Skocz do zawartości


Zdjęcie

instruktor IVSI


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 tour de france

tour de france
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar Omeglass

Napisano 09 grudzień 2009 - 13:44

Mam pytanie dla osób które na bieżąco śledzą zmiany przepisów w narciarstwie.
W jaki sposób można uzyskac stopień instruktora IVSI, jakei wymagania trzeba spełnić.
Bardzo dużo informacji jest na team wymagań posiadając instruktora PZN SITN, a mnie chodzi o sposób uzyskania legitymacji instruktora IVSI mając instruktora narciarstwa wydanego przez Ministerstwo.
  • 0

#2 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 09 grudzień 2009 - 15:44

Mam pytanie dla osób które na bieżąco śledzą zmiany przepisów w narciarstwie.
W jaki sposób można uzyskac stopień instruktora IVSI, jakei wymagania trzeba spełnić.
Bardzo dużo informacji jest na team wymagań posiadając instruktora PZN SITN, a mnie chodzi o sposób uzyskania legitymacji instruktora IVSI mając instruktora narciarstwa wydanego przez Ministerstwo.


Nie śledzę przepisów i nie jestem instruktorem, ale znalazłem takie oto informacje:

http://www.sitn.pl/?pg=szkolenie,ki


Instruktor PZN (amator)

Z tego czytałem, masz nastepujące uprawnienia po zakończeniu i zaliczeniu kursu:

Uprawnienia
Prawo do samodzielnego szkolenia z ograniczeniami wynikającymi z konieczności okresowej weryfikacji,
Prawo do legitymacji instruktora międzynarodowego - amatora (IVSI) na zasadach określonych odrębnie (BIURO SITN-PZN) oraz legitymacji instruktora rekreacji w dyscyplinie narciarstwo wydawanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki,
Możliwość ubiegania się o funkcję instruktora wykładowcy,
Możliwość ubiegania się o stopień instruktora zawodowego (ISIA),
Prawo startu w Ogólnopolskich i Regionalnych Zawodach Instruktorów PZN.

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#3 filinator

filinator
  • Użytkownik
  • 418 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 grudzień 2009 - 15:54

Nie otrzymasz takich uprawnień,bez ukończenia kursu instruktorskiego SITN,ponieważ IVSI to stoważyszenie do którego należy też SITN,ministerialne uprawnienia są odpowiednikiem stopnia pomocnika ,któremu IVSI legitymacji nie wydaje.
  • 0

#4 tour de france

tour de france
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar Omeglass

Napisano 10 grudzień 2009 - 22:10

A jeśli w 2007 zrobiłem Pomocnika Instruktora z SITNu a 2009 Instruktora z Ministerswta to jest taka szansa?
  • 0

#5 filinator

filinator
  • Użytkownik
  • 418 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 grudzień 2009 - 17:25

Klepnij tu: biuro@sitn.pl i zapytaj.Ja nie miałem żadnych problemów,ale mam stopień nadany przez PZN,SITN jest stoważyszeniem nie mającym nic wspólnego z Ministerstwem Sporu,więc lepiej zapytać u źródła.
Walczą z nadanymi uprawnieniami ministerialnymi,ale może muszą legitymacje IVSI wydawać,bo ten stopień jest uznawany,przynajmniej w Europie.
  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych