Skocz do zawartości


Zdjęcie

Atomic D2 race sl


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 van90

van90
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Plastikowo-drewniane
  • Imię :Jacek

Napisano 23 wrzesień 2010 - 23:32

Miałem już do tej firmy nie wracać,po wielu latach doświadczeń.Raczej dobrych co do użytkowania,gorzej z serwisowaniem i trwałością.
Przy okazji dłuższego pobytu w Austrii miałem okazję potestować trochę sprzętu,głównie a w zasadzie wyłącznie narty z grupy race-zarówno sl jak i rc/gs.
W ostatnim dniu wziąłem po długim namawianiu przez autriackiego kolegę "po fachu" tytułowe D2 race sl.Narty nowe,po jednym serwisie,przygotowane do jazdy.Kąty 97/0,5 na całej długości.Stok przygotowany,twardo,pod koniec dnia nawet bardzo,z miejscami zlodzonymi.
Od razu napiszę ,że spośród wszystkich nart na których miałem okazję pojeździć w czasie tego wyjazdu te odstają od pozostałych i to bardzo wyraźnie.Powaliły mnie na kolana,dlatego tu publicznie odwołuję wszystkie złe słowa jakie napisałem lub powiedziałem pod adresem firmy atomic.
Po prostu rewelacja.


Kolego to to jest właśnie fragment postu Filinatora...i chyba niezbyt uważnie czytasz co napisałem... i jak sam dodajesz miałeś Atomica na nogach okazjonalnie więc to co sądzisz o tych nartach jest tylko gdzieś zasłyszane lub przeczytane a nie wywnioskowane z własnego doświadczenia, zważ też na to że ja wcale przy Atomicu się nie upieram bo posiadam też Heada i Twojego ulubionego Voelkla ;) :)
Pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika

#22 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 24 wrzesień 2010 - 07:08

Miałem już do tej firmy nie wracać,po wielu latach doświadczeń.Raczej dobrych co do użytkowania,gorzej z serwisowaniem i trwałością.


Kolego to to jest właśnie fragment postu Filinatora...i chyba niezbyt uważnie czytasz co napisałem... i jak sam dodajesz miałeś Atomica na nogach okazjonalnie więc to co sądzisz o tych nartach jest tylko gdzieś zasłyszane lub przeczytane a nie wywnioskowane z własnego doświadczenia, zważ też na to że ja wcale przy Atomicu się nie upieram bo posiadam też Heada i Twojego ulubionego Voelkla ;) :)
Pozdrawiam


Jak sam widzisz Filinator dobre zdanie ma tylko o 1 narcie najnowszej D2 Sl , przypuszczam , że zbyt wielu narciarzy nie miało jej okazji testować więc ciężko cokolwiek powiedzieć , tak jak napisałem na Atomicu jezdziłem okazjonalnie , natomiast pytanie chyba brzmiało http://www.kochamnar...p...ost&p=20386 , mój serwisant robi w sezonie przypuszczam , że min 1000 nart i opieram się teraz na jego 25 letnim doświadczeniu w tym co mówi .

Pozdrawiam Łysy
  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych