Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hintertux - koniec zarazy, czerwiec 2020

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@n

J@n
  • Administrator
  • 7233 postów
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 czerwiec 2020 - 21:58

No nareszcie coś otwarli do jazdy w górach 

gallery_10_345_545848.jpg

jak na czerwiec bardzo dobre warunki, tylko parę fotek bo jestem padnięty i internet słabo działa

gallery_10_345_521298.jpg

gallery_10_345_232576.jpg

gallery_10_345_277990.jpg

gallery_10_345_172773.jpg

.

• 7
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#2 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3229 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 17:57

Ale pustki. Szczerze mówiąc nie ciągnie mnie na razie do nart. To sport zimowy. :) Teraz codzienne treningi w mojej chatce. Polegają na zejściu w dół i podejściu. Bardzo stromo. Zarówno zejście, ok. 2 km, jak i podejście mocno daje w kość. W każdym razie zawsze wychodzę mocno spocony. Niedługo polskie morze, rowerowanie nadmorskie, spacery. A o nartach pomyślę w swoim czasie. Nawet nie wypróbowałem nowych butów narciarskich. Fischer RC4 Curv 130

• 1

#3 Bolek74

Bolek74
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 19:39

Ja również nie mam teraz ciśnienia. Rower. Jdnak HT darzę estymą i mam sentyment.
Za 10 dni wyworzę oczy na odpoczynek do południowej Dalmacji.
  • 1

#4 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 7233 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 20:28

nie ciągnie mnie na razie do nart.

Ja również nie mam teraz ciśnienia.
to przepraszam że zakłócam tę letnią sielankę  :D 

Miałem potrzebę zakończenia sezonu wtedy gdy ja o tym zadecyduję a nie jakiś wirus

a poza tym uwielbiam przebieranie się na parkingu pod kolejką

gallery_10_345_382994.jpg

• 6
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 pawelb91

pawelb91
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • Narty:Head i.GS RD, Head i.speed, Head Supershape i.speed, Volkl Mantra
  • Ulubiony stok:Stelvio (Bormio), Olimpia (Alpe Cermis), Deborah Compagnoni (Santa Caterina)

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:40

Ehhh... pięknie! Narty to jednak magia! 

Ja czekam do grudnia, co jak i gdzie jeszcze nie wiem. Śledzę i szukam różnych opcji. Mam nadzieję, że będzie można pojeździć bez ograniczeń.

Użytkownik pawelb91 edytował ten post 03 czerwiec 2020 - 23:40

• 1

#6 Bolek74

Bolek74
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 04 czerwiec 2020 - 10:40

Taki piękny, niemal pusty parking
Dobrej jazdy!
  • 1

#7 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1196 postów
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 04 czerwiec 2020 - 14:47

Miałem potrzebę zakończenia sezonu wtedy gdy ja o tym zadecyduję a nie jakiś wirus

Tez mialem taka potrzebe, ale nie udalo nam sie obudzic LOL

i poszlismy na rower.

Pozdrawiam

Michal

• 1

#8 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 425 postów
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 04 czerwiec 2020 - 16:47

nie ciągnie mnie na razie do nart.

Ja również nie mam teraz ciśnienia.

to przepraszam że zakłócam tę letnią sielankę  :D 
Dołączona grafika

Świetne zakończenie smutnego sezonu, bez obaw, Tynka mówi wirusowi adios :)!Dołączona grafika

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#9 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • Imię :Mariusz

Napisano 04 czerwiec 2020 - 23:18

Bardzo fajnie że dajesz relacje.
Chciałbym się zapytać kiedy wracasz do kraju i jak rozwiążesz kwestię kwarantanny?
Pytam z ciekawości :-)
  • 1

#10 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 1044 postów
  • Narty:Elan SLX FIS
  • Imię :Witek

Napisano 05 czerwiec 2020 - 05:46

Bardzo fajnie że dajesz relacje.
Chciałbym się zapytać kiedy wracasz do kraju i jak rozwiążesz kwestię kwarantanny?
Pytam z ciekawości :-)

Jan chyba mieszka w Niemczech, tak przynajmniej wynika z jego postów.
  • 4
„Kto ma wartości ciągle w gębie, ma je także w pobliskim nosie”

#11 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 7233 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 22:19

kiedy wracasz do kraju
w połowie lipca ale tylko na urlop, ponownie na stałe prawdopodobnie dopiero za 3-4 lata
  • 0
Dołączona grafika

#12 MarioJ

MarioJ
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • Imię :Mariusz

Napisano 05 czerwiec 2020 - 23:18

kiedy wracasz do kraju
w połowie lipca ale tylko na urlop, ponownie na stałe prawdopodobnie dopiero za 3-4 lata

Aha :-) 

• 1

#13 ciechowy

ciechowy
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 09 czerwiec 2020 - 00:10

A mnie ciągnie do nart bez względu na porę roku.

Na początku lutego był tygodniowy pobyt w Bad Klienkirchheim, ale tylko jeden dzień na nartach w trakcie tego tygodniowego pobytu.

Były plany na wyjazd wiosenny, ale wiadomo co...

Teraz się jeszcze nie poddaję i mam nadzieję na jakiś lodowiec w Austrii w czerwcu / lipcu.

Zobaczymy co życie przyniesie...

Pozdrawiam

Wojtek

• 1

#14 Mitek

Mitek

zwykły narciarz

• Użytkownik
  • 3429 postów
  • Imię :Mitek

Napisano 09 czerwiec 2020 - 06:35

......

Na początku lutego był tygodniowy pobyt w Bad Klienkirchheim, ale tylko jeden dzień na nartach w trakcie tego tygodniowego pobytu.

...........

Pozdrawiam

Wojtek

Oooo byłem w tym okresie w rejonie i nawet ze dwa dni jeździłem w BKK. Może się widzieliśmy...

Pozdrowienia

Użytkownik Mitek edytował ten post 09 czerwiec 2020 - 06:36

• 1

#15 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 7233 postów

Napisano 10 czerwiec 2020 - 13:10

jeszcze nie poddaję i mam nadzieję na jakiś lodowiec w Austrii w czerwcu / lipcu.

to musisz się pospieszyć zanim przykryją lodowce

gallery_10_345_694133.jpg

jak już pisałem - warunki zaskakująco dobre

gallery_10_345_333313.jpg

na pośredniej jeszcze plusowe temp.

gallery_10_345_356156.jpg

na upartego można by zjechać po płatach do dolnej stacji Lärmstange 1

gallery_10_345_874695.jpg

gallery_10_345_786840.jpg

przy Tuxer Fernerhaus już lekki minus

gallery_10_345_91596.jpg

a rano na samej górze  -6°C, kilka grup już trenowało

gallery_10_345_126617.jpg

Słoweńcy, Horwaci, Węgrzy i Holendrzy - polskich grup nie widziałem

gallery_10_345_123639.jpg

dopiero od południa przy dolnej stacji śnieg robił się miękki

gallery_10_345_235052.jpg

przy górnych orczykach na Gefrorene Wand było twardo do 14 - i tak o 15 zamykali

gallery_10_345_70430.jpg

udało mi się nawet trochę pojeździć poza trasą i to na slalomce

gallery_10_345_426651.jpg

gallery_10_345_123397.jpg

to ten fragment pozatrasowy

gallery_10_345_404319.jpg

przez cały dzień nie było tam chyba więcej jak 100 osób

gallery_10_345_378765.jpg

jeszcze ostatni rzut oka

gallery_10_345_586565.jpg

i suszymy sprzęt

gallery_10_345_142030.jpg

• 3
Dołączona grafika

#16 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 425 postów
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 10 czerwiec 2020 - 17:06

Fajny wyjazd, fajne narty i fajny mietek ;), w końcu oryginalny na forum, a nie tam jakaś podróbka bez „E” ;) .

Użytkownik Sarensis edytował ten post 10 czerwiec 2020 - 17:06

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych