Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niech będzie rower 2020


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
673 odpowiedzi w tym temacie

#521 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 październik 2020 - 09:20


Mówiłem o 118 km.
no to kamień spadł mi z serca 
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#522 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 26 październik 2020 - 11:43

Holda wyngla zrobiła mu sie stroma, nawet Małym Traktorem Budowlanym (MTB) chyba nie zjadę :). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalka12d17ee5b228813cefdcf07b1d6bad5.jpg

Użytkownik Sarensis edytował ten post 26 październik 2020 - 11:43

  • 2

#523 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 26 październik 2020 - 21:27

Jesiennie się zrobiło i wreszcie doczekałam urlopu. Zwiedzamy Beskid Niski. Kolory rozpieszczają...

Załączony plik  PSX_20201026_155211.jpg   465,86 KB   1 Ilość pobrań Załączony plik  PSX_20201026_124636.jpg   110,58 KB   1 Ilość pobrań Załączony plik  PSX_20201026_155147.jpg   441,42 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  PSX_20201026_124546.jpg   195,62 KB   1 Ilość pobrań Załączony plik  PSX_20201026_124506.jpg   359,56 KB   1 Ilość pobrań Załączony plik  PSX_20201026_172942.jpg   371,35 KB   1 Ilość pobrań
  • 3

#524 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 29 październik 2020 - 10:21


Jesiennie się zrobiło i wreszcie doczekałam urlopu. Zwiedzamy Beskid Niski. Kolory rozpieszczają
w mojej okolicy jeszcze troche więcej zielono

 

gallery_10_295_1578511.jpg


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#525 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 29 październik 2020 - 10:25

 


Jesiennie się zrobiło i wreszcie doczekałam urlopu. Zwiedzamy Beskid Niski. Kolory rozpieszczają
w mojej okolicy jeszcze troche więcej zielono

 

gallery_10_295_1578511.jpg

 

prawie jak White House :)


  • 0

#526 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 03 listopad 2020 - 14:12

 

 


To 620 kilometrów, niespełna 17000 metrów podjazdów, ze 100 km jednak na piechotę,

możesz trochę napisać jak to wygląda w praktyce ?

Są etapy dzienne do przejechania z noclegiem i wyżywieniem  czy wszystko trzeba zabrać ze sobą ?

 

Limit jest 200 godzin. W tym czasie możesz jechać, spać albo plażować. Możesz zjechać z trasy (np. na nocleg), ale musisz wrócić w to samo miejsce. Zamysł jest samowystarczalności, pomoc z zewnątrz jest zabroniona. Nie wolno wcześniej (czyli przed rozpoczęciem wyścigu) rezerwować noclegów.

 

Sposób rozegrania wyścigu jest dowolny: możesz wieźć wszystko ze sobą (namiot, śpiwór i inne) albo jechać na pusto. Maciek wybrał pośrednio. Śpiwór miał ze sobą, ale spał w schroniskach i agroturystykach. Jechał w jednym komplecie ciuchów, który codziennie prał, dodatkowo spodnie i kurtka przeciwdeszczowa i jakiś mały zestaw ciuchów na "po jeździe". Jedzenie również we własnym zakresie i również można albo wieźć ze sobą, albo zatrzymywać się sklepach lub knajpach. Gdyby nie czekanie na Pawła, a już pierwszego dnia było to ponad 4 godziny wynik byłby zdecydowanie lepszy. Plan na przyszły rok to poniżej 120 godzin. Maciek odłączył się od słabszego współtowarzysza dopiero trzeciego dnia i stracił na tym co najmniej dzień jazdy.

 

Mossoczy pobił rekord i machnął te 620 km w niespełna 52 godziny, Jakubek był niedługo po nim. Plan Mossoczego był - jechać non stop, trzy razy drzemka około 5 minut i jedna 30 minut. Ale jak położył się w lesie na pierwszą drzemkę wystraszył go jakiś zwierz, a na próbie drugiej zjadły go komary. Więc się wkurzył i pojechał do mety bez spania. Pierwsza dziewczyna - Zuzanna Madaj miała czas 71 godzin. Ale to wszystko są nadludzie i cyborgi.

 

Ja czekam na pojawienie się pakietów startowych na Pomorską 500-setkę. Zasady wyścigu są takie same jak na Carpatii, trasa 519 km, suma podjazdów 4.500 i 80 godzin limit czasu. Dla Maćka to był pierwszy Ultra i od razu wybrał ten najtrudniejszy w Polsce :) W Pomorskiej chcemy wystartować obydwoje. Plan przejazdu mamy taki: pierwszy dzień 200 km, drugi 200 km, trzeci reszta. Sporo ludzi jedzie to na gravelach, ale my pojedziemy na fullach. Wiemy już również, że z bagażu bankowo wyleci śpiwór i drugi komplet ciuchów. Reszta jeszcze do przemyślenia.

 

Cześć

No i udało Wam się zarejestrować na Pomorską i kupić pakiet bo nam (ja i dwóch kumpli) pomimo, że i 1.11 i dzisiaj na posterunku na razie NIE. Jestem wściekły!

Pozdro


  • 0

#527 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 05 listopad 2020 - 07:40

Coś mi ten czujnik kadencji nie funguje :) :) :) Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#528 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 listopad 2020 - 09:49

paluszki babci  się załapały ?


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#529 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 05 listopad 2020 - 10:31

paluszki babci  się załapały ?


Tym razem mamusi, pomaga ustawić dziecku kadencję :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#530 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 05 listopad 2020 - 16:52


Cześć

No i udało Wam się zarejestrować na Pomorską i kupić pakiet bo nam (ja i dwóch kumpli) pomimo, że i 1.11 i dzisiaj na posterunku na razie NIE. Jestem wściekły!

Pozdro

 

 

Siedziałam od 11.55 z palcem na F5 i niestety... lista rezerwowa. Maciek zapisał się na PGR. Ja rozważam jeszcze Great Lakes Gravel.

 

Ale za to jesteśmy po urlopie. Beskid Niski - rewelacja. Troszkę niuchnęliśmy jeszcze Beskidu Sądeckiego.

 

Beskid Niski - koniec świata. Do tego stopnia, że na pytanie o sklep dostaliśmy odpowiedź "zaraz będzie jechał" :) W Hotelu byliśmy sami, Karczmę przyhotelową specjalnie dla nas otwierali. Na noc pani kierowniczka zostawiała nam klucze od hotelu i szła do domu. W Bacówce nad Wierchomlą również byliśmy sami. Lubię ludzi, ale jak ich nie ma, więc bardzo pasował nam ten klimat :D

 

Załączony plik  1.jpg   265,76 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  18.jpg   97,14 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  2.jpg   131,12 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  3.jpg   150,21 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  5.jpg   356,88 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  6.jpg   373,54 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  7.jpg   105,38 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  8.jpg   328,08 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  9.jpg   175 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  11.jpg   300,43 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  12.jpg   410,16 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  13.jpg   104,92 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  14.jpg   235,07 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  15.jpg   240,79 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  16.jpg   182,14 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  17.jpg   356,32 KB   3 Ilość pobrań

Załączone pliki

  • Załączony plik  4.jpg   438,65 KB   3 Ilość pobrań

Użytkownik bacteria edytował ten post 05 listopad 2020 - 17:51

  • 4

#531 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 05 listopad 2020 - 19:27

Cześć

Ooooo no to się cholera nie spotkamy bo mnie się jednak udało!!! Siedzieliśmy we trzech. Doszliśmy do przekierowania do modułu kasowego i tu wyświetlał się proces w toku i tak trwał. Jako, że mieliśmy pakiety w koszykach to czekaliśmy co będzie i po chyba godzinie Rafała przekierowało opłacił i spoko a nas wywaliło. Irek (trzeci kolega) się wkurzył i obraził a ja napisałem dowcipnego maila, w którym opisałem sytuację i zakończyłem słowami, że przecież biedny Rafał nie może jechać sam bo się jeszcze zgubi itd...

No i wczoraj wieczorem dostałem maila:

 

"Cześć, 

 

zakwalifikowałeś/aś się do naszego Pomorskiego Programu Unifikacji Rodzin!

 

Jeżeli dalej chcesz dołączyć do swojej/ego partnera/ki, żony/męża, szwagra, wujka, stryjka etc. i masz już konto na stronie kolarstwoprzygodowe.pl (jeśli nie to prosimy o jego utworzenie) to znajdziemy dla Ciebie miejsce na liście startowej. Prosimy o wpłate wpisowego (300 pln) na adres: .........."

 

opłaciłem i jestem na liście!!!

Z tego co na razie się zdążyłem przekonać (to będzie mój pierwszy maraton, w ogóle pierwsze jakiekolwiek rowerowe zawody czy w ogóle zorganizowana jazda) to przejechanie nie jest aż takim problemem jak zapisanie się.

Great Lakes mialo być alternatywą. O PGR pierwsze słyszę (wygooglałem co i jak).

 

A ile jest osób na tej rezerwowej liście? Odgrażali się, że będzie jeszcze jedna pula więc jeszcze nie wszystko stracone.

Ja teraz muszę sobie przynajmniej nawigacje jakąś kupić i energię zapewnić a reszta jakoś pójdzie. W każdym razie jadę najbardziej lekko jak się da.

 

Z tymi ludźmi to macie dokładnie tak jak my. No chyba, że jesteśmy w naszej ekipie - a mała czasami nie jest...

A jaką piękna mieliście pogodę!!

Zazdrościć tylko...

Pozdrowienia i może do zobaczenia


  • 2

#532 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 05 listopad 2020 - 20:57

Nie mam pojęcia ile osób jest na liście rezerwowej, bo jej nigdzie nie ma. Wiem tylko "na gębę", ze na niej jesteśmy.

Co do PGRa to ja się na niego nie pachałam, bo uważam że poziom trudności jest zbliżony do Carpatii. Dystans niewiele mniejszy, 10000 podjazdu i tylko 72 godziny. 180 km dziennie trzeba tłuc.
  • 1

#533 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 05 listopad 2020 - 22:43

Nie mam pojęcia ile osób jest na liście rezerwowej, bo jej nigdzie nie ma. Wiem tylko "na gębę", ze na niej jesteśmy.

Co do PGRa to ja się na niego nie pachałam, bo uważam że poziom trudności jest zbliżony do Carpatii. Dystans niewiele mniejszy, 10000 podjazdu i tylko 72 godziny. 180 km dziennie trzeba tłuc.

Cześć

Chyba tak nie jest do końca. Już nazwa sugeruje raczej szybkie trasy. Patrząc na rezultaty z poprzednich lat to się potwierdza - średnie zwycięzców prawie 20km/h - muszą być szybkie a więc dobre drogi.

To z pewnością trochę inna impreza niż hardcorowa Carpatia.

Pozdrowienia


  • 2

#534 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 05 listopad 2020 - 23:10

Kolega jechał w zeszłym roku na gravelu i po nabytych doświadczeniach decyzja - będzie full. Faktycznie bylo sporo szutrów, ale również dużo górskiego terenu. Wiem już na własnym doświadczeniu, że przejazd przez Beskid Niski bardzo błotny.
  • 2

#535 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 06 listopad 2020 - 08:23

Kolega jechał w zeszłym roku na gravelu i po nabytych doświadczeniach decyzja - będzie full. Faktycznie bylo sporo szutrów, ale również dużo górskiego terenu. Wiem już na własnym doświadczeniu, że przejazd przez Beskid Niski bardzo błotny.

Cześć

Wiesz, nie myślałem o typie roweru - bardziej o charakterze trasy. Na szutrze to dwie dychy średniej trzymasz choćby  i na składaku jednak.

Ja nie mam tego problemu bo mam jeden rower.

Gravel jako panaceum na wszystko (jak to teraz jest lansowane - zwykły marketing modowy) jest zdecydowanie przereklamowany. Jeździłem na gravelu i z kumplami na gravelach i nawet w lekkim terenie - wystarczyło trochę piachu - byli bez szans, gdy na gumie 2,25 jechało się bez najmniejszego problemu. Na twardym zysk z pewnością jest, ale można go zniwelować "nogą". To raczej propozycja dla pasjonatów szosy wciągająca ich w teren i znosząca nieco ograniczeń sprzętowych.

Wiesz to identycznie jak z nartami, identycznie. Sztuczne stwarzanie mody i tłum leci kupić nowy rower. :)

Brat żony z którym jedziemy na Pomorską ma pięć. Zawsze go obśmiewam.

Pozdrowienia

 

PS

Jak już będzie bliżej terminu to pozwolę się Ciebie ponękać w spawach rozwiązania problemów energetycznych i nawigacyjnych...


Użytkownik Mitek edytował ten post 06 listopad 2020 - 08:24

  • 3

#536 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 06 listopad 2020 - 15:13

zalezy: dawno temu byl jeden rower I dwa typy nart: zjazdowe I biegowki

 

pojawilo sie cos , co sie nazywa "postep"

Postep ma to do siebie, ze produkuje rzeczy pozyteczne, ale takze duzo smieci, ktore w procesie ewolucji zostana odrzucone

 

tak jak na kazdej narcie da sie zjechac wszedzie, tak I na kazdym rowerze da sie jechac

 

Pytanie tylko, kto ma jakie preferencje: ja np mam 3 podstawowe rowery:

cos podobnego do gravel

XC -czyli podstawowy rower gorski

typowy DH

 

staralem sie zebrac extremy - drogowego nie mam I nie kupie , bo nie lubie

 

ten "gravel" uzywam wylacznie dla celow towarzyskich: jezeli "musze" pojechac  na tzw "rails to trails" (ktore sa sliczne zwykle)

 

DH uzywam wylacznie do zjazdow w terenie obslugiwanym przez wyciagi (sprobuj podjezdzac pod gorke na takim czyms!!)

 

90% spedzam na XC, po lubie wlasnie wtakim terenie jezdzic, gdzie ten wlasnie tym jest najlepszy

 

prawdopodobnie moj nowy XC bedzie nieco bardziej w strone endure, ale na pewno nie bedzie to drastyczna zmiana

 

 

 

Slowem:  kazde warunki I teren jest najlepiej "obsluzone" przez pewien typ roeru: mozliwosc doboru tego, co Ci odpowiada, to wlasnie postep

 

Smieci postepu powoduja, ze czasami trudno sie polapac, co wlasciwie najlepiej by Ci podchodzilo

 

 

Zeby uksztaltowac swoje zdanie, musisz pojezdzic w roznym terenie I warunkach: inaczej  nie mozesz sie wypowiedziec, jaka jest wartosc roznych rowerow..

 

tak jak  o nartach…...rozne narty sa optymalne do roznych warunkow


  • 3
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#537 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 06 listopad 2020 - 15:25

Zgadza się, a ponadto rowerów niezbędnych jest zawsze n+1 , dlatego Janie kovalu właśnie szukasz kolejnego XC ;) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#538 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 06 listopad 2020 - 21:36

SWIETE ROWNANIE


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#539 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 07 listopad 2020 - 10:40

To się nazywa konsumpcjonizm.


  • 0

#540 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 08 listopad 2020 - 11:58

Rowerowy poranek 1700 w gore 180 km i ciastko kawa i do domu rzikać przy niedzieli :).c4e77aceab08fb5f591a7b547bb22ee5.jpg823fb54a2d73dad898182b45373d2b00.jpg Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk798a5c702e211e2c9a639987985a92d7.jpg527838e6b95348c83a23b1750d8a2582.jpg209d3043972918a6284ef89b417ccf5a.jpg PIT stop pandemiczny-znowu :)0f862bb78db8edcc01efdcb5db3dbd94.jpg

Użytkownik Sarensis edytował ten post 08 listopad 2020 - 13:00

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych