Skocz do zawartości


Zdjęcie

Martinky - dawniej Martinske Hole


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Lexi

Lexi
  • Użytkownik
  • 847 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:San Escobar
  • Narty:RADAR SENATE PRO

Napisano 04 kwiecień 2022 - 21:30


W Warszawie jakbyś chciał pójść na spacer na Stare Miasto to musiałbyś chyba wybrać dzień z najgorszą pogodą w roku. Inaczej można utonąć w tłumie. Tragedia.

W Krakowie podobnie - z tym ze Wasze Stare Miasto porównać by można z Rynkiem i wszystkim co sie znajduje pomiędzy rynkiem a Wawelem - tutaj jest "Sajgon"..

Zdrawim


  • 2

#22 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 kwiecień 2022 - 21:52

 


W Warszawie jakbyś chciał pójść na spacer na Stare Miasto to musiałbyś chyba wybrać dzień z najgorszą pogodą w roku. Inaczej można utonąć w tłumie. Tragedia.

W Krakowie podobnie - z tym ze Wasze Stare Miasto porównać by można z Rynkiem i wszystkim co sie znajduje pomiędzy rynkiem a Wawelem - tutaj jest "Sajgon"..

Zdrawim

 

Cześć

Bo nie mamy takich fajnych Plantów. Jest tylko międzymurze albo podmurze ale tam jest raczej nieco inny klimat. Nie spacery ale raczej browary, bywam czasami.

Pozdro


  • 2

#23 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 kwiecień 2022 - 22:56


A więc Kaufland + Planty i już mam wyrobiony dzienny limit.
to i tak super bo mógł Cię spotkać los Felicjana Dulskiego :luz:
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#24 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 05 kwiecień 2022 - 07:41

 


A więc Kaufland + Planty i już mam wyrobiony dzienny limit.
to i tak super bo mógł Cię spotkać los Felicjana Dulskiego :luz:

 

Cześć

Może Andrzej ma stół dostawiony do ściany. Ja tak mam więc już pozwoliła mi na rower.

Pozdro


  • 1

#25 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 05 kwiecień 2022 - 07:44

W Warszawie jakbyś chciał pójść na spacer na Stare Miasto to musiałbyś chyba wybrać dzień z najgorszą pogodą w roku. Inaczej można utonąć w tłumie. Tragedia.

W Krakowie podobnie - z tym ze Wasze Stare Miasto porównać by można z Rynkiem i wszystkim co sie znajduje pomiędzy rynkiem a Wawelem - tutaj jest "Sajgon"..
Zdrawim

Cześć
Bo nie mamy takich fajnych Plantów. Jest tylko międzymurze albo podmurze ale tam jest raczej nieco inny klimat. Nie spacery ale raczej browary, bywam czasami.
Pozdro
Też czasem bywam, ostatnio miesiąc temu, w Podwalu w poniedziałki jest lany Kozel litrowy za 10 zł, zapewniam, że tłok był większy niż na starówce.
Pozdrowienia
  • 2

#26 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 05 kwiecień 2022 - 08:28

 

 

 

W Warszawie jakbyś chciał pójść na spacer na Stare Miasto to musiałbyś chyba wybrać dzień z najgorszą pogodą w roku. Inaczej można utonąć w tłumie. Tragedia.

W Krakowie podobnie - z tym ze Wasze Stare Miasto porównać by można z Rynkiem i wszystkim co sie znajduje pomiędzy rynkiem a Wawelem - tutaj jest "Sajgon"..
Zdrawim

Cześć
Bo nie mamy takich fajnych Plantów. Jest tylko międzymurze albo podmurze ale tam jest raczej nieco inny klimat. Nie spacery ale raczej browary, bywam czasami.
Pozdro
Też czasem bywam, ostatnio miesiąc temu, w Podwalu w poniedziałki jest lany Kozel litrowy za 10 zł, zapewniam, że tłok był większy niż na starówce.
Pozdrowienia

 

Cześć

He he... ja myślę raczej o takich "nieoficjalnych" miejscach. ;)

Pozdro


  • 1

#27 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 05 kwiecień 2022 - 12:58

W Warszawie jakbyś chciał pójść na spacer na Stare Miasto to musiałbyś chyba wybrać dzień z najgorszą pogodą w roku. Inaczej można utonąć w tłumie. Tragedia.

W Krakowie podobnie - z tym ze Wasze Stare Miasto porównać by można z Rynkiem i wszystkim co sie znajduje pomiędzy rynkiem a Wawelem - tutaj jest "Sajgon"..
Zdrawim

Nie jest źle. Bywam kilka razy roku ale jeszcze bokiem nie musiałem się przeciskac.. :-) A na promenadzie w Ustroniu czy Wiśle to standard... gorzej, gdy ktoś mądry inaczej zorganizuje koncert diskopolo czy czegoś równie durnego na krakowskim rynku tak że hejnalu nie słychać a rozmowa nawet pod florianską jest niemozliwa. Współczuję mieszkańcom.
  • 2

#28 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 kwiecień 2022 - 17:10


Koniecznie Andrzeju,
majowy wyjazd na Stubaja wspominam do dziś choć to już 11 lat minęło

 

Janie, z przykrościa informuję, że nie pojadę na Stubai w maju. I to nie z mojego powodu. Żonka ma korzonkowe problemy. Nie da rady. A sam nie pojadę. Żal. Jedziemy za to na pierwszy tydzień maja do Kołobrzegu do hotelu-sanatarium. Żona przeleczy korzonki, ja pochodzę po plaży i poodycham jodem. :) I mam nadzieję nie pokłócić się z osobami, z którymi jedziemy. Pisowcy. :)

 

A w lipcu 3 tygodnie nadbałtyckie z rowerami. Okolice Smołdzina i Lubiatowa. W interiorze pustawo i to je ono. W sierpniu moje góry, we wrześniu Grecja, a w grudniu... narty. :)


  • 2

#29 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 kwiecień 2022 - 21:55


grudniu... narty.
no to zdrówka życzę.

Ja jeszcze muszę 7 dni na nartach przeżyć bez kontuzji, dzisiaj się wywaliłem i wstałem bez odpinania nart.


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych