Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reportaż z mikro zlotu w Krakoł, który okazał się imprezą kilkudniową!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#21 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2010 - 20:07

no to jutro potańczymy z tymi smokami kochani :hysterical:

dzięki Darku za fajną relację,ja aktualnie nie mam głowy do pisania....bo tylko zwiedzam,zwiedzam i zwiedzam....a rodzinka też,więc napisałes to pięknie i na temat :lol:
  • 0

#22 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2010 - 20:13

Na zakolu przygotowywują już wszystko - widziałem barki zacumowane i ludzi wnoszących na nie rzeczy, sektor VIP już powstał (a to najważniejsze :hysterical: ) sądzę, że mimo deszczu będzie na co popatrzeć. Martwię się tylko Pawle czy córka Twoja z nami wytrzyma :lol:.

Pełen obaw sprawdziłem jeszcze Niebieską Nyskę - na szczęście czynna w sobotę :hysterical:
  • 0

#23 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 sierpień 2010 - 20:45

Ja mogę zwiedzać tylko nyskę jakby co......
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#24 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2010 - 20:51

Ja mogę zwiedzać tylko nyskę jakby co......



W nysce będzie ci ciasno Pit - tam panowie mają swoje klamoty, kiełbase, bułki, herbatę i oranżadę i drewno do smażenia :hysterical:, a ty chłop słusznej postury, to zwiedzać nyskę będzie ci niewygodnie :lol:

Użytkownik kiedar edytował ten post 27 sierpień 2010 - 21:02

  • 0

#25 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 sierpień 2010 - 20:56

W takim razie zwiedzę kiełbasę i bułkę...
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#26 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2010 - 21:00

Ja proponuję cały zestaw z oranżadą landrynówą koniecznie!

Ale wcześniej miałbym propozycję by dzieciaki zabrać na lody, tylko trzeba się przygotować na niezłą kolejkę, ale dla mnie - niech mówi kto co chce i robi rankingi jakie chce - ale lody na Starowiślnej są warte stania w ogonku nawet 200 metrowym.

Użytkownik kiedar edytował ten post 27 sierpień 2010 - 21:02

  • 0

#27 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 sierpień 2010 - 21:03

A proszę bardzo, nie widzę problemu jeśli o mnie chodzi.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#28 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2010 - 21:06

Tu mała reklama :lol:

http://www.facebook....8...13&v=photos

http://www.facebook....918821?v=photos

Użytkownik kiedar edytował ten post 27 sierpień 2010 - 21:10

  • 0

#29 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2010 - 21:09

Na zakolu przygotowywują już wszystko - widziałem barki zacumowane i ludzi wnoszących na nie rzeczy, sektor VIP już powstał (a to najważniejsze :hysterical: ) sądzę, że mimo deszczu będzie na co popatrzeć. Martwię się tylko Pawle czy córka Twoja z nami wytrzyma :lol:.

Pełen obaw sprawdziłem jeszcze Niebieską Nyskę - na szczęście czynna w sobotę :hysterical:



musi dać radę,dzis nas zajezdziła w galerii i w pokoju po kąpaniu...już powoli pada....a my kończymy któryś tam drink i mentalnie się budujemy na jutro :hysterical:
  • 0

#30 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2010 - 21:11

Tu mała reklama :hysterical:

http://www.facebook....8...13&v=photos

http://www.facebook....918821?v=photos



i widzisz zapomnieliśmy o lodach....przewodnik nam na Wawelu powiedział że w Krakowie jest podobno 150 kościołów i nie wiemy jak to ugryść...trochę mało czasu :lol:
  • 0

#31 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2010 - 21:16

Tu mała reklama :lol:

http://www.facebook....8...13&v=photos

http://www.facebook....918821?v=photos



i widzisz zapomnieliśmy o lodach....przewodnik nam na Wawelu powiedział że w Krakowie jest podobno 150 kościołów i nie wiemy jak to ugryść...trochę mało czasu :hysterical:


Nawet poranna msza to minimum pół godziny a 150 kościołów to jednym ciengiem ponad 3 dni :hysterical: - a jak się ślub lub chrzciny trafią to pół godziny mało :hysterical:
  • 0

#32 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 sierpień 2010 - 21:17

kończy nam się woda ognista...muszę wyskoczyć do nocnego...młodzież usypia,a starsi zaczynają życie :lol: .....
  • 0

#33 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpień 2010 - 00:21

Tak zaczynaliśmy ostatni dzień letniego zlotu KN



A tak kończyliśmy :lol:


  • 0

#34 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpień 2010 - 08:00

Nie pytam czy było miło bo widać.
Czy to kiełba ze słynnej nyski?
  • 0

#35 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpień 2010 - 11:28

Kochani, ja w telegraficznym skrócie postaram się zdać relację; okrasę medialną pozostawiam naszym fotoreporterom KN Adasiowi i Pitowi (przy ich lunetach wstyd było wyciągać mydelniczkę :lol: ).

Jak na wstępie do tematu zaznaczyłem, pomysł letniego Zlotu KN, zrodził się spontanicznie i nieoczekiwanie w środę przy małym piwku - no może i dwóch :hysterical: . Jak to z KN -forumowcami bywa, kilka telefonów we czwartek, mała wzmianka na forum i uzbierała się zacna grupa KN-owców. Wprawdzie nie bez przeszkód rzucanych pod nogi, przez niechybnie zazdroszczącego nam zlotu Deczka - w czwartek przepowiedział mi, że będziemy mieć kiepską pogodę. Tak też się niestety stało i od rana zanosiło na wodnisty dzień. Ale na szczęście IC z Warszawy nie przeciekał (ciekawe czy Ola i Piotr mieli jakąś dopłatę do całego dachu w cenie biletu), Adaś mimo ściany deszczu dotarł bezpiecznie do punktu zbornego, potem jeszcze szybka wymiana informacji telefonicznej i około godziny 13 na zlocie stawili się (licząc od lewej):


Szokobons, Kika, Karola, Darek, O_Andrzej, Kiedar, AdamSlask, Michał, Funcarwingu, Agnieszka, Osetia i Pit.

Szczególne podziękowania należą się Andrzejowi, który mimo tak ważnego dnia dla swojej rodziny, znalazł jednak czas by choć chwilę spotkać się z nami i zamienić kilka słów.

Pożegnawszy Andrzeja udaliśmy się do pobliskiej jadłodajni, gdzie przy wyśmienitym jadle i równie zacnych trunkach przeczekaliśmy to, czym Deczko postanowił nas zniechęcić do spotkania :hysterical: (deszcz). A że jadło było przednie, niech zaświadczą te oto radosne twarze:



A gdy już byliśmy syci, to i deszcz uznał, że jemu się nie chce padać i dał nam spokój.
Po biesiadzie udaliśmy się spokojnym krokiem w stronę innych atrakcji, a mianowicie: przejazd tramwajem na lody na ul. Starowiślną :tancze: , w/w lody, spacer przez Kazimierz, ul. Dietla, Stradom, Kanonicza, Franciszkańska, plantami do Wiślnej, tu nastąpił rozłam na grupę kawową i KO. Pierwsza grupa udała się zająć miejsca w kawiarni ze środowej biesiady, druga odwiedziła Collegium Novum, ogrody profesorskie i dziedziniec Collegium Maius i św. Anny dotarliśmy do Rynku. Tam w dobrze nam już znanej kawiarni przesiedzieliśmy do 21:20 i z jęzorami na wierzchu popędziliśmy na zakole Wisły, by pod murami Wawelu podziwiać paradę smoków i sztuczne ognie. A z racji tego, że miejsca widokowe były najlepsze w Krakowie, staliśmy i obserwowali wszystko z karpikami na twarzy.
Po pokazie i zakupieniu "okolicznościowych" pamiątek :zab: ul. Podzamcze, św. Idziego, Stradom i Dietla dotarliśmy na Grzegórzecką pod pomnik polskiej kiełbaski, czyli pod niebieską nyskę. Po łapczywej konsumpcji powrót na Rynek, gdzie hejnalista odtrąbił nam już niedzielę, parę misiów na rozchodne i leniwy powrót do łóżek.


I w tym miejscu pora na podziękowania - ale spokojnie nie będzie po Hollywoodzku :lol:

Najważniejsze podziękowania dla Pawła Funa, bo to on miał ochotę spotkać się w Krakowie i dzięki temu środowemu spotkaniu mieliśmy tak wspaniały weekend. Wielkie uznanie dla Karolki Pawła, niesamowita kondycja wróży karierę narciarki - wyczynowej? . A na koniec po prostu kochani dziękuję Wam wszystkim , jesteście wspaniali i przyznam, że dawno tak wspaniale nie zakończyłem wakacji!!!

Kochani, bez fałszywej dumy powiem:
Jesteśmy najlepsi na świecie :zab:
Kilka fotem poniżej publikuje za życzliwą zgodą ich autora, Adasia. :hysterical:


Użytkownik kiedar edytował ten post 29 sierpień 2010 - 14:21

  • 0

#36 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpień 2010 - 11:49

No Aga,
słuszne dwie porcyje przed Tobą. Podziwiam.
Kto doprawił Oseti rogi?
  • 0

#37 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpień 2010 - 11:59

Oli rogi doprawił wujek Paweł. :lol: :lol: :hysterical:

Zresztą Pazurze, przy następnym spotkaniu z Tobą dowiesz się wielu szczegółów, których ta relacja nie obejmuje - m. in. o tym jakim powodzeniem w Krakowie cieszyła się rogata Olka. :hysterical: :hysterical: :zab:
  • 0

#38 kika

kika
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Agnieszka

Napisano 29 sierpień 2010 - 12:00

No Aga,
słuszne dwie porcyje przed Tobą. Podziwiam.
Kto doprawił Oseti rogi?



:hysterical: Lubię mięso :lol: A tatar był wspólny :hysterical:
Pazur ja na chlebie z dżemem jak Ty onegdaj....to bym :hysterical:

Użytkownik kika edytował ten post 29 sierpień 2010 - 12:03

  • 0

Wolę błędy entuzjasty od obojętności mędrca. /A.France/


#39 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpień 2010 - 13:01

Ponieważ wczoraj zadawaliśmy sobie pytanie ile km mniej więcej przeszliśmy, postanowiłem sprawdzić w google.



Wyszło mi trochę ponad 9 km spacerów po Krakowie, ale za to w jak zacnych okolicach spacerowaliśmy! Do tego jeszcze 40 minut stania i obserwowania widowiska w zakolu Wisły, więc chyba niezły trening przed sezonem :lol:.

Tym bardziej jestem pełen podziwu dla najmniejszej uczestniczki zlotu. :hysterical:

Użytkownik kiedar edytował ten post 29 sierpień 2010 - 13:03

  • 0

#40 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpień 2010 - 15:41

Szczególne podziękowania należą się Andrzejowi, który mimo tak ważnego dnia dla swojej rodziny, znalazł jednak czas by choć chwilę spotkać się z nami i zamienić kilka słów.


To ja Wam dziekuje, ze mnie zacheciliscie do spotkania. Jakze milo zobaczyc prawdziwe "geby", ktore znalem jedynie z ksywek. Tym milej, ze taka konfrontacja niesie czesto ze soba ryzyko rozczarowania. Tym razem bylo wrecz przeciwnie, przynajmniej z mojej strony. :lol:

Dzien byl wazny. Slub i wesele chrzesniaka zony. I akcenty narciarskie tez byly, choc niewielkie. Wesele odbylo sie w Paczółtowicach (specjalnie dodalem krzaczki dla Łysego), 30 km na poln.-zachod od Krakowa w kompleksie zwanym z polska Krakow valley. Znene glownie z pola golfowego i... niewielkiego wyciagu narciarskiego. 700 m dlugosci przy 70 m przewyzszenia, a wiec raczej plasko, ale na pierwsze kroki jak najbardziej. Przepieknie tu. Na dowod dolaczam jedno zdjecie weselne.
Załączony plik  torcik.jpg   358,04 KB   30 Ilość pobrań
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych