Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jednodniowe wyjazdy na narty


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:45

noo fajnie się zaczyna, Kasia z Andrzejem :zawstydzona:
umówcie się w końcu

A może i umówimy się ,a co ? :D :D Możesz dołączyć :uklon2:
  • 0

#22 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:45

no znowu podwójnie wyszło :P

Użytkownik Katarynka edytował ten post 12 styczeń 2011 - 11:46

  • 0

#23 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:55

o_andrzej, rzuciłam temat, ale też się waham...
P.S. A jak ten kawał cały leci ? :D


Zdecyduje jutro o ile beda bilety. Lepsza bylaby niedziela, ale mam impreze domowa (urodziny corki).

- baco - nad czym to tak myslicie,
- wahom sie
- a nad czym sie tak wahacie?
- syna mi na weselu pobili, zone zgwalcili, i teraz wahom sie czy isc na poprawiny.

Kasiu, nie daj sie jabolowi sprowokowac. Zazdrosci nam po prostu. :) Oni tam na zachodzie Antalka nie maja.

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 12 styczeń 2011 - 11:57

  • 0

#24 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 12 styczeń 2011 - 22:05

o_andrzej, my odpuszczamy w tym tygodniu :(. Ale do Limanowej, 29 stycznia ja jadę, jak tylko trochę śniegu spadnie i temperatura, a szansa jest :D Jakbyś się też zdecydował, będzie mi bardzo miło Cię poznać :) Jabol, ze Szczyrku to tylko 125 km :D :witaj:
  • 0

#25 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 styczeń 2011 - 23:53

o_andrzej, my odpuszczamy w tym tygodniu :(. Ale do Limanowej, 29 stycznia ja jadę, jak tylko trochę śniegu spadnie i temperatura, a szansa jest :D Jakbyś się też zdecydował, będzie mi bardzo miło Cię poznać :) Jabol, ze Szczyrku to tylko 125 km :D :witaj:


Jabol to chyba mialby jeszcze dalej. :) Ja wciaz wahom sie. Z Antalkiem planuje jeszcze troche w tym sezonie pojezdzic, ale nie 29-go.
  • 0

#26 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 13 styczeń 2011 - 09:44

Z Antalkiem planuje jeszcze troche w tym sezonie pojezdzic, ale nie 29-go.

No to fajnie, ja też, jeszcze cały luty przed nami :D
  • 0

#27 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:54

Witam, czas znowu ruszyć na narty :D W ramach jednodniowych wyjazdów planujemy z koleżankami na niedziele 6 lutego Rohace z antałkiem, a w poniedziałek 7go Jurgów Ski :D :D Jeśli ktoś miałby ochotę dołączyć, będzie nam bardzo miło :)
  • 0

#28 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 01 luty 2011 - 11:32

Witam, czas znowu ruszyć na narty :D W ramach jednodniowych wyjazdów planujemy z koleżankami na niedziele 6 lutego Rohace z antałkiem, a w poniedziałek 7go Jurgów Ski :D :D Jeśli ktoś miałby ochotę dołączyć, będzie nam bardzo miło :)

Mała zmiana planów, zamiast Rohacy w niedzielę - Wierchomla będzie ze Skarpą :) Może ktoś będzie w tym czasie w Wierchomli? :)
  • 0

#29 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 luty 2011 - 17:18

A ja w sobote i niedziele bede jezdzil na Jaworzynie Krynickiej. Moze ktos dolaczy?
  • 0

#30 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 07 luty 2011 - 11:39

Witam :), o_andrzej, jak się jeździło w Jaworzynie? U nas w Wierchomli wczoraj było oki, zdjęcia wrzucę wieczorem :), ale z Jurgowa dzisiaj zrezygnowałyśmy, tyle, że dzisiaj ładna pogoda się zrobiła :( :aaaaa:
  • 0

#31 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 luty 2011 - 12:18

Witam :), o_andrzej, jak się jeździło w Jaworzynie? U nas w Wierchomli wczoraj było oki, zdjęcia wrzucę wieczorem :),


Jezdzilismy w sobote i niedziele. W sobote pogoda byla calkiem, calkiem, w niedziele troche mrzyło, ale dalo sie wytrzymac. Snieg, pomimo temp. powyzej zera nie byl zbyt rozmiekly. Bardzo mi sie Jawrzyna Krynicka spodobala. Nie spodziewalem sie takich rozmaitosci, tylu dobrych tras, dobrej organizacji. Naprawde jest gdzie pojezdzic. Gdyby udalo sie zrealizowac projekt polaczenia z Wirchomla, przestalbym jezdzic w Alpy, na tyle jest tu atrakcyjnie - to oczywiscie zart, ale nie do konca. ;) O Jaworzynie napisze w watku o opisie osrodka, bo zdaje sie nikt jeszcze nic nie napisal. Zdecydowanie najlepszy w Polsce osrodek narciarski pod wzgledem jakosci i ilosci tras, oczywiscie z wylaczniem Kasprowego, byc moze Szczyrku i byc moze Karkonoszy, ktorych zupelnie nie znam. Dla sredniozaawansowanych w gore, bo dla poczatkujacych jest tu malo tras. Gdyby byl blizej Krakowa...

W niedziele spotkalismy sie, tzn. zona i ja, z Ania (Aniouk), byla forumowiczka i jej kolezanka Lidka. Pojezdzilismy troche razem, pogadali. Ania mnie zaskoczyla. Jezdzi dopiero 3 rok i robi to naprawde dobrze. Pelne, kontrolowane krotkie i srednie skrety, zaskakujaco dobra dyscyplina w pracy kijkow, brak widocznych bledow w sylwetce. Podobno to zasluga dobrego instruktora, niejakiego Berry'ego, znanego ze skiforum, ktory Anie uformowal narciarsko. W kazdym razie, gdybym nie widzial, nie uwierzylbym. :) Brawo dla Ani i... Berry'ego.

Dorzucam kilka zdjec, choc ochoty do ich robienia ze wzgledu na marna pogode brakowalo.
Załączony plik  krynica_1.jpg   62,74 KB   22 Ilość pobrań mniej wiecej w polowie trasy
Załączony plik  krynica_2.jpg   111,5 KB   25 Ilość pobrań ekologiczne koszty
Załączony plik  krynica_3.jpg   91,01 KB   30 Ilość pobrań widoczek na czarna fisowska 5-ke
Załączony plik  krynica_4.jpg   88,81 KB   27 Ilość pobrań Ania i moja polowa
Załączony plik  krynica_5.jpg   67,86 KB   25 Ilość pobrań pstryk z gondolki
  • 4

#32 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 07 luty 2011 - 14:09

Ale Wy drażnicie... Ja najwcześniej w sobotę wieczorem stanę na nartach pierwszy raz w tym sezonie :witaj:
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#33 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 07 luty 2011 - 14:22

Jarek to trafisz na doskonałe warunki pozazdrościć :)

choć aby postać to nie koniecznie góry są potrzebne

Pozdrawiam
  • 0

#34 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 07 luty 2011 - 14:36

Jarek to trafisz na doskonałe warunki pozazdrościć :)


Ja w Alpy. Oby mgły nie było i śnieżycy za dużej :crazy_pilot:

choć aby postać to nie koniecznie góry są potrzebne

A to wiem. Rok temu nawet byłem na pudle w forumowym konkursie ;)
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#35 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 07 luty 2011 - 14:39

a to inna bajka :) jak Alpy życzę więc słońca

pudle jakie/kiedy zawody ????

Pozdrawiam
  • 0

#36 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 07 luty 2011 - 18:43

pudle jakie/kiedy zawody ????

Forumowe. O, te:
http://www.kochamnar...ge__hl__konkurs
  • 1
pozdrawiam
Jarek

#37 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 07 luty 2011 - 21:15

To ja dodałam parę zdjęć i parę słów do tematu Wierchomli :o_tu:
http://www.kochamnar...7138#entry27138
Jak coś źle, to prosze poprzenosić :)
Z Jurgowa po wczorajszym deszczu zrezygnowałyśmy, a tu taka pogoda dzisiaj była, ja nie wiem, to złośliwość losu :fak:
  • 1

#38 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 28 kwiecień 2011 - 13:30

O jakich wyjazdach piszesz?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#39 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 kwiecień 2011 - 14:08

słyszałem że w grudniu tego roku wyjazdy narciarskie będą dwa razy droższe od tych w lutym. Ktoś może to potwierdzić?

potwierdzam, u mnie wyjazdy grudniowe są wielokrotnie droższe
w grudniu wyjeżdżam zawsze na 2-3 tygodnie
w lutym max 2-3 dni
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#40 Kamelia

Kamelia
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kamelia

Napisano 12 styczeń 2013 - 19:18

Witajcie czy ktoś ma czas i ochotę na jedno (ewentualnie 2 dniowy) wypad na Chopok lub do Krynicy na Jaworzynę? :rowerzysta: :rowerzysta: :rowerzysta:
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych