Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wisła na święta


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 grudzień 2009 - 09:19

Na 99% będziemy jezdzili w Wiśle w okresie świątecznym, choć pewnie będzie masakra, to jednak taki mały początek, rozgrzewka może być i w Wiśle.
Zapraszam.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#2 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 grudzień 2009 - 15:48

Pit bardzo chętnie,ale w okresie świątecznym muszę być na miejscu...czyli w pracy :uklon2:

życzę miłych wrażeń z pobytu w Wisełce i na Osadzie pośmigasz z nowym krzesełkiem :foch:
  • 0

#3 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 15 grudzień 2009 - 16:24

Pit bardzo chętnie,ale w okresie świątecznym muszę być na miejscu...czyli w pracy :foch:

życzę miłych wrażeń z pobytu w Wisełce i na Osadzie pośmigasz z nowym krzesełkiem ;)


Dzięki !

Właśnie taki mamy plan, dokładnie.
Dodatkowo AdaśSląsk z nami ma jezdzić i oczywiście zapraszamy jeśli dasz/dacie radę wszystkich :uklon2:
Soszów, Nowa Łosada, może Stożek ;)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#4 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 15 grudzień 2009 - 16:28

Cieszy mnie ta wizja niesamowicie, powtórzę za Pitem : Przybywajcie i śniegu zażywajcie (miejmy nadzieję że go dosypie jeszcze troszku)
  • 0

#5 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 grudzień 2009 - 17:09

Kurcze w pierwszy dzień świąt to do rodzinki jadę, ale drugi??? Może się skuszę, tylko pewnie dzikie tłumy będą :foch: a ja taki nieśmiały od maleńkości, no i kurcze nie wiem gdzie to się je ta Nowa Osada :uklon2: , no ale może trafię?? a w piątek widzę otwarcie jest, to może przed świętami jeszcze zajadę zobaczyć??

No nic pozostanę w kontakcie i może uda się podjechać ;)
  • 0

#6 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 15 grudzień 2009 - 17:17

Kurcze w pierwszy dzień świąt to do rodzinki jadę, ale drugi??? Może się skuszę, tylko pewnie dzikie tłumy będą ;) a ja taki nieśmiały od maleńkości, no i kurcze nie wiem gdzie to się je ta Nowa Osada ;) , no ale może trafię?? a w piątek widzę otwarcie jest, to może przed świętami jeszcze zajadę zobaczyć??

No nic pozostanę w kontakcie i może uda się podjechać ;)



nic się nie martw mały, służymy radą, podpowiemy, gps mamy, komórkowce są, nie ma problemu..... :uklon2:

A po nartach..... :foch:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#7 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 grudzień 2009 - 17:44

Kurcze w pierwszy dzień świąt to do rodzinki jadę, ale drugi??? Może się skuszę, tylko pewnie dzikie tłumy będą :D a ja taki nieśmiały od maleńkości, no i kurcze nie wiem gdzie to się je ta Nowa Osada ;) , no ale może trafię?? a w piątek widzę otwarcie jest, to może przed świętami jeszcze zajadę zobaczyć??

No nic pozostanę w kontakcie i może uda się podjechać :)



nic się nie martw mały, służymy radą, podpowiemy, gps mamy, komórkowce są, nie ma problemu..... :uklon2:

A po nartach..... :foch:



NIe taki mały ;) 97kg żywej wagi ;), po nartach to tylko żona może, bo ja będę wracał, a i głowe ma duuuuuużo mocniejszą niż ja :D

P.S. na GPS już sprawdziłem hehe i spoko trafie, w jeden dzień spokojnie podjadę, bo jak mówiłem pies samotności nie znosi :D a telefon ludzka rzecz więc też się przyda :)

Użytkownik kiedar edytował ten post 15 grudzień 2009 - 17:46

  • 0

#8 isia123

isia123
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 grudzień 2009 - 10:04

Kto wie, kto wie...
my też chcemy skoczyć na dwa dni do Szczyrku lub Wisły :foch:
To nic pewnego, ale będziemy się rozglądać za błękitnymi smyczami :uklon2:
Paulina
  • 0

#9 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 19 grudzień 2009 - 18:17

Paulina, jakiś pies Cię chyba zagryzł, zjadł i tu teraz zagląda...

Dobra, koniec srutututu, bo zaraz będzie gotowanie i takie tam, ten kto lata do Wisły w Święta zapisuję się tutaj i pozostałym, zapisanym wrzuca swój numer tel na priw, oczywiście, jeżeli chce się spotkać z kimś, kogo zna stad :thumbsup: , a i jeszcze wtedy, jeżeli inni zapisani ww numer chcą... Zamotałam??? Trudno!

ja jadę!


Ola
  • 0

#10 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2009 - 18:23

:thumbsup: jak tylko nie będzie siarczystych mrozów, to ja się wybieram z całą rodzinką w drugi dzień świąt jeśli oczywiście odzew będze od forumowiczów, że planują wyjazd i że będzie z kim miło pojeździć. Mam też nadzieję, że ktoś będzie miał neta i napisze po pierwszym dniu jakie warunki i czy da się jeszcze wcisnąć kilku narciarzy na stok :alegosc:
  • 0

#11 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 20 grudzień 2009 - 18:27

Pit - a do kiedy będziecie??? Was wszystkich widzę ciągnie do gór i nart a ja "niestety" na święta na niziny a powrót dopiero 27-mego wieczorem, a i ja chętnie bym z Wami pojeździł :thumbsup:

Pozdrawiam

Użytkownik marecki edytował ten post 20 grudzień 2009 - 18:28

  • 0

#12 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 grudzień 2009 - 08:02

Pit - a do kiedy będziecie??? Was wszystkich widzę ciągnie do gór i nart a ja "niestety" na święta na niziny a powrót dopiero 27-mego wieczorem, a i ja chętnie bym z Wami pojeździł :thumbsup:

Pozdrawiam



My będziemy dokładnie drugiego dnia świąt. Z tego co wiem to Adam i Darek również. Dawno mnie nie było więc się dopiero łapię co i jak....
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#13 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 21 grudzień 2009 - 17:05

No cóż ...... ominie mnie pewnikiem fajne spotkanie :thumbsup: mam jednak nadzieję że następnej okazji nie przepuszczę :alegosc:

Pozdrawiam i miłej zabawy życzę :alegosc:
  • 0

#14 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 21 grudzień 2009 - 18:09

Soszów, Nowa Łosada, może Stożek :alegosc:

Bardziej masochistycznego spisu treści jeszcze nie czytałem :thumbsup:
  • 0

#15 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:36

Soszów, Nowa Łosada, może Stożek :alegosc:

Bardziej masochistycznego spisu treści jeszcze nie czytałem :thumbsup:



Bo nie czytasz między słowami.......nie patrzysz na to, co chcę Ci pokazać,przekazać :alegosc:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#16 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:38

Wzchowaem się na tych stokach i zdania o masochzmie nie podzielam. Trzeba wiedzieć kiedy jechać i wszystko jest pięknie!
  • 0

#17 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 21 grudzień 2009 - 23:05

Bo nie czytasz między słowami.......nie patrzysz na to, co chcę Ci pokazać,przekazać :alegosc:


Oooo! Jeszcze raz przelecę sobie wątek :thumbsup: bo ja czasem tak szybko...


Wzchowaem się na tych stokach i zdania o masochzmie nie podzielam. Trzeba wiedzieć kiedy jechać i wszystko jest pięknie!


Oczywiście zgadzam się, aczkolwiek twierdzę, że z cenami bardzo delikatnie mówiąc przeginają pałę. :alegosc:
  • 0

#18 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 22 grudzień 2009 - 06:15

Bo nie czytasz między słowami.......nie patrzysz na to, co chcę Ci pokazać,przekazać :alegosc:


Oooo! Jeszcze raz przelecę sobie wątek :thumbsup: bo ja czasem tak szybko...


D_I, a Ty do nas nie dołączysz??? Daleko nie masz, nie rób scen, no... chyba, że rozbierane :alegosc: :alegosc:

Ola
  • 0

#19 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 22 grudzień 2009 - 09:25

Bo nie czytasz między słowami.......nie patrzysz na to, co chcę Ci pokazać,przekazać :alegosc:


Oooo! Jeszcze raz przelecę sobie wątek :thumbsup: bo ja czasem tak szybko...


D_I, a Ty do nas nie dołączysz??? Daleko nie masz, nie rób scen, no... chyba, że rozbierane :alegosc: :alegosc:

Ola


Spox :aaaaa:
  • 0

#20 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 23 grudzień 2009 - 06:42

a będzie tam śnieg??? Adaś informuj na bieżąco jak możesz...

Ola
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych