Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak Wam sie wakacjuje?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipiec 2009 - 17:35

Bo mnie fatalnie. Procz tygodnia spedzonego na Krecie, nie moge sie nigdzie wyrwac na dluzej. Dopadly mnie roznosci pracowe, a tak chcialem byc na luzie. Zona z corka czekaja na mnie nad morzem, coraz bardziej pomstuja, a ja miotam sie miedzy praca i domem. Na szczescie pogoda mi sprzyja.

Wczoraj, pomimo mokrego gruntu, a ja uwielbiam jazde w dzikim terenie, wyrwalem sie na male samotne rowerowe co nieco. Przejechalem m.in. podkrakowska dolinke Kluczwody, tam, gdzie kiedys spotykaly sie dwa cesarstwa: Autria i Rosja. Kluczwoda to od rzeczki, ktora kluczy. :eek: Latwo sobie wyobrazic trase po licznych ostatnich opadach. Poczatkowy entuzjazm przerodzil sie szybko w znuzenie, a potem w walke o przetrwanie w blocie (nioslem rower na ramieniu) i w wysokich pokrzywach. Caly zachlapany, poparzony i dosc szczesliwy dotarlem w koncu do domu budzac nieklamane zdziwienie u przechodzacych sasiadow.
  • 0

#2 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 lipiec 2009 - 18:21

Ja już mam za sobą tydzień w miejscowości rodzinnej po długiej nieobecności. Było rewelacyjnie, wspaniale, cudownie, oryginalnie i sam nie wiem jak jeszcze. Jestem bardzo zadowolony. Nie spodziewałem się że będzie tak wspaniale. Zdam relację foto :eek:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#3 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 27 lipiec 2009 - 21:57

Cześć
Mnie wakacjuje się genialnie. Imprez parę pod nieobecność dzieci (dziadkowie na wsi, choć z miasta).
Wyjazdy nad jezioro i w lasy weekendowe i przedłuzone. Kąpiel z Kacperionem w jeziorze podczas ulewy - super.
Wiesz Ja mam łatwiej bo przyzwyczaiłem wszystkich że do pracy w lecie chodzę w krótkich spodenkach, Tshircie i sandałach. To naprawdę fajna sprawa.
Pozdrowienia
  • 0

#4 Ewa

Ewa
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 27 lipiec 2009 - 22:15

Szczerze powiedziawszy to czekam z utęsknieniem aż minie lato....może w końcu odpocznę...Planowany urlop mam w drugiej połowie sierpnia, ale jak zwykle na horyzoncie już pojawiają się problemy natury zawodowej (tym razem).
Natomiast jeśli w końcu uda mi się skorzystać z tego ustawowego nieprzerwalnego 14 dniowego urlopu, to w planie mam pojechać gdzieś w góry, zabierając rowery...i chyba to będą Bieszczady. Także jeszcze 3 tygodnie i wszystko się okaże.
I będę Was znowu katować zdjęciami :eek:
  • 0

#5 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 27 lipiec 2009 - 22:43

Pierwszy tydzień wyjazdowy za mną! Polska, okolice Szczecina, Pyrzyc - Lipiany. Jak do tej pory - wyjazd życia!!!!! Połączenie wypoczynku, nauki o "stosunkach polsko-niemieckich :) , kuchni nad jeziorem (okoń z jeziora, smażony tuż po złowieniu mniaaaammmmm!!!! i totalny odjazd związany z tradycjami i historią mojej rodziny!!!!! :eek: Okolica i widok tak pięknych jezior, jakich nie ma nigdzie indziej!!!!!! :)

Pozdrawiam, O
  • 0

#6 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 28 lipiec 2009 - 12:58

Ja już po dwóch tygdniach w Egipcie. Było super, chociaż tradycyjnych letnich sportów nie liznąłem. Ale syn polubił jedną deskę - taką z żaglem. A teraz czekam na narty: grzebię w ofertach, zastanawiam się, czy na grudniowy wyjazd (12-19) coś rezerwować, czy czekać do ostatniej chwili, jak się ustawić na ferie... Ale ja od prawie dwóch lat mam ten luksus, że po pracy mogę sobie usiąść z piwkiem w ogrodzie i czuć się na wczasach :eek:
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#7 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 lipiec 2009 - 15:23

Witam
15.07 wróciłem z Turcji...no cóż smażalnia...nie ma o czym pisać...choć zaliczyłem rafting z synem co podniosło mi trochę poziom adrenaliny w organizmie,bo basen i morze obniżył mi go do stanów alarmowych :eek:

P.S też zaczynam wertować oferty na grudniowe deseczki...ale ja chyba pociągne do końca,bo zawsze może coś ciekawego wpaść w między czasie....
  • 0

#8 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 29 lipiec 2009 - 08:30

Witam
15.07 wróciłem z Turcji...no cóż smażalnia...nie ma o czym pisać...choć zaliczyłem rafting z synem co podniosło mi trochę poziom adrenaliny w organizmie,bo basen i morze obniżył mi go do stanów alarmowych :eek:

P.S też zaczynam wertować oferty na grudniowe deseczki...ale ja chyba pociągne do końca,bo zawsze może coś ciekawego wpaść w między czasie....



Cześć fun,

jak możesz to daj fotorelację z Turcji, lecę tam za miesiąc, chcę zobaczyć gdzie można pośmigać na nartach .....
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#9 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipiec 2009 - 10:05

heheheh.....niestety góry tylko zielone,ale zawsze góry...z raftingu nie mam swoich fotek bo nie chciało mi się myśleć o aparacie,raftingowi "paparazzi" robili nam fotki....ale góry są i podobno można na upartego w lutym zaliczyć narty i raczej chłodną kąpiel w morzu :eek:

P.S no to życzę Ci miłego urlopu....i jak będziesz w okolicach Alanji to polecam rafting,jeśli jeszcze nie byłeś....fajna i bezpieczna zabawa :)









jakość kiepska bo to skan,ale zawsze coś.....


Użytkownik funcarving edytował ten post 29 lipiec 2009 - 10:24

  • 0

#10 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 29 lipiec 2009 - 10:11

Fun,

ślicznie Ci dziękuję.

Extra odpoczynek się szykuje, może uda mi się spróbować tego no raftingu :eek:

A swoją droga jestem ciekawy czy jest takie miejsce na świecie gdzie:

do 14 można pojezdzić na nartach, zjeść obiad i iść się wykąpać w ciepłym morzu??
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#11 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipiec 2009 - 10:28

dokładnie Ci nie powiem,ale New Zeland i Australia oferują obie atrakcje,ale czy blisko jest obiad :eek:
  • 0

#12 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 29 lipiec 2009 - 10:36

dokładnie Ci nie powiem,ale New Zeland i Australia oferują obie atrakcje,ale czy blisko jest obiad :eek:


A to ciekawostka :unsure:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#13 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 31 lipiec 2009 - 12:48

też zaczynam wertować oferty na grudniowe deseczki...ale ja chyba pociągne do końca,bo zawsze może coś ciekawego wpaść w między czasie....

Ja chyba też. Ferie zarezerwuję wcześnie, ale z grudniem pewnie poczekam do ostatniej chwili. A nuż spadnie śnieg i będzie warto wybrać Czechy na rozgrzewkę? A za kwotę rzędu 350 € z karnetem od osoby to w środku grudnia zawsze coś będzie.
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#14 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 sierpień 2009 - 16:21

Trzy ostatnie dni spedzilem w Smodzinskim Lesie - malenkiej miejscowosci pomiedzy Leba i Rowami (Ustka), tuz przy Slowinskim Parku Narodowym. Narowerowalem sie po okolicy, nachodzilem pustymi plazami, nawdychalem jodu, nagadalem z najbardziej autentycznymi ludzmi tej krainy (ona jest repatriantem polskim z Bialorusi, on tzw. szafarzem, czyli cywilnym ksiedzem, czlowiekiem, ktory wiele lat temu otarl sie o alkoholizm). Tam, tzn. w okolicach Smoldzinskiego Lasu, Czolpina (slynna latarnia), Rowow czy Debiny, mozna sie napatrzyc na prawdziwe cuda przyrody. Jedno z nich, mniej znanych, sa Objejskie Laki - zmeliorowane poldery (miejsca polozone ponizej pow. morza), zupelnie opustoszale, gdzie spotkac mozna jedynie ptaki, a i dzik sie pewnie tez przyplacze. Niestety z wlasnej glupoty zapomnialem aparatu, ale kilka fotek z przed 3 lat (cholera, jak ten czas leci, bylbym pewien, ze bylo to 2 lata temu) mozna zobaczyc tu: http://www.cyf-kr.ed...es/image119.htm
  • 0

#15 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 04 sierpień 2009 - 06:32

Trzy ostatnie dni spedzilem w Smodzinskim Lesie - malenkiej miejscowosci pomiedzy Leba i Rowami (Ustka), tuz przy Slowinskim Parku Narodowym. Narowerowalem sie po okolicy, nachodzilem pustymi plazami, nawdychalem jodu, nagadalem z najbardziej autentycznymi ludzmi tej krainy (ona jest repatriantem polskim z Bialorusi, on tzw. szafarzem, czyli cywilnym ksiedzem, czlowiekiem, ktory wiele lat temu otarl sie o alkoholizm). Tam, tzn. w okolicach Smoldzinskiego Lasu, Czolpina (slynna latarnia), Rowow czy Debiny, mozna sie napatrzyc na prawdziwe cuda przyrody. Jedno z nich, mniej znanych, sa Objejskie Laki - zmeliorowane poldery (miejsca polozone ponizej pow. morza), zupelnie opustoszale, gdzie spotkac mozna jedynie ptaki, a i dzik sie pewnie tez przyplacze. Niestety z wlasnej glupoty zapomnialem aparatu, ale kilka fotek z przed 3 lat (cholera, jak ten czas leci, bylbym pewien, ze bylo to 2 lata temu) mozna zobaczyc tu: http://www.cyf-kr.ed...es/image119.htm


Andrzeju,
dlaczego pustymi plażami? Znam te rejony..., bo Rowy i okolice, to były swego czasu miejscowości, gdzie jeździła na wakacje młodzież ze Śląska. Oczywiście zazdroszczę pustej plaży, ale jestem zaskoczona. Taka rozmowa z szafarzem, zwłaszcza umiejętność mówienia o swojej chorobie, która nadal trwa, tyle, że jest bierna to piękna sprawa. Ucieczka od rzeczywistości..., dzika przyroda i nic więcej... Nic nie powiem, bo przyznam się do swojej słabości :rolleyes:
A głupoty aparatowej przez grzeczność i dobre wychowanie nie skomentuję... :)
Pozdrawiam, Ola
  • 0

#16 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 sierpień 2009 - 11:11

dlaczego pustymi plażami? Znam te rejony..., bo Rowy i okolice, to były swego czasu miejscowości, gdzie jeździła na wakacje młodzież ze Śląska. Oczywiście zazdroszczę pustej plaży, ale jestem zaskoczona.


Rowy i okolice sa tloczne. Nawiasem mowiac zajechalem tam, oczywiscie lasami, na rowerze, by skorzystac z bankomatu. I co zobaczylem w samych Rowach? Koszmar. Tlumy smetnie przechadzajacych sie ludzi, od budki z lodami do budki z goframi. Pojazdy 4-kolowe (takie na naped ludzki), samochody, rowery przeciskajace sie przez gesty tlum. W sumie, jak dla mnie, koszmar. Plazy nie ogladalem, ale domyslam sie, ze byla podobnie jak sama miejscowosc, zatloczona. Troche przesadzam w opisach, zdaje sobie sprawe, ze wakacje z dziecmi wiaza sie z innymi uwarunkowaniami, ale takie "Boschowskie" (od malarza, tego od piekla m.in., nie firmy :)) mam skojarzenia. Ale jadac od Rowow w strone Leba, juz po 1-2 km mocno sie przerzedza, a po 5 km masz juz pustke. Troche rowerzystow i troche komarow. Troche ludzi spotkasz w Czolpinie a dalej znow pustka az do Leby.
  • 0

#17 skiman6

skiman6
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 31 sierpień 2009 - 18:32

Witam
W opisywanym już i tu, i tam, miejscu byłem, w planach, jak zwykle na wyrost, miałem i jakieś porządki w chatce i wokół i pojeździć na rowerze też chciałem i jeśli by łaskawie rozliczyć te moje zamiary, to wykonałem więcej niż w poprzednie wakacje, choć do norm Pstrowskiego to mi raczej daleko i dalej... i nic się ciekawego się nie zdarzyło, anim nie walnął gdzieś na rowerze, ani też we mnie nic nie trafiło, jeździłem samotnie...
A jeżdżąc samotnie w terenie już znanym odprawiałem rodzaj różańca w pokucie za coś... może i racja, że dobry nie jestem, może i ludzi nie lubię za bardzo, zostawiając ich w chatce, niech siedzą skoro siedzenie wybrali... a jedyną pociechą w chwilach samotnych jest widok horyzontu zza którego dałem radę przyjechać i horyzont za który dam radę powrócić, choć może potrwa to i dłużej niż kiedyś... i może ktoś mi tu powie, że przecież przyjemność jest jakaś w jeździe samotnej... no może i jest, ale wydaje się niezmiernie małą w odniesieniu do tej z jazdy wspólnej, bo tyle żyjemy ile w wyścigu nasz udział... i może jedna jazda żarliwa lepsza od wielu nijakich...

Księżyc pewnie myślał to samo siedząc na drucie, bo może kontaktu szukał z tą, jak jej tam...Wenus

...ale szkoda gadać, lata szkoda...

zdjęcia tylko dla dziewczyn, bo lubią zwierzaki i te wielonożne i oczywiście futrzaste/w tej sikorowej budce to tylko matka popielica wychowuje młode/

a zdjęcia z jazdy poukładam i w "trasy rowerowe" wsadzę

Załączone pliki


  • 0
Dołączona grafika

#18 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpień 2009 - 21:18

A jeżdżąc samotnie w terenie już znanym odprawiałem rodzaj różańca w pokucie za coś... może i racja, że dobry nie jestem, może i ludzi nie lubię za bardzo, zostawiając ich w chatce, niech siedzą skoro siedzenie wybrali... a jedyną pociechą w chwilach samotnych jest widok horyzontu zza którego dałem radę przyjechać i horyzont za który dam radę powrócić, choć może potrwa to i dłużej niż kiedyś... i może ktoś mi tu powie, że przecież przyjemność jest jakaś w jeździe samotnej... no może i jest, ale wydaje się niezmiernie małą w odniesieniu do tej z jazdy wspólnej, bo tyle żyjemy ile w wyścigu nasz udział... i może jedna jazda żarliwa lepsza od wielu nijakich...


Adamie, jak bym siebie cytowal, oczywiscie nie tak ladnie i nie tak poetycko. :) Ale te same mysli i wrazenia. I ten rozaniec, choc u mnie to raczej spontaniczna modlitwa. Ale troche odstawilem rower w gorach. Przekonalem sie, ze jednak nic nie zastapi chodzenia. A do tego "tanga" mozna we dwoje. O ile wiem, ze nigdy nie namowie malzonki do wspolnych rowerowych szalenstw gorskich, choc na te lagodniejsze sie zgadzala, to na piesze udaje sie ja przekonac jak najbardziej. Moze nie codziennie, nie w takim tempie jak bym chcial, ale sie daje. Nachodzilismy sie w te wakacje calkiem sporo. I wiesz co? Idac, duzo wiecej zauwazasz niz jadac na rowerze. Ba, widzisz takie rzeczy, ktorych z roweru nie masz szans dostrzec. Np. pokreceone drzewa, ktore postaram sie pokazac niedlugo. Jedno mnie tylko w tych pieszych wycieczkach denerwuje. Trzeba zamknac petle, a na rowerze znacznie latwiej to zrobic, bo mozna wrocic szybko asfaltem.
  • 0

#19 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 01 wrzesień 2009 - 09:21

w sobote jadę zobaczyć czy Tatrmoichukochanych jeszcze nie zadeptali
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#20 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 01 wrzesień 2009 - 10:10

w sobote jadę zobaczyć czy Tatrmoichukochanych jeszcze nie zadeptali

Jedz na Słowację DUŻO mniej ludzi.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych