Skocz do zawartości


Zdjęcie

Val di Sole 2019-lampa!

Val di Sole Groste madonna di campiglio folgarida pejo3000 pinzollo marileva

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 22 kwiecień 2020 - 10:29

Na przełomie 2018/2019 sylwestra i nowy rok postanowiliśmy z żoną spędzić w Val di Sole. Po wcześniejszym pobycie w Dimaro, postanowiliśmy spędzić czas świąteczny w urokliwej Ossanie z malowniczym zamkiem, stąd też mieliśmy blisko do PEJO3000, które było głównym celem tego wypadu. Liczba narciarzy w okresie świątecznym była dość spora, jednak bez problemu można było pojeździć nawet na Groste, kolejka do wyciągu na max. 3 min. Nowy rok powitaliśmy nartowaniem na PEJO3000, i to był strzał w dziesiątkę. Większość narciarzy odsypiała sylwestrowe balety, a na stokach większość delektowała się lokalnymi trunkami Pejo, stok ze szytu był niemal cały dla mnie :). Zaliczyłem również Pinzollo, Marilleva i Folgarida z obowiązkowym tiramisu u Fabio. Dzięki temu wyjazdowy udało mi się uniknąć WZF innego forum, bo zwyczajnie nie zdążyłem, a już 16 stycznia piłem w moim ulubionym cafe barze wyśmienite cortado na słoneczniej Teneryfie w krótkich gaciach ;). Na Teneryfie też była lampa. Kolejny rewelacyjny pobyt w VdS, szkoda, że wyjazd na koniec sezonu 2019/2020 z Tynką i jej babcią nie doszedł do skutku, ale jeszcze niejednokrotnie tutaj wrócę z dziećmi.

Załączone pliki


  • 1

#2 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 kwiecień 2020 - 12:08

He he Valdi Sol a pierwsze zdjęcie z Madonna...Ciekawe i potwierdza, że nawet nie wiesz gdzie spacerowałeś.


  • 1

#3 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 22 kwiecień 2020 - 12:21

Kiedy tam byłeś ostatnio? W minionym stuleciu?
  • 1

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 kwiecień 2020 - 12:48


He he Valdi Sol a pierwsze zdjęcie z Madonna...Ciekawe i potwierdza, że nawet nie wiesz gdzie spacerowałeś.

Jeśli popatrzymy hydrologicznie to jestem pewien że pierwsze zdjęcie jest prawidłowo opisane.

Każdy kto twierdzi że wszystkie wyciągi i trasy w Madonna di Campiglio znajdują się w Val Rendena jest w błędzie.


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 kwiecień 2020 - 12:53


Kolejny rewelacyjny pobyt w VdS, szkoda, że wyjazd na koniec sezonu 2019/2020
Planowałem z żoną wyjazd na tydzień w marcu tego sezonu

- no cóż może w przyszłym roku uda się w Twoim terminie to Cię nakręcę.


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#6 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 kwiecień 2020 - 14:19

 


He he Valdi Sol a pierwsze zdjęcie z Madonna...Ciekawe i potwierdza, że nawet nie wiesz gdzie spacerowałeś.

Jeśli popatrzymy hydrologicznie to jestem pewien że pierwsze zdjęcie jest prawidłowo opisane.

Każdy kto twierdzi że wszystkie wyciągi i trasy w Madonna di Campiglio znajdują się w Val Rendena jest w błędzie.

 

Chcąc być szczegółowym to nie wiem do której doliny spływają wody z tego miejsca. Start wyciągu na Groste jest z przełęczy a szczyty są dalej w kierunku Sol. Narciarsko kompleks należy do Rendeny i co do tego chyba nie masz wątpliwości. Poza tym gdzie Pejo a gdzie Madonna???

Pozdro


  • 0

#7 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 22 kwiecień 2020 - 15:15

He he Valdi Sol a pierwsze zdjęcie z Madonna...Ciekawe i potwierdza, że nawet nie wiesz gdzie spacerowałeś.

Jeśli popatrzymy hydrologicznie to jestem pewien że pierwsze zdjęcie jest prawidłowo opisane.
Każdy kto twierdzi że wszystkie wyciągi i trasy w Madonna di Campiglio znajdują się w Val Rendena jest w błędzie.

W tej chwili marketingowo i na jednym skipassie są w sumie 5 ośrodków , Madonna, Folgarida, Marilleva, Pinzollo i Pejo można też zrobić dopłatę do Tonale i wszystko obsługuje skibus z Centrum przesiadkowego w Commezzadura oczywiście darmowy, więcej Informacji na Ski.it, gdzie oczywiście sa wszystkie opcje. Na madonne i Pinzolo teraz jezdzi sie na nartach z pozostałych ośrodków z wyjątkiem Pejo, które jest mocno z boku i trzeba jechać skibusem.
  • 1

#8 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 kwiecień 2020 - 17:37

Nie.


  • 0

#9 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 22 kwiecień 2020 - 18:39

Nie.

 

 

Mam takie pytanie: masz jakies uczulenie na niego, czy na to forum? Szczerze mowiac to juz dawno jest to nie do zniesienia. Odechciewa sie zgladac, nie mowiac juz o pisaniu. Jak Ci sie sposob jego pisania nie podoba to napisz raz, jakos tak.... pelnym zdaniem bez zbednej przepychanki i starczy, a potem olej. Jak Ci sie forum nie podoba to olej, nie rob przepychanki. Ja na ten przyklad nie kumam 90% postow jakie Adam pisze, ale.... chce to pisze, kazdy moze sam ocenic. Skomentowac oczywiscie tez, ale nie potrzeba nam tu tej przepychanki.

 

No to tyle, wypocilem.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Michal 


  • 3

#10 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 kwiecień 2020 - 20:30

 

Nie.

 

 

Mam takie pytanie: masz jakies uczulenie na niego, czy na to forum? Szczerze mowiac to juz dawno jest to nie do zniesienia. Odechciewa sie zgladac, nie mowiac juz o pisaniu. Jak Ci sie sposob jego pisania nie podoba to napisz raz, jakos tak.... pelnym zdaniem bez zbednej przepychanki i starczy, a potem olej. Jak Ci sie forum nie podoba to olej, nie rob przepychanki. Ja na ten przyklad nie kumam 90% postow jakie Adam pisze, ale.... chce to pisze, kazdy moze sam ocenic. Skomentowac oczywiscie tez, ale nie potrzeba nam tu tej przepychanki.

 

No to tyle, wypocilem.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Michal 

 

Pisałem mu nie raz bo na innych forach też te brednie pisał to jedyne co robił to nawyzywał mi od pijaków.

Więc niech teraz zbiera żniwo. Niestety ale kolega Jan z jakimś dziwnym uwielbieniem pielęgnuje kosmitów w stylu tego gościa od kota w avatarze a teraz miłośnika chwalenia się.

Przecież ten gość ściemnia jak gibbon. Na nartach ledwo jeździ , zdjęcia z sieci itd.

Nie kubie tego.

Pozdro


Użytkownik Mitek edytował ten post 22 kwiecień 2020 - 20:34

  • 0

#11 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 23 kwiecień 2020 - 07:08

potem lecz dalej swoje kompleksy niedoszły herminatorze. Tymczasem , jeszcze kilka fotek z MOJEGO pobytu w VAL DI SOLE w 2019 roku. Wiem , że ci żal, że nie masz możliwości, brak środków, naiwnych sponsorów itp. itd. ale ma na to sposób, rozwiązanie znajdziesz pod linkiem:

 

https://german.com.p...lemy-swiata/526

 

Ohh jakże cudownie było w Val di Sole :):):) z dala od buractwa i internetowych, zakompleksionych napinaczy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Załączone pliki


Użytkownik Sarensis edytował ten post 23 kwiecień 2020 - 07:38

  • 1

#12 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 23 kwiecień 2020 - 10:25


Pisałem mu nie raz bo na innych forach też te brednie pisał to jedyne co robił to nawyzywał mi od pijaków.

Więc niech teraz zbiera żniwo. Niestety ale kolega Jan z jakimś dziwnym uwielbieniem pielęgnuje kosmitów w stylu tego gościa od kota w avatarze a teraz miłośnika chwalenia się.

Przecież ten gość ściemnia jak gibbon. Na nartach ledwo jeździ , zdjęcia z sieci itd.

Nie kubie tego.

Pozdro

Uwielbiam wariatów narciarskich, entuzjastów gór, chmur, krajobrazów i wszelkiego ruchu na świeżym powietrzu.

Adam emanuje młodzieńczą radością z tego co robi a technika narciarska i poziom jazdy nie mają na to wpływu.

Potrafi wstać w środku nocy i jechać 3 godziny w jedną stronę na Kasprowy czy Łomnicę

a mógłby szybciutko dojechać na BSA i szlifować technikę z instruktorem.

Chcąc być szczegółowym to nie wiem do której doliny spływają wody z tego miejsca. Start wyciągu na Groste jest z przełęczy a szczyty są dalej w kierunku Sol. Narciarsko kompleks należy do Rendeny i co do tego chyba nie masz wątpliwości. Poza tym gdzie Pejo a gdzie Madonna???

Pozdro

 

Teraz powrót do tematu - mapa Kompassu, bazgroły moje

niebieska linia to dział wodny, czerwony krzyżyk to miejsce z którego Adam zrobił zdjęcie

pre_1587631290__sole-rendena-dzial_wodny

 

Na północy mamy Val Meledrio z potokiem o tej samej nazwie,

potok ten płynie na północ i w Dimaro łączy się z rzeką Fiume Noce odwadniającą Val di Sole.

Val Rendena jest na południe tej linii i kolega wcale nie popełnił błędu podpisując to zdjęcie.

Gdyby zdjęcie z Pinzolo podpisał Val di Sole to można by było się przyczepić.


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#13 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 23 kwiecień 2020 - 11:15

Jestem pod wrażeniem Janie dokładności lokalizacji zdjecia. Co do spontanicznych wyjazdów, to wybieram te stoki i okolice, na które mam w danym dniu ochotę i które lubię, a nie te które mam za oknem, choć tez bywają fajne bez tłumów, to taki spontan i radość z jazdy, której człowiek okuty w schematy, standardy i techniki jazdy nigdy nie zrozumie. Pinzolo jest z boku, jednak teraz można bezpośrednio z Madonny dojechać baaardzo długa i zazwyczaj pusta gondolą, dolna stacja jest przy słynnych białych kanapach w stylu aero, jedzie sie w gore, potem w dół i znowu w gore, na stacji pośredniej nawet już nie otwierają sie dziwi gondoli i nie ma opcji wejścia.
  • 1

#14 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 kwiecień 2020 - 21:57

 


Pisałem mu nie raz bo na innych forach też te brednie pisał to jedyne co robił to nawyzywał mi od pijaków.

Więc niech teraz zbiera żniwo. Niestety ale kolega Jan z jakimś dziwnym uwielbieniem pielęgnuje kosmitów w stylu tego gościa od kota w avatarze a teraz miłośnika chwalenia się.

Przecież ten gość ściemnia jak gibbon. Na nartach ledwo jeździ , zdjęcia z sieci itd.

Nie kubie tego.

Pozdro

Uwielbiam wariatów narciarskich, entuzjastów gór, chmur, krajobrazów i wszelkiego ruchu na świeżym powietrzu.

Adam emanuje młodzieńczą radością z tego co robi a technika narciarska i poziom jazdy nie mają na to wpływu.

Potrafi wstać w środku nocy i jechać 3 godziny w jedną stronę na Kasprowy czy Łomnicę

a mógłby szybciutko dojechać na BSA i szlifować technikę z instruktorem.

Chcąc być szczegółowym to nie wiem do której doliny spływają wody z tego miejsca. Start wyciągu na Groste jest z przełęczy a szczyty są dalej w kierunku Sol. Narciarsko kompleks należy do Rendeny i co do tego chyba nie masz wątpliwości. Poza tym gdzie Pejo a gdzie Madonna???

Pozdro

 

Teraz powrót do tematu - mapa Kompassu, bazgroły moje

niebieska linia to dział wodny, czerwony krzyżyk to miejsce z którego Adam zrobił zdjęcie

pre_1587631290__sole-rendena-dzial_wodny

 

Na północy mamy Val Meledrio z potokiem o tej samej nazwie,

potok ten płynie na północ i w Dimaro łączy się z rzeką Fiume Noce odwadniającą Val di Sole.

Val Rendena jest na południe tej linii i kolega wcale nie popełnił błędu podpisując to zdjęcie.

Gdyby zdjęcie z Pinzolo podpisał Val di Sole to można by było się przyczepić.

 

 


  • 0

#15 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 kwiecień 2020 - 21:58

Cześć

Brachu, myślisz, że masz do czynienia z jakimś, ubierającym się na kolorowo  gnojem.

Kolega podpisywał zdjęcia losowo i wiesz o tym dobrze.

A Madonna jest oczywiście w Val di Sole...

Broń kretynów, broń.

Do zobaczenia w plenerze.

Pozdro


Użytkownik Mitek edytował ten post 23 kwiecień 2020 - 22:34

  • 0

#16 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 24 kwiecień 2020 - 06:10

Zainwestuj w maść na ból d...y, na prawdę przyda ci się leszczu ;) .
  • 0

#17 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 18 marzec 2024 - 09:13

W Val di Sole lampa-znowu :)

 

6379a3e678bf6d9cebafc3a6b37c0169.jpg

 

0522a6aee97ad31c4afed9e2a5da3ec4.jpg

 

Polish Days 2024 began …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


  • 1

#18 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 18 marzec 2024 - 11:57


Polish Days 2024 began …

 

dzięki za odkopanie tematu ( jakoś 2 ostatnie posty mi umknęły a są niezwykle ciekawe :zawstydzona: )

i proszę o więcej fotek z Val di Sole i Val Rendana

 

ps. Tynka też będzie ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#19 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 19 marzec 2024 - 09:47

Proszę , wczoraj po raz pierwszy było pochmurno i świeży opad śniegu .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#20 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 20 marzec 2024 - 08:35

Dołączona grafika
Golgarida dance Dołączona grafika
Marilleva party
Dołączona grafika
Fabio po naszej stronie ;)
Dołączona grafika
Gdzieś tam na trasie
Dołączona grafika
Po opadach wyszła klasyczna lampa
Dołączona grafika
I tak sobie tutaj latam , jak u siebie;) pozdro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Val di Sole, Groste, madonna di campiglio, folgarida, pejo3000, pinzollo, marileva

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych