Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy narciarskie Kraków, Katowice i okolice - pomóżcie


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 endless

endless
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 17 luty 2011 - 09:58

Witam

Chce zacząć swoją przygodę z nartami i zdecydowałem, że zacznę od butów, które jednak kupię nie na giełdzie czy allegro ale w sklepie. Proszę podajcie jakieś namiary na sklepy w Krakowie lub Katowicach lub ich okolicach szczególnie te które są warte uwagi. Z góry dziękuje

Użytkownik endless edytował ten post 17 luty 2011 - 10:00

  • 0

#2 wnuk

wnuk
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 grudzień 2013 - 17:47

Witam, na mogilskiej 51 w Krakowie jest fajny sklep. Mają duży wybór nowych i używanych butów. Nazywają się happyski. Można wymieniać sprzęt co sezon, funkcjonuje u nich wypożyczalnia i serwis.POLECAM


  • 0

#3 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 13 grudzień 2013 - 18:09

ja lubię ich http://www.nartykrakow.pl/pl/i/O-nas/2


  • 1

#4 KamilaKOWAL

KamilaKOWAL
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:27

Witam

Chce zacząć swoją przygodę z nartami i zdecydowałem, że zacznę od butów, które jednak kupię nie na giełdzie czy allegro ale w sklepie. Proszę podajcie jakieś namiary na sklepy w Krakowie lub Katowicach lub ich okolicach szczególnie te które są warte uwagi. Z góry dziękuje

Ja rok temu zakupiłam buty Head i cały sezon spisywały się znakomicie.

Wszystkim fanom białego szaleństwa mogę polecić sklep online nartywarszawa.pl. Znajdziecie tutaj naprawdę duży wybór sprzętu narciarskiego i wiele promocji.

Zachęcam do odwiedzin :)


Użytkownik jabol edytował ten post 15 styczeń 2014 - 08:45
-link

  • 0

#5 ihsahn

ihsahn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipiec 2014 - 07:54

Hmm, ja pierwsze narty kupiłem w Megaoutdoor  i jestem zadowolony z ceny i jakości, chociaż jako początkujący pewnie niewiele wiem w tym temacie ;) W każdym razie mają spory wybór nart od Salomona i Atomic i często organizują promocje, także można pogrzebać tam i wyhaczyć coś w miarę taniego ;)


Użytkownik J@n edytował ten post 07 lipiec 2014 - 07:56
- link

  • 0

#6 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 10 lipiec 2014 - 17:23

Ale kolego, reklamy? Słabo.  Myślałem że chcesz się czegoś dowiedzieć, a nie sprzedawać :(


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#7 Gość_PiusX_*

Gość_PiusX_*
  • Gość

Napisano 19 wrzesień 2014 - 12:38

Sprawdź sobie Snowshop. Siedziby mają wszak w Warszawie i Gdyni, ale prowadzą sprzedaż w necie i dobrze im to wychodzi. :)


  • 0

#8 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9812 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 wrzesień 2014 - 12:44


Siedziby mają wszak w Warszawie i Gdyni
ale kolega pyta o Kraków i Katowice

jeszcze ktoś pomyśli że szeptaną reklamę dla tego sklepu robisz


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#9 Ewula

Ewula
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Napisano 20 wrzesień 2014 - 06:33

Witam,widzę że zainteresowany zamieścił posta w 2011 roku, więc podejrzewam, że ma już nie tylko buty...;-) Ale jeśli chodzi o sklep stacjonarny w Katowicach to oczywiście INTERSPORT! Fachowa, mila i życzliwa obsługa, choć w każdym sklepie można trafić na sprzedawcę, który swojej pracy nie lubi:-( Ale wtedy nic nie stoi na przeszkodzie ażeby poprosić o kogoś milszego:-) Na całe szczęście ta druga grupa sprzedawców stanowi zdecydowaną większość w tym sklepie:-) Sklep prowadzi również sprzedaż internetową, więc sprzęt, którego akurat nie ma na stanie można zamówić siedząc w domu. Drugim sklepem w Katowicach jest Ski Team (i ten w Galerii Katowickiej i na Alpejskiej na 3 Stawach). W tym wypadku jeśli chodzi o doradę i pomoc uważam, że galeria jest lepsza ale asortyment jest zdecydowanie większy na stawach. Jeszcze jest Go Sport, Decathlon ale z tymi sklepami nie mam już tak dużych doświadczeń, choć byłam i generalnie nie ma się do czego przyczepić.
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych