Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zlot 09-10.01.2010 Jaworki


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#21 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2009 - 21:44

Z ostatniej chwili:

Jutro z rana, tzn koło 10 :alegosc: jadę zrobić rekonesans i się dowiem organoleptycznie jakie warunki itp itd :alegosc: Wieczorem zamieszczę relację i fotki :alegosc:

Pozdro i miłego balowania dzisiaj :thumbsup:
  • 0

#22 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 styczeń 2010 - 14:59

Relacja z wyjazdu do Jaworek i kilka zdjęć poniżej w sprawozdaniu:

http://www.kochamnar...arska-t938.html

P.S. D_i musisz narty zaostrzyć, jak nie będzie do następnej soboty opadów ;)
  • 0

#23 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 04 styczeń 2010 - 07:07

Cześć.... zapytam, a co mi tam... ;) , organizacyjnie nie przyłożyłam nawet palca do tego wyjazdu..., ba, mało tego, nawet próbowałam zamieszać w pewnym momencie, ale ... nie wyszło... tym razem... :)

Przeczytałam wszystkie opisy, relacje... miejsce super, a podejście Pana Lucjana, powoduje, że jeszcze bardziej chce się jechać ;) Pytanie: czy my już mamy wszystko ustalone? Kwatera? Człowieki?

Dojazd to podejrzewam, że złapiemy się gdzieś w okolicach Krakowa i pojedziemy razem..., przy wyborze drogi pamiętając, że jest turniej skoków narciarskich w Zakpocu ... :D


Ola
  • 0

#24 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2010 - 07:26

Na człowieki czekam do jutra!!!!

Jeśli oprócz nas nie będzie nikogo to szukam w innych pensjonatach, bo przecież w 5 osób nie będziemy płacić za 10!

Droga to Olu jak chcecie, albo w Krakowie, albo tak jak D_i proponował on was poprowadzi, tylko te człowieki najważniejsze są, reszta to pestka.
  • 0

#25 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2010 - 17:16

To już ostatni dzwonek na zameldowanie się u mnie w celu rezerwacji przeze mnie noclegu.

Znalazłem w tym pensjonacie: http://www.pensjonat...ba.pl/index.php miejsca dla nas bez minimalnej ilości osób. Cena za osobę 45zł/noc

Jeśli ktoś się zdecyduje na nocleg, to proszę o kontakt do jutra wieczorem, proszę o informację komu i ile miejsc zarezerwować, bo w środę rano rezerwuję i po tym czasie jeśli ktoś che nocować, to niestety rezerwuje sobie nocleg na własną rękę.*


*info nie dotyczy Osetii i Pit-a bo ich już mam potwierdzonych ;)
  • 0

#26 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 05 styczeń 2010 - 19:27

Darku,
możesz zapytać właściciela czy mają tam tyczki. Może zrobimy sobie zawody o dyplom Twojej produkcji i o tytuł mistrza KN ? ;)
Oczywiście w wersji miłej i dobrej zabawy oraz z mierzonym czasem przejazdu. Może jest szansa i możliwość ?
Czołem....
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#27 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2010 - 19:57

Pit ;)

Już śle maila, jutro Aga leci po dyplomy, tylko proszę Cię o podpowiedź co napisać na dyplomach (oczywiście zwycięzców wpiszemy na miejscu, żeby mnie znów o ustawke nikt nie posądził :D ;) )
  • 0

#28 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:04

Ja też chce!!!! ;)

Już tak na poważnie to świetny pomysł ;) Może na zakończenie sezonu pomyślimy o czymś podobnym?

P.S
Może nie czas i pora, ale mam już wizję następnego spotkania!
  • 0

#29 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:09

Pit ;)

Już śle maila, jutro Aga leci po dyplomy, tylko proszę Cię o podpowiedź co napisać na dyplomach (oczywiście zwycięzców wpiszemy na miejscu, żeby mnie znów o ustawke nikt nie posądził :D ;) )



super :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#30 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:20

P.S
Może nie czas i pora, ale mam już wizję następnego spotkania!



Adaś juz masz dyplom w kieszeni - kategorie się dorobi tak byś miał pierwsze miejsce za myślenie chęci ;)
  • 0

#31 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:37

Ja też chce!!!! ;)

Już tak na poważnie to świetny pomysł ;) Może na zakończenie sezonu pomyślimy o czymś podobnym?

P.S
Może nie czas i pora, ale mam już wizję następnego spotkania!

Jakiekolwiek zawody na zakonczeniu sezonu sa bezsensowne bo wszystkie trofea zgarnie moja piekna osoba.
Ale trenujcie,trenujcie...
  • 0

#32 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:47

P.S
Może nie czas i pora, ale mam już wizję następnego spotkania!



Adaś juz masz dyplom w kieszeni - kategorie się dorobi tak byś miał pierwsze miejsce za myślenie chęci ;)

I w ten sposób AdamŚląsk załatwił sobie dyplom

Pazur
  • 0

#33 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:49

Ja też chce!!!! ;)

Już tak na poważnie to świetny pomysł ;) Może na zakończenie sezonu pomyślimy o czymś podobnym?

P.S
Może nie czas i pora, ale mam już wizję następnego spotkania!

Jakiekolwiek zawody na zakonczeniu sezonu sa bezsensowne bo wszystkie trofea zgarnie moja piekna osoba.
Ale trenujcie,trenujcie...

Niestety Pytek, patrz posty wyżej jak załatwia się wygrane.

Pazur
  • 0

#34 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:51

Pazur ty znowu zaczynasz o tych ustawkach wymyślać?! ;)

Ty lepiej powiedz czy choć na jeden dzień przyjedziesz?? Jeśli tak to poczekamy z zawodami na Ciebie, żebyś potem nas na forum znów o ustawke nie posadził :D ;)
  • 0

#35 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 05 styczeń 2010 - 21:51

Ja też chce!!!! ;)

Już tak na poważnie to świetny pomysł ;) Może na zakończenie sezonu pomyślimy o czymś podobnym?

P.S
Może nie czas i pora, ale mam już wizję następnego spotkania!

Jakiekolwiek zawody na zakonczeniu sezonu sa bezsensowne bo wszystkie trofea zgarnie moja piekna osoba.
Ale trenujcie,trenujcie...

Niestety Pytek, patrz posty wyżej jak załatwia się wygrane.

Pazur

A ja bede beznadziejnym przypadkiem idealisty i uparcie wierze w czysto sportowa rywalizacje. :D
  • 0

#36 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 05 styczeń 2010 - 23:02

Ja nie chce dyplomu! Ja żądam dostępu do nartowania! Pytku, Pazurze, trofeami się podzielimy (na ten przykład może jakaś liga w ORFie?)
Pukam się w czoło właśnie, 5.01 dziś a ja już o zakończeniu sezonu.......

A powiedzcie mi z których to zawodów?

Załączone pliki


Użytkownik AdamSlask edytował ten post 05 styczeń 2010 - 23:05

  • 0

#37 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 06 styczeń 2010 - 06:50

Pit :)

Już śle maila, jutro Aga leci po dyplomy, tylko proszę Cię o podpowiedź co napisać na dyplomach (oczywiście zwycięzców wpiszemy na miejscu, żeby mnie znów o ustawke nikt nie posądził ;) ;) )



To może ja podpowiem, bo widzę, że niby już tyle dyplomów wypisałeś i żadnej nauki z tego nie wyniosłeś... nuda :) ma być tak...

"Dla Osetii za zajęcie I miejsca w zawodach narciarskich w Jaworkach... w dniu ble ble ble w kategorii, jeżeli przejdą..."

Proponuje wymyślić kilka kategorii... lubię :D dyplomy....
1. najśmieszniejszy upadek... konkurencja całodniowa
2. zjazd w dół z ominięciem tyczki :) czasówka
3. najkrótsza droga hamowania - trza wziąć spray

ponosi mnie fantazja... np. rzut cudzym kijkiem do lasu... :)

Jakiekolwiek zawody na zakonczeniu sezonu sa bezsensowne bo wszystkie trofea zgarnie moja piekna osoba.
Ale trenujcie,trenujcie...


no niby piękna i wysoko postawiona... osoba Prezesa, popularny, lubiany w środowisku, ale MISZCZYNI jest jedna :) :)

Łącząc wyrazy szacunku dla Prezesa i sekretarza zawodów,
Ola
  • 0

#38 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 06 styczeń 2010 - 11:12

Przestudiowałem dokładnie ich stronę i mają tyczki u siebie.

Może uda się jednak ustawić chociaż kilka sztuk do przeprowadzenia konkursu. Całego stoku naturalnie nam nie trzeba.

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   85,76 KB   21 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#39 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 06 styczeń 2010 - 11:13

Pit :)

Już śle maila, jutro Aga leci po dyplomy, tylko proszę Cię o podpowiedź co napisać na dyplomach (oczywiście zwycięzców wpiszemy na miejscu, żeby mnie znów o ustawke nikt nie posądził ;) ;) )



To może ja podpowiem, bo widzę, że niby już tyle dyplomów wypisałeś i żadnej nauki z tego nie wyniosłeś... nuda :) ma być tak...

"Dla Osetii za zajęcie I miejsca w zawodach narciarskich w Jaworkach... w dniu ble ble ble w kategorii, jeżeli przejdą..."

Proponuje wymyślić kilka kategorii... lubię :D dyplomy....
1. najśmieszniejszy upadek... konkurencja całodniowa
2. zjazd w dół z ominięciem tyczki :) czasówka
3. najkrótsza droga hamowania - trza wziąć spray

ponosi mnie fantazja... np. rzut cudzym kijkiem do lasu... :)

Jakiekolwiek zawody na zakonczeniu sezonu sa bezsensowne bo wszystkie trofea zgarnie moja piekna osoba.
Ale trenujcie,trenujcie...


no niby piękna i wysoko postawiona... osoba Prezesa, popularny, lubiany w środowisku, ale MISZCZYNI jest jedna :) :)

Łącząc wyrazy szacunku dla Prezesa i sekretarza zawodów,
Ola

Pisalem o nagrodach dla mnie dostepnych,o nagrodzie za pierwszoplanowa role kobieca nawet nie snilem.
  • 0

#40 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 06 styczeń 2010 - 11:22



Jakiekolwiek zawody na zakonczeniu sezonu sa bezsensowne bo wszystkie trofea zgarnie moja piekna osoba.
Ale trenujcie,trenujcie...


no niby piękna i wysoko postawiona... osoba Prezesa, popularny, lubiany w środowisku, ale MISZCZYNI jest jedna ;) :)

Łącząc wyrazy szacunku dla Prezesa i sekretarza zawodów,
Ola

Pisalem o nagrodach dla mnie dostepnych,o nagrodzie za pierwszoplanowa role kobieca nawet nie snilem.



wredny ;) , ale własna wrodzona wredota i głupota każe mi szukać komplementu w powyższym zapisie :D Ach Ci faceci.... :) :)

Miszczyni Ola
  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych