Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niech będzie rower 2021


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1626 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 13 styczeń 2021 - 08:52

Ooo , tym rudym to by już w 39 było pozamiatane :) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#42 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 13 styczeń 2021 - 18:02

Ale o rowerach nich nie chce dyskutowac. Wszyscy wola o polityce...

 

 

Juz dawno to zauwazylem niestety. O nartach tez nie bardzo. Chyba taki nasz polski urok. Szkoda, ze nie mozemy...... No nie wazne.

 

Co tu pisac, kupile nowe kola... Zamontuje moze w kwietniu.... Szybszy nie bede, ale +10 do wygladu i poprawy ego tez fajne... Chyba... Chcialem jezdzic troche na balkonie, ale od kiedy rower przypiety to moze..... 5minut krecenia bylo.

 

Chyba sie okazalo, ze jestesmy w czarnej...... Tutaj tez. Szukajac pozytywow moze bedzie czas na narty.... i foty na forum?


  • 2

#43 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 13 styczeń 2021 - 18:22

Ja tez mam nowe koła , ale w nowym rowerze ;), będę zamęczał relacjami z jazd rowerowych w sezonie narciarskim, No to bardziej sezon rowerowy, dzisiaj pojechałem na miejska gorke na rowerze , kurde ślisko było z 30 razy bym leżał , ale widok ludzi bez kagańców na Gorce bezcenny, tłumy na sankach , nartach , nartach ... , co teraz zamkna pagorki oszolomy? Wlochy sie nie otwieraja 18-ego wiec przybedzie wam polskich tablic, brawo polski rzad, biednych Szwajcarow trzeba wspagać :) . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Sarensis edytował ten post 13 styczeń 2021 - 18:23

  • 1

#44 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 styczeń 2021 - 21:16


Co tu pisac, kupile nowe kola...

 

Pochwal sie co kupiles. 

 

Dzis 45 minut w Z2. Chyba mnie to bardziej zmeczylo niz 2,5h w Z3 i Z4... 

 

BTW Jak ktos nie chce placic za Strave Premium a intersuja go wykresy, grafiki, statystyki etc to polecam:

https://intervals.icu/

 

Darmowy serwis a mozna z niego wiecej wyciagnac niz ze Stravy.

 

Jest jeszcze Elevate. Wyglada tez niezle - no i przychodzi razem z Brave.


  • 1

#45 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 13 styczeń 2021 - 21:24

Pochwal sie co kupiles.


Takie jakich jeszcze nie ma. Chyba pierwsze. Laser 38

Lekkie są i na żywo jest łał.

Załączone pliki


  • 2

#46 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 styczeń 2021 - 22:15

Zaszalales. Pierwszy raz o nich slysze. Wyczytalem ze w PL skladane. 

Czyzbys planowal wiecej po plaskim jezdzic latem? :)


  • 2

#47 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 14 styczeń 2021 - 08:05

Jest tak,że w powder day jest full MTB, dwie gleby w zaspy bezbolesne zupełnie, ludzie pukajacy sie po glowie, gdy widzieli mnie na kole w gratisie :) , sezon rowerowy w pełni.9b6e70b69661332a90cb93ddead975a3.jpg55a1a3b135dd7f4c4c2c2038e7b6f6e0.jpg Jak tam u was bacteria, przejezdnie Na szlakach?3c895ab2975d6defd075d11d6571d88c.jpg AVG speed parszywy, frajda z jazdy-bezcenna. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Sarensis edytował ten post 14 styczeń 2021 - 08:08

  • 1

#48 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 14 styczeń 2021 - 08:24

 

Ale o rowerach nich nie chce dyskutowac. Wszyscy wola o polityce...

 

 

Juz dawno to zauwazylem niestety. O nartach tez nie bardzo. Chyba taki nasz polski urok. Szkoda, ze nie mozemy...... No nie wazne.

 

Co tu pisac, kupile nowe kola... Zamontuje moze w kwietniu.... Szybszy nie bede, ale +10 do wygladu i poprawy ego tez fajne... Chyba... Chcialem jezdzic troche na balkonie, ale od kiedy rower przypiety to moze..... 5minut krecenia bylo.

 

Chyba sie okazalo, ze jestesmy w czarnej...... Tutaj tez. Szukajac pozytywow moze bedzie czas na narty.... i foty na forum?

 

Cześć

Ja bardzo chętnie poczytam i porozmawiam o jeździe na rowerze albo o jeździe na nartach a nie o rowerach i nartach.

Ostatnio mój najserdeczniejszy przyjaciel wkręcił się trzy razy bardziej niż ja w pewien mój pomysł i morduje mnie codziennie telefonami co muszę kupić żeby go zrealizować. Jednym z elementów były właśnie jakieś specjalne koła do roweru, które kosztowały (używane!) 1300 pln.

Powiedziałem, że jak jest taki napięty to niech mi kupi.

Swoją drogą muszę zobaczyć jak wyglądają i z czego są. Myślę sobie, że nie ma takich kół, których by nie można jakoś raz......ć więc sobie chyba daruję.

Zazdroszczę Co nart, które masz powiem szczerze, choć nie tak bardzo bo mentalnie się odciąłem od tematu co daje spory spokój.

Co do samej jazdy na rowerze to dzisiaj lekki mrozik. Po wczorajszym opadzie śnieg stwardniał ale tylko trochę. Na szczęście ścieżek rowerowych nie odśnieżają (szkoda roweru) ale jazda po nich wymaga uwagi, no i wolno na zakrętach i zjazdach bez wybiegu trzeba jechać ale tak naprawdę jest super - nawet w mieście.

Czyżby się udało wyciągnął pierwszy raz od czterech sezonów biegówki???

Pozdrowienia serdeczne

 

PS.

Rowerzystów niewielu ale widać, że są osoby, które po prostu jeżdżą stale. W głowę na widok rowerzysty w zimie już tutaj nikt się nie puka bo to po prostu normalne jest.


Użytkownik Mitek edytował ten post 14 styczeń 2021 - 08:26

  • 2

#49 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 styczeń 2021 - 09:21


Rowerzystów niewielu ale widać, że są osoby, które po prostu jeżdżą stale.

Tak z ciekawości zapytam - ile śniegu leży w Warszawie ?


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#50 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 14 styczeń 2021 - 09:31

Janie ciagle sypie i tak do niedzieli, wiec bedzie sporo. Tyle ile spadlo w miescie od wczoraj nie widzialem od 2013 r. Jest bajkowo.

P.S. ludzie sie pukaja po glowach, gdy mnie widza o 6 rano z hakiem Na rowerze przedzierajacego sie przez zaspy, troche tu u nas tego nasypalo, mozna po ulicach Na nartach smigac.Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#51 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 14 styczeń 2021 - 10:17

 


Rowerzystów niewielu ale widać, że są osoby, które po prostu jeżdżą stale.

Tak z ciekawości zapytam - ile śniegu leży w Warszawie ?

 

Cześć

Kolega chyba nie pisze o Warszawie.

5-7 cm. Początkowy opad przy plusach ale teraz jest -2,-3 i spada. Zima ładna aczkolwiek nie można tego nazwać zimą śnieżną.

W  życiu nie widziałem żeby ktoś się tu pukał w głowę na widok rowerzysty.

Może kolega jakoś specyficznie wygląda??
Pozdrowienia


  • 1

#52 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 14 styczeń 2021 - 10:25

Poludnie Polski, do Warszawy ten opad dopiero dotrze. Kazdy kosmita wyglada specyficznie :) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#53 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 14 styczeń 2021 - 11:13

Lekkie są i na żywo jest łał.

 

 

ile twoje ważą?

 

Ja mam takie i Reynoldsy do Reacto 2021, ten na zdjęciu jest "stary", zeszłoroczny ;) , ale podobny do mojego tegoroczniaka i tez fajny.

 

https://www.merida-b...o-force-edition

Załączone pliki


  • 0

#54 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 14 styczeń 2021 - 11:52

Poludnie Polski, do Warszawy ten opad dopiero dotrze. Kazdy kosmita wyglada specyficznie :) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć

Sporo ludzi w Warszawie przerzuciło się na rowery i to widać. Teraz (samochodem - służbówkę mam pod biurem) byłem załatwić parę spaw i widziałem na rowerze 6 osób. Wszystko ludzie normalnie ubrani - jak do sklepu - zazwyczaj starsi.

Zobaczymy ilu rowerzystów zobaczę jak będziemy wracali - mam 20 km do domu, jadę z Okęcia do Centrum i na Pragę południe do węzła Marsa. Dzisiaj pierwszego gościa minęliśmy o 6,20.

 

Pozdrowienia


  • 1

#55 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 14 styczeń 2021 - 11:56

Wiesz, rower szybciej się odsnieża rano, to jest mocny argument, a o walorach porannego obcowania z natura nie wspomnę, dla mordoru te minuty bez odsniezania i stania w korku moga byc kluczem do sukcesu ;) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#56 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 styczeń 2021 - 12:09


Myślę sobie, że nie ma takich kół, których by nie można jakoś raz......ć więc sobie chyba daruję

 

Trzeba uwazac na to na jakich kolach sie jezdzi :)

 

 

Na jazde codzienna po dziurawych i zasmieconych drogach, w czasie zimowym w nocy jednak wole aluminium.

Raz juz musialem ratowac felge pilnikiem po tym jak wjechalem w jakis kawal zlomu lezayc na drodze - ciemno bylo (opona poszla od razu do smietnika).

 

Ale jest to frajda jak sie ma nowe kolka.


  • 2

#57 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 14 styczeń 2021 - 12:13

Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#58 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 17 styczeń 2021 - 18:20

Po dzisiejszym “jeżdzeniu” mam takie oto konkluzje: - jest zimno, ale miło - jest ślisko - tylko MTB daje radę - bateria iPhona pada po około 1,5 h przy -19 , lepiej ofrzewać to własnym ciałem :) - hamulce tarczowe po 2 h nadal działały jako tako - bateria Wahoo nie pada Tak szybko ;) - spodnie natciarskie nie wkrecaja sie w korbe w MTB jak w gravelu ;) - termos z herbata zamiast bidonu z woda to jest to :) - po 30 km w zaspach można paść na ryj:), przeparaszam - twarz - jazda w taka zime chyba dala mi wiecej frajdy niż żebrane narty :) Udanego sezonu! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Sarensis edytował ten post 17 styczeń 2021 - 18:25

  • 2

#59 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 18 styczeń 2021 - 07:52

-22 pękło rano ;), hamulce już niemal zamarznięte.Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#60 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 18 styczeń 2021 - 09:11

Cześc

Hamulce działają wyraźnie gorzej jednak, może nie gorzej - inaczej.

Ale zgodzisz się, że zdecydowanie lepsza jest trakcja niż np. w piątek gdy było -2 czy -3 ale wilgotno i padał śnieg.

Wczoraj jednak wybraliśmy biegówki i była niezła zabawa bo pierwszy raz po 3 sezonach. Ale po 5-6 km już nawet były różne kroki...

 

Pozdrowienia

PS Co masz na nogach i rękach - zimowe buty czy dodatkowo coś jeszcze?

Bo ja mam platforemki i jeżdżę w takich cięższych adidasach i starcza mi tak na max półtorej godziny a buty są niezłe.


Użytkownik Mitek edytował ten post 18 styczeń 2021 - 09:11

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych