Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mozna sobie ulatwiac bez granic?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#161 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 16 grudzień 2009 - 14:03

Pisząc to wszystko uświadomiłem sobie, że jestem jednostką, a z rodziną to nawet podstawową komórką społeczną, kompletnie nieprzystosowaną do współżycia z resztą społeczeństwa. Już sam nie wiem, czy sobie ułatwiam, czy utrudniam, już sam nie wiem, czy nie dać sobie siana z tym całym narciarstwem i nie przerzucić się na piesze wędrówki.
Pozdrawiam faszystów, czołgistów, utrudniaczy i ułatwiaczy życia swego codziennego. Hołk. di :D

;)
;)


Deczko_inny piesze wędrówki są tez w tłumach, zostań tam gdzie jesteś i tym kim jesteś, utrudniaj sobie ułatwianie i ułatwiaj utrudnianie, poza tym wiek ma swoje prawa ... :D , my, młodzi.. :foch: 200 metrów traktujemy nieco inaczej... ;)


a i proszę nie preparuj zdjęć.. :) ., takie rzeczy to nawet nie w erze :uklon2:

a tu masz na koniec tak: :D

hahahaha, Ola
  • 0

#162 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 28 grudzień 2009 - 10:24

Sporym ułatwieniem byłyby bankomaty na stokach, szczególnie u nas. To jest kolejna sytuacja gdzie warto sobie ułatwiać żywot narciarza.
Że też nikt z wielkich polskiej bankowości jeszcze o tym nie pomyślał. Panowie Bankierzy, podpowiadam :alegosc: I nie chcę prowizji :thumbsup:

a tak na poważnie: to byłby dobry pomysł, wiem ,widziałem :alegosc:
Ułatwiajmy, tak jestem na tak !!
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#163 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 07 luty 2010 - 22:59

poza tym wiek ma swoje prawa ... :zab: , my, młodzi.. :lusterko: 200 metrów traktujemy nieco inaczej... :tease2:
Ola


Ja i mój maż jesteśmy z pokolenia 30+.
Ola


Rzekłbym że nawet bardzo + :hysterical:
  • 0

#164 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 11 listopad 2010 - 23:04

Nie wiedziałem gdzie to zamieścić czy humor czy ułatwianie sobie życia :) i chyba to drugie



Pozdrawiam
  • 0

#165 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 11 listopad 2010 - 23:42

I tylko jedyne 14.95 USD.Okazja.
P.S.Pomysl z zamocowaniem przy bucie nie wart komentowania, tak idiotyczny.
  • 0

#166 mgr

mgr
  • Użytkownik
  • 157 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Nieszawa(Kuj-Pom)
  • Narty:Salomon Streetracer 600

Napisano 12 listopad 2010 - 11:21

Fakt, moim zdaniem to jest niczego nie warte, jakaś zabaweczka..

Pozdrawiam:)
  • 0
Dołączona grafika
_________________Bez kurtki cieplej :D____________________________________________



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych