzień będę na 10000%. I będę miał miejsca w samochodzie. I wtedy załatwimy noclegi dla wszystkich co zostają na więcej niż jeden dzień. Taka spontaniczna Akcja.
  • 0

#3 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 12 styczeń 2009 - 11:46

Gdzie szczegóły Panowie?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#4 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 12 styczeń 2009 - 12:01

Gdzie szczegóły Panowie?


Szczegóły się rodzą. W środę wszystko będzie znane.
Ja chce wystartować z Łodzi w czwartek po południu, żeby wieczorkiem być na miejscu i od piątku rano śmigać na nartach (3 wolne miejsca w samochodzie). Ale jak ktoś np z Warszawy by jechał w piątek o świcie, to mogę dołączyć (albo w czwartek).
O kwaterach może napisze coś Mirek, on się tym zajmuje. Ja jadę do Bachledowej po raz pierwszy.
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 12 styczeń 2009 - 12:05

Up, zobaczyłem raz jeszcze na datę.... niestety ale od 17 jestem w Leogang
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 rosa

rosa
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 12 styczeń 2009 - 21:20

CHŁOPAKI:)
Ile km.od naszej granicy jest do Bachledovej czy Zdiaru? (tak mniej więcej:))
Pytam, bo dziś u mnie w pracy jakieś hasło padło: że może by na Pdhale na weekend wyruszyć -tak narciarsko...to jeszcze tylko plany ale może się zrealizują...
...Białki się okropnie boję /nie muszę mówic dlaczego/ ... już prawie namówiłam "chętnych" na Jurgów albo polecany przez Mirka Koziniec...ale mogę jeszcze ponegocjować..tylko muszę mieć mocne argumenty
podpowiecie coś....
pozdrawiam M.
  • 0
Dołączona grafika

#7 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 12 styczeń 2009 - 21:48

Marysiu!
Z Jurgowa do Zdiaru jest dokładnie 15 km!
Mam nadzieję, że to mocny argument. ;)
W załączeniu mapka.

Załączone pliki


  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#8 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2009 - 10:57

CHŁOPAKI:)
Ile km.od naszej granicy jest do Bachledovej czy Zdiaru? (tak mniej więcej:))
Pytam, bo dziś u mnie w pracy jakieś hasło padło: że może by na Pdhale na weekend wyruszyć -tak narciarsko...to jeszcze tylko plany ale może się zrealizują...
...Białki się okropnie boję /nie muszę mówic dlaczego/ ... już prawie namówiłam "chętnych" na Jurgów albo polecany przez Mirka Koziniec...ale mogę jeszcze ponegocjować..tylko muszę mieć mocne argumenty
podpowiecie coś....
pozdrawiam M.

http://www.skibachledova.sk/sk/lyzovanie/ http://www.strednica.sk/ dla dzieci i super początkujących strachan-ski no i stawiam obiad + piwo ;)
  • 0

#9 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 styczeń 2009 - 16:20

Mirku, kiedy jedziesz? Jesli bede mogl pojechac to wylacznie na jeden dzien w niedziele. Popatrzylem czy Antalek (takie biuro podrozy z Krakowa) tam jezdzi. Nie, ale jezdza inni. Np. niejaki Azymut. Jesli pojedziecie to moze i bym sprobowal. Pierwsze narty w tym roku. I b. kiepska kondycja. Strasznie mnie to kusi.
  • 0

#10 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2009 - 17:03

Andrzej jutro będę wiedział a jak na jeden dzień to zgarnę i odwiozę Cię z/do Krakowa.
  • 0

#11 rosa

rosa
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 13 styczeń 2009 - 19:20

...rozmowy trwają...narazie tak 50/50 między Jurgowem a Bachledovą...
...i jeśli mi się uda na Słowacka stronę "moich" przeciągnąć to- żeby nie było

[/quote] stawiam obiad + piwo ;)[/quote]

....że to był dla mnie mocny argument

p.s
jakby co... to Was poznam po "ciętych skrętach":)
M.
  • 0
Dołączona grafika

#12 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2009 - 10:22

Ludzie mogę jechać tylko na jeden dzień niestety (piątek lub sobota) i chyba skłonię się ku sobocie (więcej tras czynnych na Bachledowej/Jeziersko) bo w tygodniu to albo slalomak albo masterska są zamknięte i nie chodzą orczyki (w części od strony Jezierska) choć mniej luda. Tadeusz pisz jakie noclegi i na ile Cię interesują a jak to ma być tylko rekonesans to mogę odebrać Cię z dworca w Katowicach o 6.00 i potem tam odwieź.
Co do obiadu aktualne . Andrzej mogę Cię zgarnąć z Krakowa. Przepraszam ale nie dam rady zanocować(praca).
  • 0

#13 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 14 styczeń 2009 - 11:47

Dla mnie jedno miejsce od czwartku wieczorem do niedzieli - czyli 3 noce.
Możliwie jak najtaniej, jeśli jeździ skibus to możliwie blisko przystanku. Tylko żeby prysznic był i żeby można było zrobić sobie śniadanie i kolację.
Czy można karnety kupić kartą bankomatową?
Euro pewnie lepiej kupić w Polsce?
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#14 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 styczeń 2009 - 11:50

Euro kup w Polsce.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#15 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2009 - 12:51

Dla mnie jedno miejsce od czwartku wieczorem do niedzieli - czyli 3 noce.
Możliwie jak najtaniej, jeśli jeździ skibus to możliwie blisko przystanku. Tylko żeby prysznic był i żeby można było zrobić sobie śniadanie i kolację.
Czy można karnety kupić kartą bankomatową?
Euro pewnie lepiej kupić w Polsce?

Już dzwonię Karnety możesz płacić kartą ale od Bachledowej nie od Jezierska.
  • 0

#16 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2009 - 17:48

Tadeusz masz zarezerwowany domeczek http://www.zdiar.eu/Ubytovanie/zariadenie_pl.php?id=1;5 kliknij na "Chatka Monika". Spaliśmy tam w 3 osoby w święta -20 i żyjemy
  • 0

#17 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 styczeń 2009 - 17:51

Eleganckie obejście.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#18 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2009 - 17:55

Eleganckie obejście.

A co może kurna nie . Popełniliśmy błąd taktyczny bo od 17-go ma ferie Mazowsze i wszystko inne wolne tylko do soboty ale Tadeusz chciał prysznic : więc ma. Miejsce parkingowe też 0,5 minuty do sklepu, pizzeri no i goralskiej karcmy. Środek Zdiaru . Ideał .
  • 0

#19 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 styczeń 2009 - 18:10

Na następne spotkanie proszę o rezerwację
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#20 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2009 - 18:14

Mówisz Masz Ale warunek musisz to umieć śpiewać http://pl.youtube.com/watch?v=eoeYwOV1tmw
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych