Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jutro Kitzbuhel!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 21 styczeń 2011 - 10:58

Nie zapomnijcie. Widowisko pasjonujące. Ja sobie nie odpuściłem żadnego od wielu lat :thumbsup:
  • 0

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 styczeń 2011 - 12:48

Nie zapomnijcie. Widowisko pasjonujące. Ja sobie nie odpuściłem żadnego od wielu lat :thumbsup:

będę kibicował temu zawodnikowi:
Dołączona grafika
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 21 styczeń 2011 - 13:07

Lubię go, bo mu dobrze z gęby patrzy :zeby: Jeszcze Jarbyn i kilku innych :thumbsup:
  • 0

#4 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 21 styczeń 2011 - 16:49

Raich to po dzisiejszym super gigancie powinien zapylać na kolanach do Częstochowy w podziękowaniu, że ma całe gnaty :blink:
Walchhofer, wystarczy, ze pójdzie do miejscowego kościoła :wacko:
  • 0

#5 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 22 styczeń 2011 - 01:28

jakiś taki szczupły na tej fotce wyszedł ;)
widzieliście co się z Gruggerą stało na traningu DH ?
mam nadzieję, że chłop się wyliże
DH to jednak dyscyplina dla super twardzieli, wielki szacunek dla nich za to, choć wolałbym nie oglądać takich wypadków
ponoć kiedyś jeszcze trudniej było...
  • 0

#6 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 styczeń 2011 - 02:16

Cześć
Na i Jabol miał rację. Oglądałem na stoku w Austrii, nie w Kiztbuhel niestety ale i tak było lepiej niz w ES, chociażby poprzez profesjonalizm relacji ORT.
Pozdro
  • 0

#7 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 23 styczeń 2011 - 12:08

Bardzo interesujące, szczególnie rywalizacja o pierwsze miejsce. I ilość fanów również imponująca. Warto było spędzić trochę czasu przed tv.
130km/h ;)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#8 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 25 styczeń 2011 - 09:59

Jabol, typowanie zwycięzcy :thumbsup:
Moje też się trochę sprawdziło: Walchhofer chyba jednak nie poszedł na chwilę do miejscowego kościółka....
Brak Raicha dziwny, przecież to punkty do kombinacji.
Jarbyn albo poobijany przez Wengen, albo mu żona nie pozwoliła.

Coś mi się zdaje że B.M. kończy się powoli :hysterical: Niestety.....


Może się i kończy, ale ostatnie podrygi ma niezłe :D

Eurosport odwala coraz ciekawsze akrobacje. Tłumaczenie braku choćby skrótu niedzielnego slalomu natłokiem ważnych wydarzeń sportowych to jakieś kuriozum, tym bardziej że te ważne wydarzenia to milion wejść i godzin dyscypliny na T. Musi lepiej płacą.

Uwaga! Dziś SL w Schladming. Warto, bo to widowisko że hej, a i stacja telewizyjno-sportowa się ulitowała i daje obszerną transmisję.

http://www.youtube.com/watch?v=JCSV05gZpg0http://www.youtube.com/watch?v=vX8-DIIIgLs&feature=related

Użytkownik deczko inny edytował ten post 25 styczeń 2011 - 11:32

  • 0

#9 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 25 styczeń 2011 - 12:51

Cześć
Dlatego wole zjazdy. na dłuższej trasie łatwiej znaleźć miejsce do oglądania. :)
Pozdro
  • 0

#10 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 25 styczeń 2011 - 22:32

Cześć
Niestety narciarstwo nie jest sportem dla boiskowego buractwa jak widać. Koncertowe wyeliminowanie własnego zawodnika przez głupotę.
Szkoda wielka choć nie kibicowałem Hirscherowi. Swoją drogą ciekawe kto będzie piąty w reprezentacji Austrii na mistrzowstwa?
Piekna jazda nielubianego przeze mnie Grange`a - delikatna i skuteczna. Kostelicowi zyczę kuli byle tylko nie przekombinował. Szwedzkie wilki moim zdaniem wypstrykają sie w wewnętrznych eliminacjach.
Piękna jazda Moelgga zasługuje na uwagę, no i Kaspar - warto zapamietać to nazwisko.
Pozdro
  • 1

#11 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 07 październik 2011 - 20:33


widzieliście co się z Gruggerą stało na traningu DH ?
mam nadzieję, że chłop się wyliże
DH to jednak dyscyplina dla super twardzieli, wielki szacunek dla nich za to, choć wolałbym nie oglądać takich wypadków
ponoć kiedyś jeszcze trudniej było...


Aż mną zatrzęsło jak przypomniałem sobie to zdarzenie. http://www.youtube.com/watch?v=d3sojYGXNvo .

Tym bardziej miło było przeczytać informację na Interia.pl :

Czwartek, 29 września (07:45)
Alpejczyk Hans Grugger dostał pozwolenie od lekarzy na powrót na stok. 29-letni zawodnik zapowiedział, że na razie chce cieszyć się jazdą na nartach i nie zamierza wracać do rywalizacji. Austriak w styczniu w Kitzbuehel doznał poważnych obrażeń głowy.

"Uraz w okolicach tętnicy szyjnej nie został jeszcze do końca zaleczony, ale do tego stopnia wszystko jest w porządku, iż dostałem od lekarzy zielone światło na powrót na stok" - powiedział Grugger, który chce w ciągu najbliższych dwóch-trzech tygodni znowu nałożyć narty.
"Na razie przygotowuję się do tego psychicznie. To będzie dla mnie olbrzymi krok. Na pewno nie jestem jeszcze gotowy na powrót do rywalizacji w Pucharze Świata. Przez parę pierwszych miesięcy chcę cieszyć się jazdą na nartach i przyzwyczajać się do niej" - przyznał czterokrotny triumfator zawodów PŚ.
Grugger urazu doznał na treningu przed zawodami PŚ w Kitzbuehel. 20 stycznia przewrócił się po skoku na najtrudniejszym odcinku trasy, nazywanym "pułapką na myszy" i doznał obrażeń czaszki oraz klatki piersiowej. Przewieziony helikopterem do Innsbrucku przeszedł tam operację głowy. Lekarze utrzymywali Austriaka przez pewien czas w śpiączce farmakologicznej, z której był stopniowo wybudzany. Ze szpitala wyszedł w połowie marca.


A my z forum KN życzymy całkowitego wyzdrowienia i rychłego powrotu na stok.



.Dołączona grafika
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#12 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 303 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 19 styczeń 2018 - 16:57

Na Eurosporcie 1 o 11:30 �

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


  • 1

#13 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 styczeń 2018 - 21:22

Oglądałem. Jest moc. Różnice minimalne, a emocje maksymalne. Ponad 140 km na ostatnim pomiarze :)


  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#14 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 styczeń 2018 - 09:32


Oglądałem
nawet widziałem naszego forumowego Mitka wśród VIPów :)

1904710_cms2image-frame-747x560_1qowyV_u


  • 3
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych