Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cisowa


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 styczeń 2010 - 12:36

Cisowa oferuje fanom nart dwie trasy: czerwoną dł. 550m i niebieską dł. 700m. Obsługuje je podwójny orczyk o dł. 550 m i różnicy wzniesień 70m. Jak czytamy na stronie internetowej, w okresie letnim, poczyniono tam kilka inwestycji mających na celu podniesienie komfortu narciarzy.

[attachment=3154:cisowa1.jpg][attachment=3155:cisowa_stok.jpg][attachment=3156:c
isowa.jpg]

Stok w Cisowej jest oświetlony, ratrakowany i dośnieżany. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni, serwisu i szkoły narciarskiej, a także małej gastronomii.

Wyciąg czynny jest w poniedziałek - piątek od 10:00 do 21:00, a w sobota, niedziela i święta od 9:00 do 21:00.

Opłaty za wyciąg pobierane są w formie punktowej i karnetów terminowych i prezentują się następująco:

1 wyjazd - 15pkt = 1,5zł w dni powszednie, i 20pkt = 2zł w weekendy i święta

Karty terminowe do poniedziałku do piątku (niestety nie znalazłem informacji na stronie internetowej Cisowej, czy w weekendy i święta są inne ceny, lub czy karty czasowe wtedy nie są honorowane):

normalne: 2h - 24zł; 3h - 34zł; 4h - 42zł; 5h - 48zł, 6h - 52zł; cały dzień 68zł

ulgowe: 2h - 20zł; 3h - 29zł; 4h - 36zł; 5h - 41zł, 6h - 44zł; cały dzień 58zł

Aktualne warunki na stoku i podgląd z kamery można znaleźć na stronie http://www.cisowa.pl .
  • 0

#2 taki_sobie_narciarz

taki_sobie_narciarz
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 styczeń 2010 - 13:39

Jak już na forum pisałem, bardzo sympatyczny stok. Polecam, zwłaszcza w tygodniu, kiedy są czasówki, i jeździ się non-stop. Jak tam jeżdżę jeszcze nigdy niebieska nie chodziła, ale mi to nie przeszkadza bo odpowiada mi czerwona. Zwłaszcza jej dolna część, o dość sporym nachyleniu.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych