Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kitzsteinhorn

Kitzsteinhorn

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 siejest

siejest
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Austria - Bruck an der Grossglocknerstrasse przy Zell am See i Kaprun

Napisano 27 sierpień 2009 - 11:56

Jedno z haseł reklamowych Zell am See - Kaprun chyba będzie trzeba zmienić jak zmieniono wcześniej logo.
Jazda cały rok na nartach czy snowboardzie na lodowcu Kitzsteinhorn nie jest aktualnie możliwa, powód; za mało śniegu.
Nie pomogło nawet to, że jeszcze w lipcu padał tam śnieg, nawet ja sam prognozowałem przez to "długą zimę" i szybkie nadejście nowej zimy. Niestety, narty, snowboard ponownie dopiero raczej w październiku a więc nie dajdzie zwodzić się temu hasłu, jak chcecie pośmigać latem też tyci rekreacyjnie na Kitzsteinhorn to planujcie to do końca lipca.
Mósiałem zasmócić tą informacją właśnie grupę z holandii, która planowała teraz właśnie przyjazd na nartki, zasmuciłem tym też mój portfel Dołączona grafika ale cóż, taka jest prawda; narty, snowboard w sierpniu na Kitzsteinhorn to historia Dołączona grafika

Udanego dnia

Użytkownik jabol edytował ten post 17 październik 2011 - 12:26

  • 0
Pozdrawiam, Wasz korespondent forum kochamnarty.pl na miejscu.
[url="http://<a%20href="http://www.kochamnarty.pl/index.php?showtopic=598&pid=6753&st=20&#entry6753">Zell%20am%20See,%20Kaprun,%20Bruck%20an%20der%20Grossglocknerstrasse.%20Kitzsteinhorn,%20Schmittenhohe</a>"]Zell am See, Kaprun Bruck an der Grossglocknerstrasse. Kitzsteinhorn, Schmittenhohe, Maiskogel.[/url]

#2 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 27 sierpień 2009 - 12:18

Jedno z haseł reklamowych Zell am See - Kaprun chyba będzie trzeba zmienić jak zmieniono wcześniej logo.
Jazda cały rok na nartach czy snowboardzie na lodowcu Kitzsteinhorn nie jest aktualnie możliwa, powód; za mało śniegu.

Udanego dnia



Smutna wiadomość..., ale może jest tak, że należy wyraźnie rozdzielić zimę od lata. Czas nart od wspinaczek, plaży i piachu od puchu śnieżnego. :)

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#3 siejest

siejest
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Austria - Bruck an der Grossglocknerstrasse przy Zell am See i Kaprun

Napisano 27 sierpień 2009 - 12:29

Jedno z haseł reklamowych Zell am See - Kaprun chyba będzie trzeba zmienić jak zmieniono wcześniej logo.
Jazda cały rok na nartach czy snowboardzie na lodowcu Kitzsteinhorn nie jest aktualnie możliwa, powód; za mało śniegu.

Udanego dnia



Smutna wiadomość..., ale może jest tak, że należy wyraźnie rozdzielić zimę od lata. Czas nart od wspinaczek, plaży i piachu od puchu śnieżnego. :)

Pozdrawiam, Ola

Wiesz, narty latem na Kitzsteinhorn to i tak tylko taka zabawa w narty, fajne urozmaicenie właśnie między wspinaczkami, wędrówkami, rowerem, rzekami, jeziorem itd. Dziewuchy :) na deskach w bikini, "zima" latem, śnieżny fun..., no właśnie teraz już tylko najdłżej do sierpnia.
Pozdrawiam, Piotr
  • 0
Pozdrawiam, Wasz korespondent forum kochamnarty.pl na miejscu.
[url="http://<a%20href="http://www.kochamnarty.pl/index.php?showtopic=598&pid=6753&st=20&#entry6753">Zell%20am%20See,%20Kaprun,%20Bruck%20an%20der%20Grossglocknerstrasse.%20Kitzsteinhorn,%20Schmittenhohe</a>"]Zell am See, Kaprun Bruck an der Grossglocknerstrasse. Kitzsteinhorn, Schmittenhohe, Maiskogel.[/url]

#4 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 27 sierpień 2009 - 12:38

Jedno z haseł reklamowych Zell am See - Kaprun chyba będzie trzeba zmienić jak zmieniono wcześniej logo.
Jazda cały rok na nartach czy snowboardzie na lodowcu Kitzsteinhorn nie jest aktualnie możliwa, powód; za mało śniegu.

Udanego dnia



Smutna wiadomość..., ale może jest tak, że należy wyraźnie rozdzielić zimę od lata. Czas nart od wspinaczek, plaży i piachu od puchu śnieżnego. :)

Pozdrawiam, Ola

Wiesz, narty latem na Kitzsteinhorn to i tak tylko taka zabawa w narty, fajne urozmaicenie właśnie między wspinaczkami, wędrówkami, rowerem, rzekami, jeziorem itd. Dziewuchy :) na deskach w bikini, "zima" latem, śnieżny fun..., no właśnie teraz już tylko najdłżej do sierpnia.
Pozdrawiam, Piotr



Ja osobiście nigdy nie jeździłam na nartach latem! Ale młoda jestem! :) Wszystko przede mną! W bikini na dechach jeszcze nie śmigałam, czemu nie? :) :)

Pozdrawiam, Ola

P.S. Wszystko wskazuje na to, że trzeba Cię odwiedzić... :)
  • 0

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 17 październik 2011 - 12:28

rewelacyjna relacja z wczoraj - niestety nie moja
super foty
http://www.alpinforu...hp?f=46&t=40764
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych