Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje w Szczyrku?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#81 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 18 grudzień 2010 - 18:58

Witam,

króciótko bo czas mnie goni, w Szczyrku warunki dobre i bardzo dobre, jeździ wszystko poza "Julianami" wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o KASĘ i niestety tak jest w tym przypadku. O szczególy nie pytać i tak nie powiem, ale znowu krew mnie zalewa!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam
  • 4

#82 peregrin

peregrin
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • Skąd:Katowice
  • Imię :Maciek

Napisano 19 grudzień 2010 - 18:54

Cześć,

wczoraj w Szczyrku warunki na trasach moim zdaniem takie sobie; Bieńkula w dolnym odcinku zalodzona, na czerwonych kamienie...

W środę było duuuuuużo lepiej - przynajmniej dopóki ratraki wszystkiego nie popsuły :paluszek:

Za to poza trasami - inna rozmowa; nieprzejeżdżonego puchu masa - jeździłem w sobotę od 8 do 14 i... wysiadły mi nogi ;)

nakręciliśmy 30s filmiku - więc musiałem zmontować w zwolnionym tempie, ha, ha



pzdr!
  • 5

#83 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 19 grudzień 2010 - 19:05

I to jeste free jaki najbardziej lubie.Nie ma jak skiing trees.Dzieki Peregrin.
  • 0

#84 peregrin

peregrin
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • Skąd:Katowice
  • Imię :Maciek

Napisano 19 grudzień 2010 - 19:13

Eeeeee, następnym razem nakręcimy coś fajnego ;) Mam już w głowie kilka linii do zjazdu. Wczoraj dzięki uprzejmości spotkanych kolegów skiturowców odkryliśmy niesamowite miejsca do zjazdów z Małego Skrzycznego - dość powiedzieć, że długość zjazdu to jakieś dwie Bieńkule, buczynowe lasy, a po drodze ścianki o nastromieniu blisko 40 stopni. Jak to mówią "sam miód" :)
  • 0

#85 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 17 styczeń 2011 - 11:28

Witam,

po śniegu w którym Peregrin kręcił filmiki zostało już tylko wspomnienie :aaaaa: Można jednak jeszcze pojeździć na trasach naśnieżanych ale i tu pojawiają się już przetopy, jest jednak nadzieja że nie spłynie wszystko, dzisiaj w nocy było -5st.C teraz około +3 st.C dlatego już tak szybko nie popłynie za to "betonik" zrobił się nie do pozazdroszczenia :thumbsup:

Pozdrawiam
  • 0

#86 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 23 styczeń 2011 - 22:32

po śniegu w którym Peregrin kręcił filmiki zostało już tylko wspomnienie


Po tamtym zostało wspomnienie, ale nowy się zrobił ;)
Warunki bardzo dobre, tylko chyba nigdy się nie pogodzę z tymi dwoma euro na, a raczej za wjazd w moim wypadku na 50'
Marek! Sorki, że nie dzwoniłem, ale to był bardzo szybki wpad i wypad, 5 x i do Bielska.

Załączone pliki


  • 0

#87 peregrin

peregrin
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • Skąd:Katowice
  • Imię :Maciek

Napisano 23 styczeń 2011 - 23:45

Cześć,

a jak poza sztucznie naśnieżanymi?

można coś zdziałać poza trasą?

wybrałbym się jutro na wieczorną sesję ;)

pzdr
  • 0

#88 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 24 styczeń 2011 - 08:55

Dosypało sporo (?) świeżego śniegu, ale nie jest go tyle co poprzednio. Wydaje (?) mi się, ze spokojnie (?) można wjechać w las. Teraz wiem, że nie należy zrobić dwóch fotek z dopiskiem "warunki dobre", tylko trzeba wjechać również zbadać teren poza. Na usprawiedliwienie: miałem wyjątkowo mało czasu ;)
  • 1

#89 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:24

Peregrin - D_I jest dużym optymistą, dosypało trochę ( około 20cm czy to dużo??????) moim zdaniem mało i jazda poza trasą może nie być do końca bezpieczna, zarówno dla zdrowia, tak i dla nart :thumbsup: Niestety mając na uwadze powyższe również nie sprawdzałem osobiście.
Na trasach naśnieżanych warunki dobre i bardzo dobre - choć dość twardo. Tras nienaśnieżanych nie polecam wogóle - moim zdaniem "kamieniec" :hysterical:

Pozdrawiam

PS. D_I- nic się nie stało i tak bym nie dał rady. Ja w sobotę na "Golgocie" rozwaliłem piętkę w moim "ukochanym" markerze MRR, teraz już znalazłem potrzebną część i pozostaje mi to tylko sklecić do kupy i będzie dobrze :thumbsup:

Użytkownik marecki edytował ten post 24 styczeń 2011 - 09:35

  • 0

#90 peregrin

peregrin
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • Skąd:Katowice
  • Imię :Maciek

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:35

Dzięki Chłopaki za info;

w takim razie szerokie deski zostają w domu

przy małej ilości śniegu nocna jazda poza trasami może być lekko hardkorowa ;)

pozdro

maciej
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych