Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasza droga do pracy


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 23 kwiecień 2020 - 09:54

Sezon ogórkowy,

o nartach tylko wspomnienia i niepotrzebny wzrost ciśnienia bo chyba narciarską majówkę też trzeba odpuścić.

Tak dzisiaj jadąc do pracy wpadłem na pomysł tego tematu.

Może przystaniecie na chwilkę na światłach albo za potrzebą

i cykniecie coś ciekawego telefonem lub opiszecie ciekawą sytuację.

Przy czym nie jest ważne kto u kogo pracuje ani ile zarabia.

Moja najkrótsza trasa ma 13 km i częściowo prowadzi wzdłuż Renu

 

gallery_10_295_262814.jpg

 

gallery_10_295_152579.jpg

 

gallery_10_295_117340.jpg


  • 4
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#2 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 23 kwiecień 2020 - 11:10

Fajny temat, ja dzisiaj także na rowerze, jako ze można już do lasu, a las mam tuż za płotem naszego kompleksu, to założyłem silexowi buty traperski i wio do lasu, normalnie mam około 5 km, ale w pandemii robię kółko tanookolo 40 km, po pracy czasem kręcę setkę po lądach, których mamy całkiem sporo ( Można spokojnie dojechać do kuźni raciborskiej lasem, lub w druga stronę w Beskidy). Zatem lecimy, dużym plusem jest możliwość jeżdżenia w lasach bez maski zawalowej. Dzisaj dostałem w prezencie całkiem sporo od chińskich przyjaciół, jednak wole bez jak mawia klasyk reklamowy.

Załączone pliki


  • 1

#3 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 kwiecień 2020 - 15:03

Tak wygladala moja droga do pracy 5 tygodni temu:

 

Załączony plik  old.jpg   602,09 KB   5 Ilość pobrań

 

Tak wygladala dzis:

 

Załączony plik  new.jpg   555,46 KB   5 Ilość pobrań

 

Trzeba sie wziasc za siebie bo po 5 tygodniach bez rowera szosowego to jestem bardzo szybki, ale tylko na zjazdach w dol.

Bieganie i jazda rodzinna na rowerach to nie to samo.

 

 

 

 

 

 


  • 3

#4 Bolek74

Bolek74
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 kwiecień 2020 - 20:56

Ja do pracy jeżdżę tędy:

Załączone pliki


  • 3

#5 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 24 kwiecień 2020 - 09:39

dobra to wracamy do tematu.

Moja inna trasa kiedy wracam z pracy ma ok 20km

 

rzeczka czysta ale woda zimna

gallery_10_295_520998.jpg

 

i rzepak

gallery_10_295_76642.jpg


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#6 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 kwiecień 2020 - 10:18

Dzis w drodze do pracy takiego sobie zwierzaka wymalowalem na mapie:

 

Załączony plik  zwierzak.jpg   473,39 KB   3 Ilość pobrań

 

Tak wygladala droga:

 

Załączony plik  droga.jpg   151,97 KB   3 Ilość pobrań

 

No i ten zapach obornika podczas mijania farm...

 

Załączony plik  zapachy.jpg   100,72 KB   3 Ilość pobrań


  • 1

#7 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 24 kwiecień 2020 - 10:32

Dzis w drodze do pracy takiego sobie zwierzaka wymalowalem na mapie:

 

 

 

Droga ciekawa, ale co to za zwierz? 


  • 0

#8 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 24 kwiecień 2020 - 10:33

Kaskady przypominają nieco Brynicę w Brennej, ciekawe miejsce, i jak zielono, tymczasem w Polsce susza.

 

P.S. niech już będzie i ten rzepak ;).


Użytkownik Sarensis edytował ten post 24 kwiecień 2020 - 10:34

  • 0

#9 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 24 kwiecień 2020 - 12:05

Zazdroszczę wam tej drogi. Moja przez ostatnie sześć tygodni wyglądała tak:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Jeszcze w gipsie trochę jeździłem na rowerze stacjonarnym. Wczoraj tydzień po zdjęciu aircast, była pierwsza przejażdżka na rowerze turystycznym.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • 2

#10 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 24 kwiecień 2020 - 13:36

Zazdroszczę wam, ja muszę z domu pracować. Biura zamknięte, nawet sam nie moge przebywać. Ma niedaleko od domu fajny las, ale drogi sa tak suche, ze jedzie się jak w piaskownicy.
  • 0

#11 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 24 kwiecień 2020 - 14:04

Ja do pracy jeżdżę tędy:

a  jak jezdziles, gdy lasy byly zamkniete?


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#12 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 24 kwiecień 2020 - 14:38

Zazdroszczę wam, ja muszę z domu pracować. Biura zamknięte, nawet sam nie moge przebywać. Ma niedaleko od domu fajny las, ale drogi sa tak suche, ze jedzie się jak w piaskownicy.


Musisz wrzucić odpowiedni kapeć i się da, Nie wszędzie jest piach, przynajmniej nie ma błota ;) .

Użytkownik Sarensis edytował ten post 24 kwiecień 2020 - 14:40

  • 0

#13 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 24 kwiecień 2020 - 22:29

Cześć


Zazdroszczę wam, ja muszę z domu pracować. Biura zamknięte, nawet sam nie moge przebywać. Ma niedaleko od domu fajny las, ale drogi sa tak suche, ze jedzie się jak w piaskownicy.

Po prostu zacznij jeździć chłopie. Na początku będzie słabo ale jak się wzmocnisz to dasz radę, czego Ci niniejszym życzę.

Szukanie ratunku w sprzęcie to domena dupków.'

Serdeczne pozdrowienia


  • 0

#14 Bolek74

Bolek74
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 kwiecień 2020 - 22:49

a  jak jezdziles, gdy lasy byly zamkniete?

W Luksemburgu lasów nie zamknęli. Generalnie, niewiele się w moim trybie życia zmieniło, poza tym, że znacznie mniej latam i przez to znacznie więcej jeżdżę na rowerze. Za tydzień jednak znowu lecę (na Bałkany); zobaczymy jak będzie.
Wynajdujemy ostatnio zupełnie pomijane przez ludzi (nie przez kleszcze) trasy:

Załączone pliki


  • 4

#15 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 kwiecień 2020 - 12:44

Do pracy nie jeżdżę, bo mamy przerwę, na szczęście płatną. Sporo pojeździłem w najgorszych zakazach rowerem do sklepów, często wirtualnych. W każdym razie zawsze miałbym niezły pretekst. A teraz siedzę w swoim domku górskim i chodzę to tu, to tam. Najbardziej lubię schodzić w dół do wioski. Jakieś 2 km. A potem podchodzić. A jest co podchodzić i jak się zmęczyć. Kilka widoczków.

 

Załączony plik  20200421_155743.jpg   145,98 KB   4 Ilość pobrań

Załączony plik  20200422_130808.jpg   147,14 KB   4 Ilość pobrań

Załączony plik  20200422_133112.jpg   174,02 KB   4 Ilość pobrań

Załączony plik  20200423_114901.jpg   40,29 KB   4 Ilość pobrań

Załączony plik  20200423_181853.jpg   137,35 KB   4 Ilość pobrań


  • 4

#16 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 27 kwiecień 2020 - 09:34


Kilka widoczków.
własny domek z widokiem na Tatry - to moje niespełnione marzenie
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#17 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 27 kwiecień 2020 - 11:52

 


Kilka widoczków.
własny domek z widokiem na Tatry - to moje niespełnione marzenie

 

Gdyby tak jeszcze był w drodze do pracy na rowerze, to juz bajka :).


  • 0

#18 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 27 kwiecień 2020 - 12:38

Kilka widoczków.

własny domek z widokiem na Tatry - to moje niespełnione marzenie

Mnie wystarcza z widokiem na Skrzyczne :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • 3

#19 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 27 kwiecień 2020 - 12:42

Super widok. Ja też mam slabosc do Tatr, mimo , ze mam prawie 600km jestem dwa, ttzy razy w roku. Do Alp takiej slabosci nie mam :)
  • 2

#20 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 27 kwiecień 2020 - 12:43


Mnie wystarcza z widokiem na Skrzyczne :)
jak jeszcze robisz Home Office
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych