Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zlot......

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pit

Pit

Ginący gatunek

• Administrator
  • 5290 postów
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 19 sierpień 2009 - 16:27

Czołem, witam serdecznie. Ten topic powstał po to, by nasze wspólne spotkanie doszło do skutku, czyli do wspólnego wyjazdu na narty.
Jeśli macie propozycje to zapraszam, spotkać się tak czy siak potrzeba :) :)
  • 0
"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,

#2 Osetia

Osetia

"Królowa Trolka"

• Użytkownik
  • 1987 postów
  • Imię :Trolka

Napisano 21 sierpień 2009 - 06:58

Czołem, witam serdecznie. Ten topic powstał po to, by nasze wspólne spotkanie doszło do skutku, czyli do wspólnego wyjazdu na narty.

Cześć,
proponuję weekend. Może nie najbliższy :) , ale pierwszy jeszcze jesienny lub już zimowy (kalendarzowo obojętne) z nowym, dobrym śniegiem. Jako miejsce proponuję okolice Szczyrku, Wisły, Ustronia itp. Myślę, że to takie centrum gór, to którego w miarę prosto dojechać każdemu.

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#3 Osetia

Osetia

"Królowa Trolka"

• Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 07:24

Cześć,
proponuję weekend. Może nie najbliższy :) , ale pierwszy jeszcze jesienny lub już zimowy (kalendarzowo obojętne) z nowym, dobrym śniegiem. Jako miejsce proponuję okolice Szczyrku, Wisły, Ustronia itp. Myślę, że to takie centrum gór, to którego w miarę prosto dojechać każdemu.

Pozdrawiam, Ola

Czy ja "wyskoczyłam przed orkiestrę" z propozycją weekendu? Czy nie ma chętnych na wspólny wyjazd/zjazd? A może jeszcze otrzepujecie piach z ciała i zima Wam nie groźna :)

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#4 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 02 wrzesień 2009 - 07:30

Wpadnę przynajmniej na jeden dzień jak będzie to w w/w okolicach. Do połowy października mam zajęte weekendy ale na jeden dzień zawsze :)
  • 0

#5 Osetia

Osetia

"Królowa Trolka"

• Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 08:30

Wpadnę przynajmniej na jeden dzień jak będzie to w w/w okolicach. Do połowy października mam zajęte weekendy ale na jeden dzień zawsze :)

Mirek
spokojnie i bardzo sie cieszą, że jest ktoś chętny! :) Myślałam bardziej o okolicach listopada tudzież grudnia, żeby był już śnieg! Bo spotkanie entuzjastów białego szaleństwa bez śniegu to co to za spotkanie :) :)

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#6 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 08:50

spokojnie i bardzo sie cieszą, że jest ktoś chętny! :) Myślałam bardziej o okolicach listopada tudzież grudnia, żeby był już śnieg! Bo spotkanie entuzjastów białego szaleństwa bez śniegu to co to za spotkanie :) :)

Moze byc klopot ze sniegiem w grudniu. Ale jesli spadnie go dosc, tez sie pisze. Mysle, ze optymalnym dla wszystkich miejscem bylaby Zawoja. Dobra dla Slazakow i Krakusow, a dla reszty nie gorsza niz inne osrodki. Tam kiedys udalo mi sie spotkac z Mirkiem&family. Gora trasy troche ostra, ale zawsze mozna sie zsunac. :)
  • 0

#7 Osetia

Osetia

"Królowa Trolka"

• Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 13:08

Moze byc klopot ze sniegiem w grudniu. Ale jesli spadnie go dosc, tez sie pisze. Mysle, ze optymalnym dla wszystkich miejscem bylaby Zawoja. Dobra dla Slazakow i Krakusow, a dla reszty nie gorsza niz inne osrodki. Tam kiedys udalo mi sie spotkac z Mirkiem&family. Gora trasy troche ostra, ale zawsze mozna sie zsunac. :)

Andrzej,

pory roku ostatnio wydają się być zmienne :) piękne zimy wiosną, wiosny latem, ciepła jesień w lipcu itp,itd. Myślę, że jeżeli już pojawiają się chętni to i miejsce się znajdzie i śnieg! Dla mnie Zawoja jest ok. Dużo o niej słyszałam, ale jeszcze tam nie jeździłam, zatem chętnie śmignę!

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#8 JarekS

JarekS

bezczelny dyletant

• Użytkownik
  • 916 postów
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 02 wrzesień 2009 - 13:30

Kurczę, nie ma tu jakiejś frakcji jeleniogórsko-wałbrzyskiej? :)
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#9 Osetia

Osetia

"Królowa Trolka"

• Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 14:42

Pewnie by się znalazła :) , ale Wy macie autostradę A4 :), zatem w stronę Krakowa i Śląska blisko i szybko :)

Ola
  • 0

#10 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 02 wrzesień 2009 - 16:07

Oryginalnie to ja do Jeleniej Gory mam 32km natomiast chwilowo gnije na Wyspach

Użytkownik pytek 23 edytował ten post 02 wrzesień 2009 - 16:11

• 0

#11 Osetia

Osetia

"Królowa Trolka"

• Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 19:03

A dasz radę wpaść na spotkanie? I zamienisz podróbę na oryginał :)

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#12 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 02 wrzesień 2009 - 19:26

A dasz radę wpaść na spotkanie? I zamienisz podróbę na oryginał :)

Pozdrawiam, Ola

Przyznam ze z wielka niecierpliwoscia czekam na forumowe spotkanie ale jak pisalem wczesniej ten rok juz odpada ale pisze sie na zakonczenie sezonu w 100%.No chyba ze ktos ma ochote to zapraszam na wspolne nartowanie 13 grudnia w Szkocji jezeli warunki bedea...
  • 0

#13 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 03 wrzesień 2009 - 08:44

Proponowalem Zawoje, bo w polowie miedzy Slaskiem i Krakowem, ale moze Rabka? Sa tam dwa niezle miejsca. Na jednym z nich (POlczakowka) mozna wypic piwko w knajpce. Na Maciejowej (drugie miejsce) tez sie pewnie cos znajdzie. No i mamy KubeR na miejscu. :) Pomysl troche egoistyczny, bo z Krakowa mam 60-70 km, ale podrzucam alternatywe.
  • 0

#14 Pit

Pit

Ginący gatunek

• Autor tematu
  • Administrator
  • 5290 postów
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 03 wrzesień 2009 - 09:03

.......pozbieram miejsca :

*Wisła
*Rabka
*Zawoja

Teraz pozostaje nam doprecyzowanie miejsca/terminu oraz znalezienie kwatery.
Najlepiej jakiś domek, schronisko, albo kilka domków blisko siebie(ośrodek)

:) :)

Jeśli chodzi o termin u mnie, to pierwsza połowa grudnia albo początek roku/styczeń/luty.....
  • 0
"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,

#15 Osetia

Osetia

"Królowa Trolka"

• Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 03 wrzesień 2009 - 10:15

*Wisła
*Rabka
*Zawoja

Może pomyślmy jeszcze o Szczyrku... :)

Ola
  • 0

#16 JarekS

JarekS

bezczelny dyletant

• Użytkownik
  • 916 postów

Napisano 03 wrzesień 2009 - 12:39

Pewnie by się znalazła :) , ale Wy macie autostradę A4 :), zatem w stronę Krakowa i Śląska blisko i szybko :)

Wczoraj sprawdzałem tę Zawoję. Mam od 800 km/8,5 h w wersji szybkiej przez Niemcy do 700 km/12,5 h w wersji z najkrótszą trasą. Średnia to 750 km/9,5 h - tyle co w Alpy :)
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#17 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2009 - 19:01

*Wisła
*Rabka
*Zawoja

:) :) :)

Jeśli chodzi o termin u mnie, to pierwsza połowa grudnia albo początek roku/styczeń/luty.....

Nie zapominaj o mojej propozycji:
* Fort William Szkocja... :)

Użytkownik pytek 23 edytował ten post 03 wrzesień 2009 - 19:04

• 0

#18 Gość_jarek_*

Gość_jarek_*
  • Gość

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:51

Mysle, ze optymalnym dla wszystkich miejscem bylaby Zawoja.

http://www.pb.pl/4/a...iarski_w_Zawoi2
  • 0

#19 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 22:25

http://www.pb.pl/4/a...iarski_w_Zawoi2

Niestety, zreszta problem jest nienowy. Sprawa ciagnie sie juz kilka lat. Mysle, ze wyciag wystartuje tak czy tak. To jednak zyla zlota. Ale z owej listy kandydatow na spotkanie, reszta wydaje sie niezagrozona. :)
  • 0

#20 JarekS

JarekS

bezczelny dyletant

• Użytkownik
  • 916 postów

Napisano 05 wrzesień 2009 - 08:26

Hmm. Tam są jeszcze jakieś problemy? Bo przy założeniach (chyba dosyć pesymistycznych) 2zł/wjazd, 1000 osób/h, 8 h dziennie i sezon przez dwa miesiące dostajemy milion wpływów tylko z tego krzesła...
  • 0
pozdrawiam
Jarek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych