Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rolki


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 kwiecień 2010 - 18:21

Przeglądając forum i patrząc na różne tematy "posezonowe" zauważyłem, iż nikt nie wspomniał tu jeszcze o rolkach.

Na początek muszę uderzyć się w piersi - zeszły rok moje rolki przeleżały praktycznie bezczynnie w przedpokoju, przegrywając na całej linii frontu z rowerem (po prostu wybrałem wygodę).

Kraków to takie miejsce, gdzie rolkarzy jest masa, widać ich niemal wszędzie, głownie na bulwarach nad Wisłą, na Rynku i Plantach. Jednak mekką rolkarzy są krakowskie Błonia. Tam niemal o każdej porze dnia i nocy ? tak, tak to nie żarty, w nocy też spotkacie ludzi rolkujących się - jeżdżą wszyscy, od zawodowców, po amatorów i tych co właśnie pierwszy raz założyli "4 kółka" na stopę :thumbsup:.

Dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko z Krakowa, polecam zaglądnięcie na stronę http://www.narolkach.pl/. Znajdziecie tam wiele informacji o sprzęcie, jak kupować, jak jeździć, jest również miejsce na dyskusję, sklep ze sprzętem dla rolkarzy, ale co najważniejsze, znajdziecie opisy tras do rolkowania się - oczywiście najwięcej propozycji z Krakowa, ale też i z Bielska, Nowego Sącza, Warszawy, Katowic, Trójmiasta i Wrocławia.
Znajdziecie też galerię ze zlotów rolkarzy ich przejazdów gwieździstych np. przez Kraków, filmy instruktarzowe i wiele innych informacji, które mogą przydać się wszystkim, tym którzy chcieli by zacząć.

P.S.
Jak tylko otworzę sezon rolkowy, obiecuję zamieścić jakąś relację z Błoń i ciekawymi zdjęciami zachęcić Was do spróbowania :taniec2:.

Użytkownik kiedar edytował ten post 05 kwiecień 2010 - 18:21

  • 2

#2 mario33lgw

mario33lgw
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:House of Volkl: Deacon 74, Racetiger SL
  • Imię :Mariusz

Napisano 04 kwiecień 2021 - 19:35

Nikt o rolkach ?  :alegosc: dla mnie rolki to substytut łyżew, ale przy okazji fajny sport ogólnorozwojowy...

 

Wiosna w pełni, nogi coraz lepsze, więc robimy upgrade...

 

Załączony plik  13A8F1AC-19E0-42DF-9BAA-3BB9E20E00E5.jpeg   452,57 KB   1 Ilość pobrań


  • 1

#3 Bolek74

Bolek74
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 kwiecień 2021 - 07:51

Część, ja rolkuje, ile się da. Jak nie rower to właśnie rolki. Mekka mojego rolkowania była Hluboka nad Vltavou i trasy południowych Czech (bardzo deprymujące; nawet gdy się już czuję pełną swobodę na rolkach, pojawia się zza placów hokeista i robi cuda na pełnej prędkości 😅). Teraz w Luksemburgu też mieszkam nas rzeką - czasem nawet do pracy uderzam rolkami. Używam K2 i 90 mm. Myślę o jakichś nowych maratonach.
  • 1



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych