Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karnet narciarski na sezon 2020/2021 Austria, Włochy a może ....?

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 447 postów
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 08 lipiec 2020 - 10:20

Powoli nadchodzi czas decyzji co do zakupu karnetu na sezon 2020/2021, na pewno nie skorzystam z opcji słowacko-czesko-polskiej. Rozważam karnet Salzburgerland Superski Card z 22 regionami w cenie, lub DolomitiSuperSkicard, ale nie znam wszystkich ofert tak dobrze jak Jan czy Michał, więc chętnie skorzystam z sugestii, linków (preferowany english bo nie szprecham za dobrze) karnetów w innych regionach w Szwajcarii, Francji, Włoszech .... Czy wy również już rozważacie zakup karnetów na nowy sezon, czy też czekajcie na zakończenie pandemii corona wirusa?

P.S. Na tą chwilę najatrakcyjniejszy wydaje mi się Salzburgerland SuperSkiCard z uwagi na odległość (do wielu ośrodków mam 6h jazdy samochodem) i ciekawy wybór ośrodków z pakietu. Opcja włoska stanowi dla mnie dylemat z uwagi na większą odległość, jednak doświadczenia z Dolomitów nakazują powrót w te rejony ... w tym sezonie zapewne Synka będziesz również miała swój "mały" debiut na stoku i tutaj znowu ciekawie prezentuje się rodzinnie Alta Badia, cóż jest dylemat, ale może pomożecie w wyborze, a może pojawi się nowa jeszcze ciekawsza opcja dla rodziny z nową małą narciarką :) .

• 1

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 7242 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 08 lipiec 2020 - 17:10

Jan
chwilowo naciekawiej wygląda Snow Card Tirol za 825 €, można wystartować już od 1 października na 5 lodowcach i jeździć do majówki

https://snowcard.tir...alle-skigebiete

• 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 447 postów

Napisano 08 lipiec 2020 - 21:41

Jan

chwilowo naciekawiej wygląda Snow Card Tirol za 825 €, można wystartować już od 1 października na 5 lodowcach i jeździć do majówki

https://snowcard.tir...alle-skigebiete

Dzięki, sprawdzę co tam maja w pakoecie, Tyrol jednak nieco dalej od domu na karnetowe całosezonowe dojazdy.
  • 1

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 7242 postów

Napisano 09 lipiec 2020 - 13:06

całosezonowe dojazdy.

to może lepiej IKON PASS ?  :D

https://www.ikonpass.../access-details

• 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 447 postów

Napisano 09 lipiec 2020 - 13:07

całosezonowe dojazdy.

to może lepiej IKON PASS ?  :D

https://www.ikonpass.../access-details

Wyglada ciekawie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#6 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 447 postów

Napisano 16 lipiec 2020 - 08:35

i to "oplati sa" ;)

https://www.salzburg...rgsuperskicard/

• 1

#7 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 546 postów
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kornplatz

Napisano 30 lipiec 2020 - 05:35

Mój optymizm w sprawie wyjazdów jest bardzo słaby.W ubiegłym sezonie w związku z epidemią nie zrealizowałem

wyjazdu do Francji.Mam voucher do wykorzystania w nadchodzącym sezonie i coraz więcej wątpliwości.Czy

epidemia położy narciarstwo.Jestem aktywnym kibicem piłki nożnej i tu widać realne zagrożenia.Od początku pandemii nie korzystam z basenu,to moja druga po narciarstwie pasja.Pozostaje rower. Ta opcja aktywności wydaje się nie zagrożona.Czasem zadaję sobie pytanie czy czeka nas całkowita zmiana sposobu życia?

Może zbyt czarno wszystko widzę? Ale i na tym forum coś niemrawo.Macie więcej optymizmu? :stres:

Zwykle czekałem na promocyjną akcję karnetów krajowych dziś mam wątpliwości.

• 2

#8 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 1293 postów
  • Narty:Dynastar
  • Imię :Jacek
  • Ulubiony stok:Grands Montets

Napisano 30 lipiec 2020 - 09:15

Niestety nie mamy wiecej optymizmu. Jak by nie ta chinska grypa to bylbym teraz w Wietnamie,  a tak pierwszy raz od 20 lat urlop musze spedzac na wyspie.

3 Doliny sa zarezerwowane na Nowy Rok, ale nie wiadomo co z tego wyjdzie. Szanse oceniam na jakies 50%.

• 2
What we do during our working hours determines what we have;
what we do in our leisure hours determines what we are. -George Eastman

#9 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 447 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 09:22

Mój optymizm w sprawie wyjazdów jest bardzo słaby.W ubiegłym sezonie w związku z epidemią nie zrealizowałem

wyjazdu do Francji.Mam voucher do wykorzystania w nadchodzącym sezonie i coraz więcej wątpliwości.Czy

epidemia położy narciarstwo.Jestem aktywnym kibicem piłki nożnej i tu widać realne zagrożenia.Od początku pandemii nie korzystam z basenu,to moja druga po narciarstwie pasja.Pozostaje rower. Ta opcja aktywności wydaje się nie zagrożona.Czasem zadaję sobie pytanie czy czeka nas całkowita zmiana sposobu życia?

Może zbyt czarno wszystko widzę? Ale i na tym forum coś niemrawo.Macie więcej optymizmu? :stres:

Zwykle czekałem na promocyjną akcję karnetów krajowych dziś mam wątpliwości.

Jest wiele racji w tym co piszesz, na listopad "zaplanowano" drugą, znacznie gorsza falę epidemii połączoną z zamieszkami na ulicach wielu miast, co w sumie juma miejsce np, we Frankfurcie n/Menem.

• 2

#10 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 447 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 09:22

Niestety nie mamy wiecej optymizmu. Jak by nie ta chinska grypa to bylbym teraz w Wietnamie,  a tak pierwszy raz od 20 lat urlop musze spedzac na wyspie.

3 Doliny sa zarezerwowane na Nowy Rok, ale nie wiadomo co z tego wyjdzie. Szanse oceniam na jakies 50%.

możesz podesłać rekomendację na nowy rok w 3 Zinnen?

• 1

#11 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 1293 postów
  • Narty:Dynastar
  • Imię :Jacek
  • Ulubiony stok:Grands Montets

Napisano 30 lipiec 2020 - 10:16

https://www.hotellem...et.com/en/hotel

• 2
What we do during our working hours determines what we have;
what we do in our leisure hours determines what we are. -George Eastman

#12 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 447 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 21:10

https://www.hotellem...et.com/en/hotel

Dzięki wielkie!
  • 0

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 7242 postów

Napisano 31 lipiec 2020 - 06:18

Mój optymizm w sprawie wyjazdów jest bardzo słaby.
mój też zmalał w ostatnim czasie - prawdopodobnie w tym sezonie będzie tylko jazda w hali
  • 1
Dołączona grafika

#14 DMM

DMM
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 31 lipiec 2020 - 20:07

mój też zmalał w ostatnim czasie - prawdopodobnie w tym sezonie będzie tylko jazda w hali

zostają jeszcze skitury i to chyba bedzie jedyna opcja

• 3

#15 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 546 postów
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kornplatz

Napisano 01 sierpień 2020 - 17:18

myślałem o tym le to dla mnie rewolucja w sprzęcie i sposobie jazdy a noclegi ,dojazd itd. :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych