Skocz do zawartości


Niezly filmik


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#21 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 05 wrzesień 2010 - 18:11

Cześć

Ale kierowca autokaru nie jest twarzą medialna teamu i nie ma kontraktu na 6 mln euro za swoją pracę. Zapis w kontrakcie Kubicy zabezpiecza interesy jego teamu, a nie Kubicę. Ja to całkowicie rozumię, zresztą z tego co czytałem Kubica również :zemdlal:.

Widać Kubica nie jest aż takim pasjonatem narciarstwa jak Schumacher bo on miał pozwolenie na uprawianie narciarstwa rekreacyjnego w kontrakcie, podobnie jak na grę w piłkę zresztą.
Pozdro
  • 0

#22 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 05 wrzesień 2010 - 18:42

Robert pasjonatem narciarstwa jest i to wielkim, co słyszałem w jednym z wywiadów, jednak nie ma on tak mocnej pozycji jak wspomniany Schumi, ten to może dyktować warunki kontraktów, poza tym Robert chyba sam rozumie powagę sytuacji, co innego być kierowcą jeszcze na dorobku, a co innego mieć taki majątek jak Miszczu, gdzie bez obaw o cokolwiek koleś może robić co mu się żywnie podoba :zemdlal:
  • 0

#23 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 05 wrzesień 2010 - 19:51

Cześć

Robert pasjonatem narciarstwa jest i to wielkim, co słyszałem w jednym z wywiadów, jednak nie ma on tak mocnej pozycji jak wspomniany Schumi, ten to może dyktować warunki kontraktów, poza tym Robert chyba sam rozumie powagę sytuacji, co innego być kierowcą jeszcze na dorobku, a co innego mieć taki majątek jak Miszczu, gdzie bez obaw o cokolwiek koleś może robić co mu się żywnie podoba :zemdlal:

Takiego dorobku jak Miszczu napewno nie ma i raczej mieć nie będzie ale nie można powiedzieć, ze jesk kierowcą "na dorobku". Myslę, że ma stałą oi stabilną pozycję w F1 a jego wartośc jest oceniana wysoko. Jedyne czego możę mu brakowac to wsparcia własnego - wtedy myślę, żę mógłby dyktowac warunki.
Pozdro
  • 0

#24 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 05 wrzesień 2010 - 22:20

masz rację, źle się wyraziłem, nie chodziło mi o dorobek sportowy, ten jest bezsprzecznie wielki, a o finansowy, jeśli chce jeszcze, a na pewno może, więcej zarobić, musi się liczyć z pewnymi ograniczeniami, choć ściganie to jego pasja i nie sądzę, aby cierpiał z tego powodu, że deski musiał na jakiś czas odstawić, na bank sobie to w przyszłości odbije :zemdlal:
  • 0

#25 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2010 - 23:58





Oglądałem to dziś już kilkanaście razy i za każdym razem rozdziawiam usta z podziwu.
  • 0

#26 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 październik 2010 - 20:54



A pamiętacie filmik z tego postu: http://www.kochamnar...p...ost&p=20638 ?

Tu jest to, co wyszło po wyżej prezentowanych "ścinkach" :) :


  • 0

#27 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 październik 2010 - 20:56


  • 0

#28 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 październik 2010 - 21:51

i ten gość to ikona francuskiego narciarstwa...ta jego lekkość...marzenie,choć latka lecą,może się jeszcze dziś podobać :crazy_pilot:



  • 0

#29 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 26 październik 2010 - 16:49

Najnowszy film z MSP The Way I See It



już zamówiony teraz trzeba z miesiąc poczekać aż przedrze się przez poczte polską :thumbsup:

Pozdrawiam

Użytkownik decent edytował ten post 26 październik 2010 - 16:50

  • 0

#30 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 26 październik 2010 - 18:13

Z tego co wiem na razie jest dostepny tylko jako pre-order.


No i masz rację :thumbsup: ja już szczęśliwy, że kupiłem czekałem tylko na nr przesyłki
a po złożeniu zamówienia poprosiłem, aby jeżeli to możliwe zorganizowali mi autografy na płytach kilku riderów i w odpowiedzi mi napisali, czego już jakoś nie doczytałem, że płyty wyślą w przyszłym tygodniu tylko to było 2 tygodnie temu :) ostatnie zamówienie szło prawie 2 m-c to może dotrze przed świętami.


"Hi-
Thanks for the email. Unfortunately, those skiers are spread out all over the place and we don't live near any of them. Sorry about that, but it would be impossible to get everyone in the same place to sign it.
We're expecting our DVD and Blu-ray copies of the new film early next week, and we will begin shipping pre-orders immediately thereafter. You'll receive a separate email to confirm your shipment once it has been sent. Thanks for your patience...
MSP FILMS
www.skimovie.com

Pozdrawiam

Użytkownik decent edytował ten post 26 październik 2010 - 18:15

  • 0

#31 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 26 październik 2010 - 18:50

c.r. Johnson ???
Jak o nim mowa to ja nie mogłem w to uwierzyć zwłaszcza, że chyba w seven suny day opowiada jak udało mu się pozbierać po tragicznym wypadku o tym jak się obudził nie mógł się ruszać i powoli dochodził do siebie na koniec stwierdził, że nadal chce być najlepszym narciarzem na świecie ;(
Mam nadzieję że nic nie pomieszałem .... bo było by głupio

Pozdrawiam
  • 0

#32 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 26 październik 2010 - 20:12

To przykra wiadomość jak oglądałem relacje w premiery The Way I See It odniosłem właśnie takie wrażenie że coś się stało bratu Ingrid - że mimo to zjawiła się na premierze ale nie sądziłem że zginął – ogólnie to oglądając te filmy można mieć wyrzuty sumienia czy Ci ludzie gdyby nie to że kręcą film przekraczali by tak granicę ??? A Ingrid ma coś w sobie :) jak jedzie to z taką fajną lekkością i ogólnie cały czas taka :thumbsup:

to coś o Ingrid ;)




Pozdrawiam
  • 0

#33 teamproject

teamproject
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar Omerglass
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 29 październik 2010 - 22:58

Heja, natchnąłem się dzisiaj na super filmik freeridowy, pokazujący ile można mieć szczęścia w nieszczęściu, gość dzięki temu że się wywrócił nie wjechał prosto w lawinę.


  • 0
www.teamproject.pl

#34 Myszoskoczek

Myszoskoczek
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 15:30

Ah, od oglądania takich filmów człowiek tylko łapie doła... :)
  • 0

#35 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 09 luty 2011 - 13:21

Mike Douglas and Mark Abma :thumbsup:



Pozdrawiam
  • 1

#36 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 09 luty 2011 - 13:27

Jeszcze Urban Ski :) z Polski



:hysterical: 1,44 minuta

Jakiś dowód osobisty
do you speak english
nie
ye
nie
ye oh ye

To jakaś masakra z tą strażą - choć nie wiem jak jest w innych krajach



Pozdrawiam

Użytkownik decent edytował ten post 09 luty 2011 - 13:33

  • 2

#37 luke

luke
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:KWI
  • Ulubiony stok:Laskowa-Ski !!!!!

Napisano 17 luty 2011 - 21:27

Tych to podziwiam :D


  • 1
Pozdrawiam

#38 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 marzec 2011 - 21:50

Hahahahaha, zjechał !
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#39 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 02 marzec 2011 - 23:25

O awruk :hysterical:
  • 0

#40 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 03 marzec 2011 - 09:09

Też tak chcecie zrobić na Stubaiu ? Z tej waszej górki, co to chcecie ją pokonać chyba da się !
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych