Skocz do zawartości


Zdjęcie

29.01-07.02.2010 Cervinia


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 -one-

-one-
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Volkl Tigershark
  • Imię :Jarek

Napisano 13 grudzień 2009 - 00:46

jak w temacie, oraz sporadycznie Szczyrk, Wisła, Zakopane(czyt. Kasprowy W.).
Chętnie poznam osobiście "narciarsko-zakręconych" :uklon2:
  • 0

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 grudzień 2009 - 23:14

jak w temacie

super wybór, byleś już czy to pierwszy raz bedze Cervinia ?

Użytkownik jabol edytował ten post 13 grudzień 2009 - 23:16

  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 -one-

-one-
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Volkl Tigershark
  • Imię :Jarek

Napisano 14 grudzień 2009 - 00:14

jak w temacie

super wybór, byleś już czy to pierwszy raz bedze Cervinia ?

Cervinia będzie pierwszy raz, nasłuchałem się o niej dużo dobrego więc postanowiłem to sprawdzić.
A ty Janie masz już jakieś doświadczenia z tym regionem?
  • 0

#4 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 14 grudzień 2009 - 06:34

jak w temacie, oraz sporadycznie Szczyrk, Wisła,


może będzie szansa ... na szympansa... :foch:

moje kierunki wypadowe... :uklon2:

Ola
  • 0

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 grudzień 2009 - 22:15

A ty Janie masz już jakieś doświadczenia z tym regionem?

troche już tam jeździłem więc gdybyś miał pytania to postaram się coś podpowiedzieć
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#6 -one-

-one-
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Volkl Tigershark
  • Imię :Jarek

Napisano 14 grudzień 2009 - 23:42

A ty Janie masz już jakieś doświadczenia z tym regionem?

troche już tam jeździłem więc gdybyś miał pytania to postaram się coś podpowiedzieć

W zasadzie to mam tylko jedno pytanie :
czy warto wydać te 28 euro w moim przypadku x 3 na jazdę po Szwajcarskiej stronie Matterhornu?

Wyjazd mam zorganizowany z karnetem w cenie, więc możliwości mam ograniczone ale w opcji jest taki właśnie suplement.
Stąd moje pytanie :uklon2:
  • 0

#7 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2009 - 23:45

A ty Janie masz już jakieś doświadczenia z tym regionem?

troche już tam jeździłem więc gdybyś miał pytania to postaram się coś podpowiedzieć

W zasadzie to mam tylko jedno pytanie :
czy warto wydać te 28 euro w moim przypadku x 3 na jazdę po Szwajcarskiej stronie Matterhornu?

Wyjazd mam zorganizowany z karnetem w cenie, więc możliwości mam ograniczone ale w opcji jest taki właśnie suplement.
Stąd moje pytanie :uklon2:

Moim zdaniem warto chocby po to,zeby zobaczyc Szwajcarska twarz Mattiego.
  • 0

#8 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 grudzień 2009 - 08:18

czy warto wydać te 28 euro

moim zdaniem warto, naturalnie wcześnie wystartować i musi być murowana pogoda
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#9 skiman6

skiman6
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 15 grudzień 2009 - 10:11

W zasadzie to mam tylko jedno pytanie :
czy warto wydać te 28 euro w moim przypadku x 3 na jazdę po Szwajcarskiej stronie Matterhornu?

Wyjazd mam zorganizowany z karnetem w cenie, więc możliwości mam ograniczone ale w opcji jest taki właśnie suplement.
Stąd moje pytanie :uklon2:


Witaj
...suplement możesz kupić na miejscu w kasie, jeśli bedzie pogoda, a jeśli będzie, to naprawdę warto, bo to okazja zjechania z Klein Matterhornu, z bodajże 3820mnpm, po wcześniejszym wjeździe wagonem, kiedyś zdobytym przez Jamesa Bonda, z możliwością zwiedzenia groty lodowej, dostępnej z tunelu pod szczytem...no i trasy są też fajne, choć łatwe...
...tylko nie kombinuj ze zniżkami/dla seniorów i dla dzieci/, bo czytniki w Cervini wyświetlają informacje z karnetu na monitorze i nieraz się okazuje że to karnet nie dla Ciebie...
...ogólnie, to jedno z ładniejszych miejsc, tylko te schody w Cervini, wybudowane jeszcze za czasów duce mussoliniego nieznacznie utrudniają wejście, ale to informacje sprzed kilku lat i może teraz jest inaczej...choć to żaden ból...
Pozdrawiam
/rozważam też podobną ofertę z karnetem tam w tym samym okresie, tylko ...ten dojazd, ale coś za coś/
  • 0
Dołączona grafika

#10 -one-

-one-
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Volkl Tigershark
  • Imię :Jarek

Napisano 15 grudzień 2009 - 15:41

A więc postanowione, kolejna stówka zniknie z portfela :foch: niestety, oby tylko była pogoda ;)
Dzięki za już i proszę o jeszcze,
gdybyście mieli jeszcze jakieś wskazówki, porady ,informacje to cały zamieniam się w słuch a raczej w oko :uklon2:

Użytkownik -one- edytował ten post 15 grudzień 2009 - 15:42

  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych