Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy,czyli dlaczego jest tak źle?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 taki_sobie_narciarz

taki_sobie_narciarz
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 kwiecień 2010 - 09:04

Narty + kije + pokrowiec= 28999,-zł :napoje10:
A rower z innej firmy mam za 38000,-zł. :)


nieźle! prawie za darmo! A znalazł się ktoś, ko kupił takie taniochy? W Polsce? Europie? świecie?

Pozdrawiam, Ola



Tak.
Pierwsze narty poszły do Poznania ale klient sprowadził je bezpośrednio z fabryki.
Na tych nartach jeździ podobno Antonio Banderas itd.
Sprzedają i to co roku coraz więcej.
Sporo tego modelu sprzedali w zeszłym sezonie.
Czesi nie są gorsi w zakupach nart tej firmy tylko u nas taki zaścianek popularnych marek!


Robert, a czy w przypadku tych nart płaci się za firmę czy one mają "coś", nie wiem co, ale to coś jest takie drogie i stąd cena!

Ola

Tutaj wszystkiego sie dowiesz: http://www.zaiforbentley.com/#/en/
  • 0
Dołączona grafika

#42 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 kwiecień 2010 - 11:36

Andrzeju co do krakowskiego Decathlona, to popieram Cię całkowicie!!!


U mnie będzie się otwierał właśnie sklep tej sieci. I zobaczcie co proponuje :

Osoby, które pragną przetestować w „naturalnych” warunkach rakietę do tenisa czy nowy model nart, mogą bez problemu wypożyczyć je w Decathlonie. Sklepy i tereny przysklepowe regularnie przekształcają się w obiekty do uprawiania najróżniejszych dyscyplin. Ale na tym nie koniec. Sklep w Piasecznie będzie posiadał boisko do siatkówki plażowej, z którego miłośnicy aktywnych form wypoczynku będą mogli korzystać nieodpłatnie. W sklepie znajdzie się kabina z symulatorem do gry w golfa, będzie można pograć w tenisa stołowego lub porzucać do kosza. Zimą, wewnątrz sklepu, będzie można przetestować łyżwy na sztucznym lodowisku.


A to ci niespodzianka ! Pierwszy taki sklep w Polsce..... i testowanie nart w naturalnych warunkach. Extra się zapowiada !!!!
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#43 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 27 kwiecień 2010 - 13:26

Osoby, które pragną przetestować w „naturalnych” warunkach rakietę do tenisa czy nowy model nart, mogą bez problemu wypożyczyć je w Decathlonie. Sklepy i tereny przysklepowe regularnie przekształcają się w obiekty do uprawiania najróżniejszych dyscyplin. Ale na tym nie koniec. Sklep w Piasecznie będzie posiadał boisko do siatkówki plażowej, z którego miłośnicy aktywnych form wypoczynku będą mogli korzystać nieodpłatnie. W sklepie znajdzie się kabina z symulatorem do gry w golfa, będzie można pograć w tenisa stołowego lub porzucać do kosza. Zimą, wewnątrz sklepu, będzie można przetestować łyżwy na sztucznym lodowisku.



fiu, fiu! bardzo fajne to jest, bardzo fajne :) , no to ja tam mam z bucika, świńskim truchtem jakieś góra 10 minut :napoje10:
  • 0

#44 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 kwiecień 2010 - 17:35

Tym ludziskom w Piasecznie to się w du.... poprzewraca :) :napoje10:

Użytkownik kiedar edytował ten post 27 kwiecień 2010 - 17:51

  • 0

#45 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 kwiecień 2010 - 17:41

:napoje10: :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#46 Somedude

Somedude
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Narty:Kneissl,Duel, Zai, Kessler ..
  • Imię :Piotrek

Napisano 24 sierpień 2010 - 19:48

Fakt jest faktem że w Polsce jest ciężko przebić się przez wciąż modny pryzmat sieci. Ale na osłodę dodam iż rusza pierwszy sklep Luksusowym sprzętem sportowym, głównie zimowym, wprowadzone jest ok 3/4 towaru, niebawem powinno być wszytko.
  • 0
Co nas nie zabije to nas wzmocni ..

#47 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 24 sierpień 2010 - 22:58

Fakt jest faktem że w Polsce jest ciężko przebić się przez wciąż modny pryzmat sieci. Ale na osłodę dodam iż rusza pierwszy sklep Luksusowym sprzętem sportowym, głównie zimowym, wprowadzone jest ok 3/4 towaru, niebawem powinno być wszytko.


A gdzie on rusza ? , w jakiej miejscowości może jakieś konkrety :lol:
  • 0

#48 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 sierpień 2010 - 07:32

Dobre wiadomości w tej dziedzinie życia są na wagę złota. Może ktoś wreszcie na poważnie podniesie rękawicę ?
Poproszę o więcej szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia. :lol:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#49 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 25 sierpień 2010 - 09:42

Dobre wiadomości w tej dziedzinie życia są na wagę złota. Może ktoś wreszcie na poważnie podniesie rękawicę ?
Poproszę o więcej szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia. :hysterical:



Co do podnoszenia rękawicy to jeśli mnie pamięć nie myli to Olka :lol: coś o tym pisała , ale to było tak dawno temu , ze już mogła zapomnieć , a raczej już zapomniała , bo ja zdążyłem schudnąć 8 kg :hysterical: a ankiety jak nie było tak nie ma ! .
  • 0

#50 Somedude

Somedude
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Narty:Kneissl,Duel, Zai, Kessler ..
  • Imię :Piotrek

Napisano 25 sierpień 2010 - 20:30

Niebawem, jeszcze chwilę. Sklep będzie wszędzie tyle mogę napisać :lol:
  • 0
Co nas nie zabije to nas wzmocni ..

#51 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 26 sierpień 2010 - 10:05

Co do podnoszenia rękawicy to jeśli mnie pamięć nie myli to Olka :tancze: coś o tym pisała , ale to było tak dawno temu , ze już mogła zapomnieć , a raczej już zapomniała , bo ja zdążyłem schudnąć 8 kg :zab: a ankiety jak nie było tak nie ma ! .


8 kg w dwa dni!???? :zab: Łysy, ja wiem, rozumiem... męskie ego, libido itp, nie musiałeś się aż tak dla mnie poświęcać :lol: :hysterical:

Niebawem, jeszcze chwilę. Sklep będzie wszędzie tyle mogę napisać :lol:


węszę i wyczuwam jak przystało na starą czarownicę :hysterical:, że masz w tym swój udział... Brawo! :hysterical:

Ola
  • 0

#52 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 26 sierpień 2010 - 10:32

Co do podnoszenia rękawicy to jeśli mnie pamięć nie myli to Olka :tancze: coś o tym pisała , ale to było tak dawno temu , ze już mogła zapomnieć , a raczej już zapomniała , bo ja zdążyłem schudnąć 8 kg :zab: a ankiety jak nie było tak nie ma ! .


8 kg w dwa dni!???? :zab: Łysy, ja wiem, rozumiem... męskie ego, libido itp, nie musiałeś się aż tak dla mnie poświęcać :lol: :hysterical:

Niebawem, jeszcze chwilę. Sklep będzie wszędzie tyle mogę napisać :lol:


węszę i wyczuwam jak przystało na starą czarownicę :hysterical:, że masz w tym swój udział... Brawo! :hysterical:

Ola



W jakie 2 dni ? raczej w 2 miesiące , nie pochlebiaj sobie dla żadnej kobiety aż tak się nie poświecę , a jednak rękawice podniosłaś i CO ?????
  • 0

#53 Somedude

Somedude
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Narty:Kneissl,Duel, Zai, Kessler ..
  • Imię :Piotrek

Napisano 26 sierpień 2010 - 19:42

Hmmm .. ;-)
  • 0
Co nas nie zabije to nas wzmocni ..

#54 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 13 listopad 2010 - 15:14

Jeśli chodzi o sklepy, to mam u siebie pełną ofertę Go-Sportu. Gdyby ktoś czegoś szukał, a nie chce muszę wyłazić z chaty, to mogę zdjęcia porobić i wkleić.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych