Skocz do zawartości

Zdjęcie

Narty dla żony

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3256 postów

Napisano 01 marzec 2021 - 18:28

Trudno coś powiedzieć o tych Deacon prime 2020. Nie ma ich w katalogach Volkla. Podejrzewam, że to jakaś seria dla sieciówek typu Intersport. Deacon 74 to allmountainy, czyli tzw. narty uniwersalne. Niby dla średnio zaawansowanych, ale to niewiele znaczy. Trochę o różnych deaconach można poczytać tu: https://contingent.p...i-model-wybrac/

• 1

#22 J@n

J@n
  • Administrator
  • 7627 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 marzec 2021 - 08:14

I tak się jeszcze zastanawiam

Jeszcze masz sporo czasu do przyszłego sezonu bo ten się kończy a jak jeszcze nie kupiliście butów to pewnie w najbliższym czasie nic z tej nauki nie wyjdzie.

Popatrz też na ofertę innych firm produkujących narty.

http://www.kochamnar...pory-na-nogach/

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#23 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1338 postów
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 02 marzec 2021 - 08:47

Mówiłem, że to super temat :)

Ostatnio byłem zobaczyć na tym drugim forum. Tam taki ruch bo pełno doradców, a tu nikt pomoc nie chce;)

Apropo nie ma tam najlepszej firmy w tej ankiecie. ZAG oczywiście:)

Milego dnia.

Załączone pliki

• 2

#24 J@n

J@n
  • Administrator
  • 7627 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 marzec 2021 - 15:15

wyczerpany został limit odpowiedzi w ankiecie - muszę coś usunąć aby wstawić ZAG

Wprawdzie Polsportów już nie produkują ale mam sentyment do tej marki

• 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#25 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 951 postów
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano wczoraj, 11:57

moja żona ma Salomon X-Max X-8 i do tego buty X-Pro 70W i jest zachwycona, buty mięciutkie w łydce i fajnie się uformowały, narty do spokojnej , relaksacyjnej jazdy nadają sie idealnie i kosztuja znacznie mniej niż 2k-nowe, na snowinn powinni jeszcze być dostępne w bardzo dobrych cenach, co ważne są też bardzo ładne ;) , zarówno buty jak i narty.

• 0

#26 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 951 postów
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano wczoraj, 12:00

Mówiłem, że to super temat :)

Ostatnio byłem zobaczyć na tym drugim forum. Tam taki ruch bo pełno doradców, a tu nikt pomoc nie chce;)

Milego dnia.

Michał, gdybym jednak się już zdecydował na harce pozatrasowe, to jakie ZAGi byś mi polecił i gdzie bym je mógł (albo one mnie ) katować w kwietniu np.? Teraz jeżdżę na X-MAX X-10 i poza trasy czasem się wybieram na nich i przyznam, że nawet to bardzo lubię, zwłaszcza po świeżym opadzie.

• 0

#27 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1338 postów
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano wczoraj, 14:20

Wprawdzie Polsportów już nie produkują ale mam sentyment do tej marki

Ja ma jedne na ktorych stawialem pierwsze kroki w piwnicy. One 170cm ja 140cm. Jak sie kiedys naucze jezdzic tak zeby wstydu nie robic to je ubiore.

Michał,

Ciezkie pytanie. Ja sie nie znam stary a do tego jezdzic nie potrafie - albo w odwrotnej kolejnosci.

Jedno co moge powiedziec. Ja dlugo szukalem swojej drogi. A jak juz zrozumialem czego chce to wybor byl prosty CHAM97 / 178cm od Dynastar lub H-95 / 179cm od ZAG. Dodajmy, ze mam 171cm wzrostu i jestem grubasem 80kg. Wybralem ZAG z sentymentu do miejsca w ktorym miesci sie siedziba firmy w Argentiere. Kiedys jak mialem cale zycie przed soba stala tam przyczepa z piecem i sprzedawali Pizze. Marzylem wtedy o tym by majac 20 lat miec budke z "zapiekankami / hamburgerami i bulkami jarskimi" w Chamonix. Nie udalo sie.... Nie mialo prawa bo nie sprobowalem nawet.

H-95 to wszystko czego moja skromna  :laughing: osoba potrzebuje. Na trasach przy mojej jezdzie swietnie. A majac je na nogach moge pojechac wszedzie, zawsze. Jak je widze to sie raduje. Nastepne kupie H-96 / 182cm nastepce mojego H-95. Wojtek ma H-86 / 170cm ale on ma 160cm wzrostu i wazy 45kg. Zjezdza na tym wszystko. 

Oczywiscie na te 3 dni w roku kiedy jest sniegogedon i mamy +100cm swiezego to..... te narty to zapalki i slabo sie nadaja. Ale takie dni sa 3, a we wszystkie inne H-95 jest mistrzowskie.

No to tyle.

Podro.

A gdzie katowac w kwietniu? Gdzie tylko sie da :)

-----edit-----

o takie:

https://www.zagskis.com/pack-h-96.html

Użytkownik Michał edytował ten post wczoraj, 14:21

• 1

#28 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 2646 postów
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano wczoraj, 16:12

Ty Michal dajesz czadu...

Twoje wpisy sa  wzorem kunsztu pisarskiego!! - lubie Twoje poczucie humoru

te zapalki: ja tez eksperymentowalem z nartami na swiezy, gleboki snieg: doszedlem do 132cm pod butem..................fajnie bylo

Ale coraz bardziej sklaniam sie do  szerokosci 100 pod butem , z  camber..... zjade na nich wszystklo (konkretnie Mantra V-Werks) : lity lod, puch  metrowy I wszystko miedzy....

Of czasu do czasu wsiadam na cos szerszego (Katana lub Confession) I jest fajnie..Ta Mantra w dlug 186 jest tak zwinna, ze zdecydowanie ulatwia jazde np w glebokim, w drzewach, co uwielbiam....

Użytkownik jan koval edytował ten post wczoraj, 17:13

• 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych