Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiesz, fajny film wczoraj widziałem. Momenty były? Masz, najlepiej jak ...


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#41 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 02 czerwiec 2010 - 15:31

Polecam ten film http://www.filmweb.p...ble-2010-460941 , nie będę się rozpisywał co i jak , ale naprawdę wart obejrzenia , trzyma w napięciu ....
  • 0

#42 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 02 czerwiec 2010 - 17:33

Zdecydowanie polecam , jeden z nielicznych filmów który mogę oglądnąć po raz następny z wielką przyjemnością http://www.filmweb.p...sty-2009-475202 , do końca trzyma w wielkim napięciu .
  • 0

#43 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 02 czerwiec 2010 - 22:45

Ostatnio oglądałem ten film http://www.filmweb.p...ver-2009-408323
Wywarł na mnie spore wrażenie i nie dlatego, że po części to pochwała bycia obywatelem USA,
ale dla realizmu bycia imigrantem i walki za wszelką cenę o wolność. Podchodziłem do niego
kilka razy bagatelizując go ze względu na H.Forda, ale naprawdę dał z siebie wszystko jak i pozostali aktorzy.
Polecam :houk:
  • 0

#44 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 03 czerwiec 2010 - 07:05

Ostatnio oglądałem ten film http://www.filmweb.p...ver-2009-408323
Wywarł na mnie spore wrażenie i nie dlatego, że po części to pochwała bycia obywatelem USA,
ale dla realizmu bycia imigrantem i walki za wszelką cenę o wolność. Podchodziłem do niego
kilka razy bagatelizując go ze względu na H.Forda, ale naprawdę dał z siebie wszystko jak i pozostali aktorzy.
Polecam :beer:


O tak , bardzo przyzwoity film , też miałem okazję oglądnąć ...... :houk:
  • 0

#45 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 26 czerwiec 2010 - 19:03

Witam,
w tamtym tygodniu kolejny raz zaliczyłem kino, oko :)
Film: "Jutro będzie futro"
Linia:
http://www.filmweb.p...0-495689/photos

Cóż mogę powiedzieć ? Poszedłem, gdyż jak to mówi klasyk "nie miałem co robić" a odwiedził mnie przyjaciel z USA.
To komedia w rodzaju że tak powiem: śmiejemy się z rzygania, sikania, widocznych penisów, głupich min, picia wódy w potężnych ilościach, w sumie z niczego się nie śmiejemy.
Typowy, amerykański film silący się na komedię. No kurczę, zero sytuacji do śmiania, bardzo żenada z tego co widać. Jedyne co mi się podobało, to to że akcja dzieje się w ośrodku narciarskim w latach 80, kiedy Michael Jackson jeszcze był czarny :)
Narty, deseczki, ołówki proste i zero Carv.
Stroje narciarskie od babci Danki, energetyczny napój w puszcze jest uznawany za granat, a reszta........ dziwactwo !!!!

Nie polecam.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#46 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 lipiec 2010 - 21:45

A dziś tak dla rozrywki, w ten upalny i pełen dramatycznych wydarzeń dzień, postanowiłem urozmaicić sobie monotonie wieczoru filmem.
Wybór padł na film "Futro"


Tytuł może mylacy, choć i owo futro zagra jedną z głównych ról - tyle, że pod koniec filmu :)
Film opowiada, o dniu pierwszej komuni. Spieszę uspokoić - film nie jest religijny!
Ciekawy i zaskakujący obraz polskiego "lepszego towarzystwa".

Miłośnikom "Wesela" polecam gorąco!
  • 0

#47 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 lipiec 2010 - 09:16

Czy to ten:

http://www.filmweb.p...tro-2007-235964
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#48 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 lipiec 2010 - 11:56

Czy to ten:

http://www.filmweb.p...tro-2007-235964



Dokładnie ten.
  • 0

#49 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 02 sierpień 2010 - 06:24

w weekend miałam okazję oglądać świetny film. Uśmiałam się po pachy!

Polecam: "To skomplikowane" . Meryl Streep, Alec Baldwin, Steve Martin i śmieszny John Krasinski :thumbsup:

http://www.filmweb.p...ane-2009-342997


Pozdrawiam, Ola
  • 1

#50 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 sierpień 2010 - 19:26

Polecam,

W Kocham kino, Ucieczka z Nowego Jorku
dziś: 25.08.2010 |TVP 2 23:00

Starszaki powinni pamiętać. Byłem na tym w kinie !! Co to był za film !



Rok 1997. Długa wojna ze zorganizowaną przestępczością dobiega końca. Manhattan został zamieniony na wielkie więzienie, z którego nie sposób się wydostać. Mosty prowadzące na wyspę są zaminowane, kilometrami ciągną się zasieki z drutu kolczastego, a Statuę Wolności i wieżowce zamieniono na punkty obserwacyjne. Gdy zostaje porwany samolot z prezydentem USA (Donald Pleasence), głowa państwa katapultuje się w specjalnej kapsule. Ląduje w samym środku Manhattanu. Tam dostaje się w ręce bezwzględnego kryminalisty zwanego Księciem (Isaac Hayes). Prezydent ma przy sobie bardzo ważne dokumenty. Jeśli dostałyby się one w niepowołane ręce, zagrożone byłoby bezpieczeństwo kraju. Misja wydostania prezydenta zostaje powierzona Snake'owi Plisskenowi (Kurt Russell). Dawny bohater wojenny okradał banki, za co trafił do więzienia. Jeśli dobrze wypełni swoje zadanie, odzyska wolność.

albo,

Dzień świra
dziś:25.08.2010 |TVN 23:20

Film przedstawia jeden dzień z życia Adasia Miauczyńskiego (Marek Kondrat). 49-letni polonista uczy w liceum. Jest sfrustrowanym polskim inteligentem. Żona (Joanna Sienkiewicz) odeszła, ponieważ uznała go za nieudacznika. Teraz sama wychowuje ich jedynego syna, Sylwusia (Michał Koterski). Adaś żyje ze skromnej nauczycielskiej pensji i co miesiąc płaci alimenty. Cierpi na nerwicę natręctw, polegającą na liczeniu wykonywanych czynności. Rano boi się wstać z łóżka, z lękiem myśli o przyszłości. Żarliwie klnie, żegna się, rytualnie gimnastykuje się siedem razy, pociąga siedem łyków wody mineralnej, myje się siedmioma ruchami ręki, wsypuje do miseczki siedem garści płatków śniadaniowych. Zażywa mnóstwo leków: na chęć do życia, na witalność i na dobre funkcjonowanie mózgu. Gdy poranną ciszę burzą różne hałasy, Adaś robi awanturę, po której jest skrajnie wyczerpany, choć jest dopiero ranek. Ma przed sobą jeszcze trudną lekcję polskiego, obiad u matki (Janina Traczykówna), kłótnię z byłą żoną oraz spacer z niezbyt rozgarniętym synem. Obsypany nagrodami film Marka Koterskiego.

Użytkownik Pit edytował ten post 25 sierpień 2010 - 19:31

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#51 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 wrzesień 2010 - 12:06

Północna ściana

Film opowiada o zdobywaniu niezdobytego.
Akcja filmu toczy się w latach 30 XX w. i opowiada o losach dwóch niemieckich śmiałków, którzy podejmują się zdobycia alpejskiego szczytu Eiger. Jego północna ściana zwana jest nie bez przyczyny Ścianą Śmierci i właśnie tą, nieprzebytą dotąd, drogą wyrusza Toni Kurz i Andreas Hinterstoisser, a oprócz nich rywalizacje podejmuje para austiackich alpinistów. Jednak wyprawa po sławę, zamienia się w dramatyczną walkę o życie.



Film można zobaczyć 10.09 o 17:45 i 16.09 o 11:40 w Canal+

Użytkownik kiedar edytował ten post 12 listopad 2010 - 11:36

  • 1

#52 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 08 październik 2010 - 08:51

Jutro na obiadek:
http://www.filmweb.p...Bpi-2010-452084

Jedynkę widzieliśmy, genialna. Stara troszkę, ale robi wrażenie. Zobaczymy jak dwójeczka .

Użytkownik Pit edytował ten post 08 październik 2010 - 08:53

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#53 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 08 październik 2010 - 09:00

Północna ściana


faktycznie jeden z lepszych filmów fabularnych o tematyce górskiej
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#54 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 08 październik 2010 - 09:03

Oprócz oczywiście serialu "Ratownicy" na TVP.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#55 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 12 listopad 2010 - 11:13

Podbijam temat, bo jest tego wart w tym momencie. Chciałem Wam polecić zdecydowanie świetny film, a mianowicie:
Bracia/Brothers

Pewnego dnia Grace dowiaduje się, że jej mąż Sam, żołnierz armii amerykańskiej ginie w czasie tajnej misji. Wiadomość o jego śmierci to cios dla całej rodziny. Również dla jego brata, Tommy’ego, który w naturalnym odruchu zaczyna pomagać zrozpaczonej dziewczynie. Z upływem czasu Grace i Tommy zbliżają się do siebie. Gdy nie są już w stanie dłużej ukrywać wzajemnej fascynacji i godzą się na rodzące się między nimi uczucie, ich świat wywraca się do góry nogami

Rewelacyjny film o stosunkach rodzinnych, międzyludzkich a także o tym co wojna niesie ze sobą. Niesamowity zwrot akcji, coś wspaniałego. Ostrzegam, film nie jest komedią. Swietny na wieczór przy butli dobrego wina !!
  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#56 Katarynka

Katarynka
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 12 listopad 2010 - 11:29

To ja chciałam polecić "Skrzydlate Świnie" debiut reżyserki Anny Kazejak, super film z muzyką Comy z Roguckim :alegosc: w jednej z głównych ról :D , no i Paweł Małaszyński :P świetny film :thumbup:



  • 4

#57 mgr

mgr
  • Użytkownik
  • 157 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Nieszawa(Kuj-Pom)
  • Narty:Salomon Streetracer 600

Napisano 12 listopad 2010 - 11:29

Co do skrzydlatych, to doby film się zapowiada.
______________________________________________


"Cisza"

Zginęło osiem osób: uczniowie tyskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kruczkowskiego, student i opiekun grupy. Ostatnią ofiarę wydobyto z Czarnego Stawu pół roku później. Organizatora wycieczki, nauczyciela geografii, oskarżono o nieumyślne spowodowanie śmierci. Proces trwał do marca 2009 roku. Nauczyciel został uznany winnym zaniedbań, ale oczyszczony z zarzutu podcięcia lawiny. Sąd skazał go na rok w zawieszeniu.

Gatunek: Film obyczajowy

Kraj: Polska

Rok produkcji: 2010

Reżyseria: Sławomir Pstrong

Obsada: Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Przemysław Sadowski, Mateusz Banasiuk, Antoni Królikowski, Olga Frycz, Matylda Baczyńska

Scenariusz: Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, Marek Kłosowicz

Zdjęcia: Przemysław Kamiński

Muzyka: Jarosław Januszewicz

Czas trwania: 125 minut

Montaż: Robert Ciodyk

________________

W każdej możliwej okazji przeżywam ten film, i sądzę, że jeszcze trochę po przeżywam.

Użytkownik mgr edytował ten post 12 listopad 2010 - 11:31

  • 2
Dołączona grafika
_________________Bez kurtki cieplej :D____________________________________________

#58 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 listopad 2010 - 11:34

Jest też duńska wersja filmu Bracia z 2004 roku.

Bracia



Mam obie wersje w domu, ale przyznaje, żadnej jeszcze nie widziałem. Od znajomych wiem natomiast, że wersja którą Pit zaproponował jest lepsza, choć i tą duńską warto podobno zobaczyć :uklon2:

Użytkownik kiedar edytował ten post 12 listopad 2010 - 11:55

  • 0

#59 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 12 listopad 2010 - 11:36

"Cisza"

W każdej możliwej okazji przeżywam ten film, i sądzę, że jeszcze trochę po przeżywam.


beczałam jak bóbr na tym filmie, zresztą na "Braciach" też wyłam!

Filmy genialne! dają do myślenia, zmuszają do refleksji.

A z propozycji katarynki chętnie skorzystam, choć po ostatnich propozycjach kina polskiego obejrzę go ze strachem....

Ola
  • 0

#60 Katarynka

Katarynka
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 12 listopad 2010 - 11:38

"Ciszę" też oglądałam :thumbsup: , film zrobił na mnie duże wrażenie, jest tam naprawdę parę ujmujących scen, a widok ciała Wojtka w całym rynsztunku z rakami, pleacakiem, pływające w Czarnym Stawie zostanie pewnie długo w mojej pamięci. Super film
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych