Skocz do zawartości


Powitanie


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
603 odpowiedzi w tym temacie

#1

  • Gość

Napisano 11 grudzień 2008 - 21:04

Na Narciarzy nie ma bata;
Nie uświadczysz tutaj lata;
Wciskaj buty, wkładaj narty;
Sezon mamy wciaż otwarty;

Bo jazda na nartach to jak dojrzałe wino;
Jak spacer wiosenny ze swoją dziewczyną;
Jak swieży chleb z pieca, gdy masz na coś ochotę;
To tak jak sterować odrzutowym samolotem;

Mam nadzieje, ze pisać juz więcej nie muszę;
Jeśli czujesz mrozu zapach i masz białą duszę:
Jesteś jednym z nas - kochasz śniegu biel:
Witaj w domu na forum http://www.kochamnarty.pl






Wątek poznawczy,zapraszamy.Przedstaw się.
  • 0

#2 SYLWIAS

SYLWIAS
  • Użytkownik
  • 77 postów
  • Skąd:usa

Napisano 12 grudzień 2008 - 13:20

witam i pozdrawiam brygade NN
  • 0
Dołączona grafika

#3

  • Gość

Napisano 12 grudzień 2008 - 13:21

Witamy serdecznie Sylwio.Pozdrowienia od NN naturalnie
  • 0

#4 Ewa

Ewa
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 15 grudzień 2008 - 11:08

Witam wszystkich bardzo serdecznie
  • 0

#5 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 15 grudzień 2008 - 11:24

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Cześć Ewa!
Jak zawsze Twoje awatarki są fascynujące
Tadek
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#6 Ewa

Ewa
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 15 grudzień 2008 - 11:29

Dzięki Tadek,
Załadowałam na próbę ruchomy avatarek i jak widać się udało...Duży, kolejny plus tego forum...
  • 0

#7 Królowa Śniegu

Królowa Śniegu
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 16 grudzień 2008 - 23:14

Mam Was!
To tu sie schowaly dobre dusze!!!
Dziekuje za zaproszenie.
Ps.
Pozdrawiam Wszystkich

edit///
a ten kijek w profilu to co ma byc?Za kare?
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika


#8 SYLWIAS

SYLWIAS
  • Użytkownik
  • 77 postów
  • Skąd:usa

Napisano 16 grudzień 2008 - 23:16

Mam Was!
To tu sie schowaly dobre dusze!!!
Dziekuje za zaproszenie.
Ps.
Pozdrawiam Wszystkich

My rowniez pozdrawiamy i witamy serdecznie na nowym forum stara gwardie
stara ,ale jara hehe
  • 0
Dołączona grafika

#9 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 17 grudzień 2008 - 09:40

Hej Kochani, siedze sobie w Brig, za oknami sypie snieg jak oszalaly, drogi zasypane, do Zermatt i Saas Fee nie da sie dojechac, 4 stopien zagrozenia lawinowego.
Wczoraj bylem na nartach w Gr?¤chen ale w zwiazku zagrozeniem lawinowym tylko czesc osrodka byla otwarta. Z prognozy pogody wynika ze do niedzieli dalej bedzie sypac. Pozdrawiam wszystkich Janusz
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#10 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 17 grudzień 2008 - 15:55

Mam Was!
To tu sie schowaly dobre dusze!!!
Dziekuje za zaproszenie.
.........

Podałeś mi zły numer telefonu ten na +49 .... i dlaczego nie odbierałeś poczty z tego konta ,które podałeś przy rejestracji ? Co ? To za to ten "kijek"
Witaj
  • 0

#11 SYLWIAS

SYLWIAS
  • Użytkownik
  • 77 postów
  • Skąd:usa

Napisano 17 grudzień 2008 - 15:58

Mam Was!
To tu sie schowaly dobre dusze!!!
Dziekuje za zaproszenie.
.........

Podałeś mi zły numer telefonu ten na +49 .... i dlaczego nie odbierałeś poczty z tego konta ,które podałeś przy rejestracji ? Co ? To za to ten "kijek"
Witaj

nie tego kijka trzeba mu zmienic Chlopina teraz zakrecony ,to mozna my wybaczyc chwilowa niedyspozycje ale musi sie zrehabilitowac
  • 0
Dołączona grafika

#12 Królowa Śniegu

Królowa Śniegu
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 17 grudzień 2008 - 16:40

To za to ten "kijek"

Czlowiek sie zdazyl tylko zalogowac,a tu go odrazu "kijem"


Ps.
seth do mnie dzisiaj napisal w sprawie forum,a teraz go juz nie ma.O co chodzi?

edit////
sprawa wyjasniona,czarodzieje.....
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika


#13 rosa

rosa
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 17 grudzień 2008 - 17:53

To i ja witam bardzo serdecznie tu i teraz: tych starych z NN i tych "świeżo upieczonych" a zwłaszcza Królową ?šniegu- bo już prawie list goćczy za Waszmością został posłany:)
  • 0
Dołączona grafika

#14 kumiech

kumiech
  • Użytkownik
  • 65 postów
  • Skąd:Pieszcz

Napisano 17 grudzień 2008 - 18:11

Jak wszyscy, to wszyscy - witam serdecznie!
  • 0

#15 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 17 grudzień 2008 - 19:07

I ja z Wami.
Trzymam kciuki!

  • 0

#16 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 17 grudzień 2008 - 19:10

Wszystkiego najlepszego i powodzenia
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#17 oxyz

oxyz
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 17 grudzień 2008 - 21:39

Witam wszystkich serdecznie

Mam nadzieje ,że rozbudzicie we mnie nartowego potwora -jak na razie spokojnie sobie śpi

Chce nauczyć swoja 3-letnia córeczkę jazdy na nartach i będę Was prosić o rady jak to zrobić co by mała nie miała urazu do koćca życia

A na razie przywitam sie serdecznie i życzę forum powodzenia


Olufa
  • 0
Kto chce - szuka sposobu.
Kto nie chce - szuka powodu.

#18 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 17 grudzień 2008 - 21:42

O lufa jest.
Czołem i witamy serdecznie.Spokojnie nauczymy Twoje wszystkie dzieci jazdy i nie tylko na nartach.Witaj
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#19 oxyz

oxyz
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 17 grudzień 2008 - 21:54

O lufa jest.
Czołem i witamy serdecznie.Spokojnie nauczymy Twoje wszystkie dzieci jazdy i nie tylko na nartach.Witaj

wszystkie? hmm jest cos o czym nie wiem
  • 0
Kto chce - szuka sposobu.
Kto nie chce - szuka powodu.

#20 Ewa

Ewa
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 17 grudzień 2008 - 22:02

Witam Cię gorąco Olu....
Rozbudzimy tego śpiącego potwora...bez obawy...
  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych