Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wisła - Cieńków


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 05 styczeń 2011 - 22:06

ale AdamŚląsk powiedział


:thumbsup: Adam miał rację :zeby:, a Ty tak często?

Użytkownik deczko inny edytował ten post 05 styczeń 2011 - 22:07

  • 1

#22 barcel

barcel
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Adam

Napisano 05 styczeń 2011 - 22:12

Tzn: co często??
A i jeszcze to był mój drugi wyjazd na narty w życiu, pierwszy był do szczyrku ale tam mnie zawieźli i stali pod stokiem rodzice, a nauki jazdy na koloniach nie liczę bo ośla łączka była 50m od hotelu i wyjazd był w pełni zorganizowany.

Użytkownik barcel edytował ten post 05 styczeń 2011 - 22:15

  • 1

#23 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 05 styczeń 2011 - 22:51

Tzn: co często??


Podróżujesz do gór.

A i jeszcze to był mój drugi wyjazd na narty w życiu


No okej, o to mi chodziło :hi:
  • 1

#24 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 02 grudzień 2011 - 11:22

Z tego co zauważyłem, nikt oprócz Barcela nie wrzucił nowej odsłony Cieńkowa, a jako że takie zdjęcia posiadam to dorzucam :)

Załączone pliki


  • 3

#25 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 12 luty 2013 - 19:11

Spędziłem dziś kilka godzina na Cieńkowie i było niefajnie.
  • 1

#26 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 luty 2013 - 09:09

Spędziłem dziś kilka godzina na Cieńkowie i było niefajnie.

jakieś szczegóły - mało śniegu/ dużo ludzi ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#27 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 13 luty 2013 - 12:21

Ochłonąłem, także mogę teraz napisać kilka słów :)

Od 8 do 10 bardzo sympatycznie, jednak pomimo dużej ilości śniegu na górnej części stoku kamienie. Po 10 rozpoczął się armagedon.... Autobusy, samochody - jednym słowem ferie. Kolejka na dobre 10 minut, na trasie tłok, momentalnie powychodziły łaty lodu. W ciągu pierwszych dwóch godzin zjechaliśmy więcej razy niż w pozostałe 4.

Wniosek : do końca ferii Śląskich nie jeżdżę na nartach w okolicy!
  • 1

#28 bum

bum
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Artur

Napisano 12 luty 2014 - 23:30

:hi:

Pomknęliśmy wczesnym rankiem na narty. Ubrałem nowe-super-gacie-markera.

Przed 8:00 na miejscu, lekki mrozik, ludzi mało...

Przez pierwszą godzinę było szszzzz....brzyt.....szusss..., czyli fajnie - jeśli jazda po sztucznym śniegu fajna może być. Zsunąłem się 7 razy.

Załączony plik  SAM_4258.JPG   74,88 KB   2 Ilość pobrań

Załączony plik  SAM_4260.JPG   84,07 KB   2 Ilość pobrań

Załączony plik  SAM_4263.JPG   67,26 KB   2 Ilość pobrań

Obejrzałem się za siebie na Klepki:

Załączony plik  SAM_4265.JPG   229,84 KB   2 Ilość pobrań

Rozpoczęła się druga godzina: niefajnie... zsunąłem się 4 razy, obłożenie miejsc na krześle pełne:

Załączony plik  SAM_4266.JPG   159,81 KB   2 Ilość pobrań

Pod koniec owej godziny, zatrzymałem się z boczku stoczku, by poczekać chwilę na żonę. I wtedy... nie wiadomo skąd, nagle pojawiła się franca-w-fioletowym. Nie zważając na to, że ubrałem dziś nowe-super-gacie-markera, poleciała prosto na mnie, ratując swe życie kijkiem wymierzonym prosto w owe gacie...

Dźgnęła.

Odskoczyłem.

Dźgnęła raz drugi przy wstawaniu.

Trafiła bestia tym razem... i poległa ponownie.

Mało jej było. Nie poddała się. Znów wstała - dźgnęła raz trzeci, wbijając koniec swego kijaszka w moje NOWE-SUPER-GACIE-MARKERA! ( K###a! )

Się troszkę więcej niż lekko zdenerwowawszy - pokrzyczałem na francę-w-fioletowym i zjechałem na dół, nie udzielając jej pomocy we wstawywowaniu. Żona zjechała, pocieszyła i nie kazała udawać się w stronę tłumu, gdzie godzinę wcześniej znajdowały się bramki wejściowe do krzesełka.

Następną godzinę z dziurą na wierzchu, spędziłem tak:

Załączony plik  SAM_4270.JPG   179,49 KB   2 Ilość pobrań

Wypatrywałem francy-w-fioletowym, wydłubywowałłem z dziury w NOWYCH-SUPER-GACIACH-MARKERA resztki śniegu i snułem rozważania na tematy związane z naprawą gaci owych.

Zjechały dwa tobogany. Francy dalej nie było.

Oddając się marzeniom wszelakim, przypomniałem sobie, że mam dziś urodziny. I że w domu, zamiast torcika - czekać mają na mnie pierogi z truskawkami w wersji hand made, w ilości zgodnej z wiekiem ukończonym. Czyli niezła wyżera...

Tak więc, tłumiąc skurcze żołądka - udaliśmy się w stronę kas. Odzyskawszy stosowną kwotę z tytułu kaucji, wsiedliśmy do naszego bolidu i w w czasie szybszym niż myśl bolszewika - byliśmy w domu.

Jak widać na ostatnim foto -  zawsze miękki happy end...

:hi:

 

 

 

 

 


  • 8

**********************************ŚNIEGU!


#29 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 12 luty 2014 - 23:37

Rekordowy sezon pod wzgledem depresyjnych relacji...


  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#30 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 luty 2014 - 08:50


poleciała prosto na mnie, ratując swe życie kijkiem wymierzonym prosto w owe gacie...

Dźgnęła.

Odskoczyłem.

Dźgnęła raz drugi przy wstawaniu.

Trafiła bestia tym razem... i poległa ponownie.

Mało jej było. Nie poddała się. Znów wstała - dźgnęła raz trzeci, wbijając koniec swego kijaszka w moje NOWE-SUPER-GACIE-MARKERA!

 

dzięki - zazdroszę Tobie lekkości pióra (klawiatury) :D

pisz częściej :thumbsup:


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#31 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 13 luty 2014 - 09:40

Dzięki. :)


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#32 bum

bum
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Artur

Napisano 15 marzec 2016 - 11:37

:hi: 11.03.2016. Po rozpoczęciu dnia na Klepkach naprzeciw - me wprawne oko dojrzało podążające ku górze krzesełka na Cieńkowie. Podążyliśmy w stronę owych. No cóż... Żona po jednym zjeździe uciekła z powrotem na drugą stronę drogi... U góry - piach, kamienie i takie tam...

E, tam...kobiece fanaberie. Twardym trza być- powtórzyłem szuranie jeszcze cztery razy.

I wtedy w mej duszy zawitał wszechogarniający smutek - rozejrzałem się w lewo i w prawo - pustka... Zostałem jedynym twardzielem cieńkowskiego świata narciarskiego....

Załączony plik  resized_SAM_7337.jpg   81,12 KB   1 Ilość pobrań

Załączony plik  resized_SAM_7341.jpg   70,75 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  resized_SAM_7343.jpg   78,12 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  resized_SAM_7344.jpg   58,43 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  resized_SAM_7346.jpg   74,64 KB   0 Ilość pobrań

Tłumiąc nadciągający szloch - wróciłem do lepszej połowy...

Krzesełka wyłączono.

:hi:

 


  • 1

**********************************ŚNIEGU!


#33 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2016 - 12:34

To szuranie mnie odstrasza. Gdy pomysle, ze moglbym zarysowac moje niestare narty... :) A na Kasprowym podobno jest dobrze. Kolega zdal relacje z tego weekendu. Mozna zjechac do Kuznic. Na nartach. :)


  • 1

#34 bum

bum
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Artur

Napisano 15 marzec 2016 - 22:54


To szuranie mnie odstrasza. Gdy pomysle, ze moglbym zarysowac moje niestare narty... :)

Dlatego na takie szuranie trzeba brać najstarsze narty, których się jeszcze używa. Luz i zero stresu :luz:.


  • 1

**********************************ŚNIEGU!


#35 MaxiBaby

MaxiBaby
  • Użytkownik
  • 664 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer Progressor F18
  • Ulubiony stok:Stock

Napisano 20 styczeń 2019 - 17:21

Rano pobudka i kierunek Wisła. Do Ustronia dojeżdżam o 8.00 i już zaczyna się powoli korkować. Jadąc powoli zastanawiam się - może skręcić na Poniwiec? Może na Czantorię? Im dalej będzie pewnie większy tłok  ..... Nastawiony byłem jednak na Cieńków, gdzie docieram ok. 8.40

Tak, przejazd o 8.00 rano z Ustronia pod Cieńków zajął mi 40 minut. Pocieszam się, że potem było pewnie gorzej.

Parking pierwszy pod Cieńkowem pełny, kierują na drugi. Ten drugi jeszcze prawie pusty. Szybko do kasy i o 9.00 na stok.

gallery_1616_409_2604426.jpg

 

Na zdjęciu powyżej, w oddali z lewej strony, widać Klepki.

 

Wszystkie trasy otwarte, śniegu dużo. Otwarta nawet trasa nr 5, która w zeszłym roku była cały czas zamknięta.

gallery_1616_409_2081620.jpg

 

gallery_1616_409_87430.jpg

 

Ludzi systematycznie przybywa. Tutaj zdjęcie z 10.00

gallery_1616_409_136630.jpg

 

Z każdą chwilą przybywało narodu głodnego sportu i rekreacji. Kilka razy skorzystałem więc z talerzyka - kiedy nie chciało mi się czekać do kanapy.

 

Wraz z upływem czasu w bardziej stromych miejscach powstawały zmuldzenia - np. na górnej ściance.

 

gallery_1616_409_587913.jpg

 

Ok. 12.30 odpiąłem narty - pomimo, że mogłem jeszcze z 30 minut pojeździć. Bylem już jednak nieco znużony unikaniem kontaktu z narciarzami na trasach  :boogie:

O 13.00 wyruszyłem spod Cieńkowa, a na dwupasmówkę za Ustroniem wjechałem ok. 14.15  :alegosc: . Biorąc pod uwagę, że kiedy wyjeżdżałem były jeszcze pełne parkingi w mijanych ośrodkach, potem mogło być już tylko dłużej.


Użytkownik MaxiBaby edytował ten post 20 styczeń 2019 - 17:23

  • 3

#36 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 styczeń 2019 - 00:03


Szybko do kasy i o 9.00 na stok.
dzięki - i fajnie że wsadziłeś foty do galerii
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#37 MaxiBaby

MaxiBaby
  • Użytkownik
  • 664 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer Progressor F18
  • Ulubiony stok:Stock

Napisano 21 styczeń 2019 - 07:51

Tylko kilka fotek zrobionych na szybko komórką. Zdjęcia o tyle nie oddają sytuacji, że w rzeczywistości było gęściej. Trzeba było trochę uważać w trudniejszych miejscach (bardziej ostre i zmuldzone, z odsypami) nie tylko na siebie, ale i na innych.

Ciągle sporo ludzi bez kijków jeździ, co mnie denerwuje szczególnie w kolejce do kolejki  :stres:

Generalnie jednak nie było dramatu jak na "feryjną" niedzielę w Wiśle.


  • 1

#38 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 styczeń 2019 - 09:18


nie tylko na siebie, ale i na innych.
byłeś z dzieckiem ? sfilmowałeś chociaż jak jedzie ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#39 MaxiBaby

MaxiBaby
  • Użytkownik
  • 664 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer Progressor F18
  • Ulubiony stok:Stock

Napisano 21 styczeń 2019 - 10:27

Nie, byłem sam.
  • 1

#40 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 styczeń 2019 - 10:53

Nie
szkoda bo już miałem nadzieję że powstanie temat "12 latki" :)
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych