Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dokąd jechać w czasach COVID 19 ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
791 odpowiedzi w tym temacie

#21 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 styczeń 2021 - 13:07


Swiss
od 18.01 zaostrzenie ograniczeń ale sklepy spożywcze i apteki a także ośrodki narciarskie i hotele będą otwarte

 

Jest nowa lista krajów z obowiązkową kwarantanną (Polska nie jest na tej liście)

 

https://www.bag.admi...inreisende.html


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#22 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 15 styczeń 2021 - 13:55

Chyba przestalo mnie to zupelnie interesować ;) . Jade Na rower, narty w tym sezonie nie maja sensu, szkoda nerwow Na ten relaks.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#23 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 styczeń 2021 - 14:46

Chyba przestalo mnie to zupelnie interesować ;) . Jade Na rower, narty w tym sezonie nie maja sensu, szkoda nerwow Na ten relaks.

no ale chyba możesz dziecko zabrać na górkę i robić za wyciąg czy to też już Wam zabronili ?


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#24 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 15 styczeń 2021 - 15:11

Nie wiem co Na to namiestnik diabła ;), czego teraz zabroni dzieciom?

d15c2ac2a3acdb0ed5b807f3ad8a5010.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


  • 2

#25 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 15 styczeń 2021 - 17:01

Chyba przestalo mnie to zupelnie interesować ;) . Jade Na rower, narty w tym sezonie nie maja sensu, szkoda nerwow Na ten relaks.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć

Ja się pochwalę, że wymyśliłem to już na początku października.

Pozdrowienia

PS

Jeszcze siedzę w rowerowych ciuchach i odmarzam. Nie życzę Ci aż takiego roweru - okazało się, że powrót z pracy z jednoczesnym jeżdżeniem po mieście i załatwianiem spraw w padającym śniegu, to słaby pomysł.

Pozdrowienia


  • 2

#26 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 15 styczeń 2021 - 17:05

Mam takie pytanie, kto to jest ta Mysia, która wszyscy teraz szczepia? Jaki kanal nie wlacze to wszedzie info, że szczepi Mysie .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#27 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 15 styczeń 2021 - 17:37

Mam takie pytanie, kto to jest ta Mysia, która wszyscy teraz szczepia? Jaki kanal nie wlacze to wszedzie info, że szczepi Mysie .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


W weekend macie miec nawet -20 ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#28 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 656 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 styczeń 2021 - 17:53

Chyba przestalo mnie to zupelnie interesować ;) . Jade Na rower, narty w tym sezonie nie maja sensu, szkoda nerwow Na ten relaks.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Nerwy są jak jesteś w fazie organizacji wyjazdu. Jak już pojedziesz i ruszasz pierwszego dnia na narty, to wszystko odpuszcza i cieszymy się jak dzieci. Polecam Szwajcarię każdemu maniakowi nart.
Naprawdę warto. Jest śnieg i jest mniej ludzi niż normalnie.
  • 3

#29 MaxiBaby

MaxiBaby
  • Użytkownik
  • 664 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer Progressor F18
  • Ulubiony stok:Stock

Napisano 15 styczeń 2021 - 18:14


Polecam Szwajcarię

Bratowa jest teraz w Laax. Podobno fajnie i ciągle pada śnieg.


  • 2

#30 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 styczeń 2021 - 18:15


Polecam Szwajcarię każdemu maniakowi nart.
też polecam i nawet wychodzi taniej w ogólnym rozrachunku niż Austria czy Włochy.
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#31 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 15 styczeń 2021 - 18:45

W temacie nie pojedziemy, po decyzjach namietnikow diabla we Wloszech i Austrii zrezygnowalem wlasnie z rezerwacji zarowno w Schladming Na luty, jak i Val di Sole w marcu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#32 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 16 styczeń 2021 - 17:47

Soszów wyłamał się ze strajku i myśli, że otworzy 1 lutego SIC! Nigdy już ich nie odwiedzę, ciekawe ile dostali łamistrajki z naszych podaków?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#33 Alfredo

Alfredo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Fryderyk
  • Ulubiony stok:Dzikowiec
  • Serwisant:Piwniczny
  • Pracownik:Emeryt
  • Właściciel:BMW
  • Instruktor:DSV

Napisano 16 styczeń 2021 - 18:39

Ciekawostka kolejna , otwarte stoki w Europie maja krake na S: Swiss, Sweden, Spain.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Szwajcaria Baltowska

 

Kamerki - Szwajcaria Bałtowska (szwajcariabaltowska.pl)


  • 2

#34 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 16 styczeń 2021 - 18:50

Doskonale, też Na S :), ciekawe co na to Szczyrk? A âWladzaâ niechaj poslucha uważnie âKto pijeâ De Press ;) . Czas wyjac ciupaski hej! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Sarensis edytował ten post 16 styczeń 2021 - 19:01

  • 1

#35 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 18 styczeń 2021 - 07:54

Ktos wie, ktore ON w Beskidach maja takie jaja jak Bałtów?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#36 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 21 marzec 2021 - 19:18

Podziwiam Was wszystkich jak bardzo dbacie o sprzęt i jak bardzo się na tym znacie. Nasze narty dostają serwis na maszynie przed sezonem, czasem drugi jak juz ślizgi są sponiewierane przez kamienie i tyle. Sporadycznie jakiś wosk w sztyfcie jak nie jada w kwietniu.

A obserwując forum przez lata widzę, że zmieniamy bardzo rzadko.

Jan mam nadzieje, ze coś zjedziemy razem na tych sztachetkach :)
  • 1

#37 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 lipiec 2021 - 20:02


Jan mam nadzieje, ze coś zjedziemy razem na tych sztachetkach

no udało się nawet na powderday załapać

 

ciekaw jestem czy ktoś z naszych forumianek i forumowiczów już coś planuje na nadchodzący sezon 21/22

 

 

jak myślicie - będą knajpy na stokach otwarte ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#38 .Beata.

.Beata.
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer Trinity
  • Imię :Beata
  • Ulubiony stok:…wiadomo

Napisano 20 lipiec 2021 - 22:20

Jan mam nadzieje, ze coś zjedziemy razem na tych sztachetkach

no udało się nawet na powderday załapać
 
ciekaw jestem czy ktoś z naszych forumianek i forumowiczów już coś planuje na nadchodzący sezon 21/22
 
 
jak myślicie - będą knajpy na stokach otwarte ?


Przecież knajpy były otwarte, nawet jak nie kręciły stoki…i pewnie otwarte będą.
W planach przerzut planu z tego sezonu na następny - pierwsze moje Alpy (początek marca), ale wcześniej kursiątko u mojego prywatnego trenera ;) i wyskoki tu i ówdzie …o ile bozia raczy dać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#39 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 21 lipiec 2021 - 15:54

Jan mam nadzieje, ze coś zjedziemy razem na tych sztachetkach

no udało się nawet na powderday załapać
 
ciekaw jestem czy ktoś z naszych forumianek i forumowiczów już coś planuje na nadchodzący sezon 21/22
 
 
jak myślicie - będą knajpy na stokach otwarte ?

Przecież knajpy były otwarte, nawet jak nie kręciły stoki…i pewnie otwarte będą.
W planach przerzut planu z tego sezonu na następny - pierwsze moje Alpy (początek marca), ale wcześniej kursiątko u mojego prywatnego trenera ;) i wyskoki tu i ówdzie …o ile bozia raczy dać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten trener ze Zwardonia?
Najlepsze przed Tobą,chociaż ja się uśmiecham pod nosem, jak czytam opowieści połykaczy narciarskich kilometrów, bo nie o to chodzi.A teksty w stylu jak raz tam pojedziesz, to zrezygnujesz z jazdy w Polsce są bzdurą. Ja zawsze dobrze się bawię na nartach i czerpie z tego przyjemność, czy to na Czarnym Groniu, czy w Schladming. A gdzie, tzn. jaki kierunek te Alpy?
  • 3

#40 Joanna Sm

Joanna Sm
  • Użytkownik
  • 572 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Volkl
  • Imię :Joanna
  • Ulubiony stok:Big Sky

Napisano 21 lipiec 2021 - 17:39


Już coś planuje na nadchodzący sezon 21/22

Boze Narodzenie/Nowy Rok : Whitefish, Montana ( z wyskokiem do Fernie w Kanadzie jak otworza) albo Wolf Creek w Kolorado - urlop zaklepany

 

Narciarskie kluby maja pelen  rozklad, tylko trzeba sobie urlop zaplanowac, niestety tylu dni nie mam,  

Trzeba wybrac jakas fajna miejscowke, opcje sa takie:

Styczen 8-15 - Park City, Utah- 

Styczen 21-29 - Zell am See, Austria

Luty 5-12 - Aspen, Kolorado

Luty 19-26 Steamboat Springs,Kolorado

Marzec 5-12 Mammoth , Kalifornia - 

Dodatkowo corka przeprowadza sie do Boulder w Kolorado na studia, wiec trzeba bedzie ja odwiedzac czesto- zdecydowac sie na Ikon albo Epic pass, albo od razu oba. :D


Użytkownik Joanna Sm edytował ten post 21 lipiec 2021 - 17:43

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych