Skocz do zawartości


Zdjęcie

15-24 STYCZEŃ 2010 VAL DI SOLE


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 luty 2010 - 17:21

Hmmmm miałem się nie wypowiadać, ale co mi tam :zab:
Paula. Do Wisły z Łodzi macie 284 km (trasa wyliczona na google środek Łodzi - środek Wisły) a do schroniska na zlocie 367 km (liczone również od środka Łodzi), to raptem i jedynie 83 km więcej, ale wrażenia, towarzystwo i cała otoczka niepowtarzalna, że tak skromnie powiem :hysterical: Więc może lepiej dołożyć do nas te 80 km (razy 2) i mieć zapewnione niezapomniane przeżycia?? :lusterko:

P.S.
Obliczenia mają jedynie charakter orientacyjny, podający te obliczenia nie ponosi odpowiedzialności, za zaistniałe rozbieżności, ani też nie zwraca kosztów przejechania większej ilości km niż podane w obliczeniach :tease2: :zab:
  • 0

#22 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 11 luty 2010 - 07:11

No tak, zerkałam tylko, ale to za daleko dla nas ;(


Paula, bredzisz.... :tease2:
Darek zrobił Ci wyliczankę kilometrową! Niewiele więcej, a w super warunkach, o niebo lepszych niż Szczyrk, bo więcej możliwość i chwile mniej ludzi....bo .... za daleko... :hysterical:

Paszła, ale już konsultować z Markiem wyjazd na zlot i używam w tym momencie tonu nie znoszącego sprzeciwu :zab: ja osobiście nie odpuszczę Ci już tym razem, bo za fajna jesteś! Koniec, kropka! Czekam na zachwyt i spotkanie w Pieninach. I nie ma to tamto, noł łej! :lusterko:

Ola

P.S. Gdybyś potrzebowała argumentów dla Marka lub siebie... to inni, którzy jadą, mają jeszcze dalej...., dużo dalej....
  • 0

#23 isia123

isia123
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 luty 2010 - 16:26

Olu, dziękuje za sprostowanie całej sytuacji. Darku dziękuje za wyliczenia.
Oferta bardzo atrakcyjna. Mam cichą nadzieję że się spotkamy w Marcu na zlocie!

PAULINA :hysterical:
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych