Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niech będzie rower 2020


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
673 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@n.

J@n.
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 marzec 2020 - 18:05

Sezon narciarski nagle i niespodziewanie się zakończył a widzę że jeszcze nikt nie rozpoczął rowerowego 2020. Ładna 3 godzinna wycieczka w poszukiwaniu otwartej lodziarni. Dołączona grafika

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


  • 3

#2 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 marzec 2020 - 19:43

To sezon rowerowy się w którymś momencie skończył???

 To w ogóle jest coś takiego?

Pozdro


  • 1

#3 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 22 marzec 2020 - 23:58

To sezon rowerowy się w którymś momencie skończył???

 To w ogóle jest coś takiego?

Pozdro

Dla mnie, niestety, w tym roku sie nie skonczyl : zwykle zamiast roweru robie biegowki i narty: w tym roku chyba tylko 6 dni biegowek ( z czego 3 przewaznie po trawie..)

narty…niech policze: tylko 12 dni….niesamowite -chyba , ze otworza Snowbird to tam podskocze


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#4 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 marzec 2020 - 09:13

 

To sezon rowerowy się w którymś momencie skończył???

 To w ogóle jest coś takiego?

Pozdro

Dla mnie, niestety, w tym roku sie nie skonczyl : zwykle zamiast roweru robie biegowki i narty: w tym roku chyba tylko 6 dni biegowek ( z czego 3 przewaznie po trawie..)

narty…niech policze: tylko 12 dni….niesamowite -chyba , ze otworza Snowbird to tam podskocze

 

Cześć

Mówię o rowerze Kuba - rowerze - wiesz kierownica, dwa koła itd. ;)

Ja od początku roku kalendarzowego zrobiłem już ponad 2000 km. W minionym tygodniu ponad 200 a w weekend nie jeździłem w ogóle.

Dzisiaj niestety znowu zrobiło się zimno (rano -5). Jak ja już nienawidzę tego ubierania to nie masz pojęcia.

Biegówki leżą nieruszane od trzech sezonów - ostatni raz jeszcze ze swoim biodrem byliśmy. A zjazdowo sezon całkiem udany nawet  bo trochę jeździliśmy na takie kilkugodzinne wypady.

Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 23 marzec 2020 - 09:16

  • 0

#5 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 23 marzec 2020 - 12:05

to w ciagu ostatnich 3 lat w ogole nie bylo warunkow na biegowki?

 

wczoraj 2h na mtbk….pierwsze swieto Bozego Narodzenia tez na rowerze zamiast na nartach…..

wszystko sie zmienia…...


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#6 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 marzec 2020 - 17:44

to w ciagu ostatnich 3 lat w ogole nie bylo warunkow na biegowki?

 

wczoraj 2h na mtbk….pierwsze swieto Bozego Narodzenia tez na rowerze zamiast na nartach…..

wszystko sie zmienia…...

Czyli na narty na pustynie...


  • 0

#7 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 23 marzec 2020 - 18:05

Sezon narciarski nagle i niespodziewanie się zakończył a widzę że jeszcze nikt nie rozpoczął rowerowego 2020. Ładna 3 godzinna wycieczka w poszukiwaniu otwartej lodziarni. d6d1378e5b982cb8c8985fda69b79771.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


Temat sezon narciarski czy rpwerpwy, się nie liczy Panie Janie ;) ?
  • 0

#8 J@n.

J@n.
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 marzec 2020 - 19:52

Sezon narciarski nagle i niespodziewanie się zakończył a widzę że jeszcze nikt nie rozpoczął rowerowego 2020. Ładna 3 godzinna wycieczka w poszukiwaniu otwartej lodziarni. Dołączona grafika

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Temat sezon narciarski czy rpwerpwy, się nie liczy Panie Janie ;) ?

Naturalnie że się liczy, tak tylko chciałem zagaić nowy temat. Staram się robić te 50km dziennie.Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


  • 3

#9 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 23 marzec 2020 - 20:08

Rower jest niemal codziennie, dzisiaj nie dałem rady, mam tyle roboty, że padłem na r.j i nie dałem rady.

Załączone pliki


  • 3

#10 J@n.

J@n.
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marzec 2020 - 18:22

Wycieczka do lasuDołączona grafika

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


  • 4

#11 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 marzec 2020 - 19:20

U nas podobnie. Spacery, rower, bieganie... (tylko raz dziennie oczywiscie :))

Pogoda jest rewelacyjna jak na ta pore roku. Lampa od tygodnia.

Zimny wiatr, ale to nie problem.

 

Tak sie tylko po cichu zastanawiam, czy te zamykanie zdrowych ludzi w domach, mieszkaniach nie robi wiecej krzywdy niz dobra...


  • 3

#12 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 26 marzec 2020 - 21:53


Zimny wiatr, ale to nie problem.

 

Gdyby nie ten zimny wiatr...

 

rower0101.jpg

 

rower0102.jpg

 

rower0103.jpg

 

to by czlowiek gdzies dalej pojechal.

 

 

Pozdrawiam

Michal


  • 4

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 31 marzec 2020 - 23:46


dalej
a co zakazali czy za dużo śniegu ?

 

u nas nocne przymrozki ale w dzień robi się ciepło.

W niedzielę ma być 20 stopni na plusie, na rowerach jeszcze wolno jeździć

gallery_10_295_93254.jpg


  • 3
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#14 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 01 kwiecień 2020 - 16:40

Widzę, że nowy telefon działa elegancko :)

 

Ja też dzisiaj zacząłem sezon, tzn pierwszy raz od pół roku poszedłem do kanciapy gdzie bicykl stoi. Nawet nie jest zakurzony, tylko trochę powietrza z kółek ubyło.

 

pre_1585755180__img_20200401a.jpg


  • 3

#15 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 03 kwiecień 2020 - 06:32

Widzę, że nowy telefon działa elegancko :)
 
Ja też dzisiaj zacząłem sezon, tzn pierwszy raz od pół roku poszedłem do kanciapy gdzie bicykl stoi. Nawet nie jest zakurzony, tylko trochę powietrza z kółek ubyło.
 
Dołączona grafika


Praca czyni wolnym:) Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 3

#16 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 03 kwiecień 2020 - 06:48


Praca czyni wolnym:)
ile waży to cudo ?

 

Może ktoś polecić jakąś fajną appke rowerową co by mi rysowała trasę przejazdu i mierzyła prędkość ? 


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#17 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 03 kwiecień 2020 - 07:25

 


Praca czyni wolnym:)
ile waży to cudo ?

 

Może ktoś polecić jakąś fajną appke rowerową co by mi rysowała trasę przejazdu i mierzyła prędkość ? 

 

Około 8,9 kg to jest gravel-rower bardzo wygodny i wyprawowy, więc z czystym sumieniem polecam go Tobie rownież. W krajach niemieckojęzycznych polecam Kamoot, nie tylko spisuje wyniki, ale tez proponuje różne ciekawe trasy wycieczkowe, można wybrać nawierzchnie jaka chce się jechać i aplikacja zaproponuje fajne trasy. Oczywiście możesz także dodawać swoje trasy do bazy danych i dzielić się nimi z użytkownikami. Strava w połączeniu z licznikami Wahoo czy Garmin liczy bardzo dokładnie i ładuje trasy automatycznie z licznika/nawigacji rowerowej (to jest aplikacja dedykowana i używana przez zawodników). Najpopularniejsze jest Endomondo, jednak ma masę błędów i zawyża zarówno osiągi jak i ilość spalonych kalorii, co oczywiście wielu bardzo się podoba w tej aplikacji. Pobierz Janie wszystkie w wersji Trial na 30 dni, a potem zdecyduj, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom.


Użytkownik Sarensis edytował ten post 03 kwiecień 2020 - 07:26

  • 0

#18 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 03 kwiecień 2020 - 07:40


Praca czyni wolnym:)

 

 

Taaak... więc niestety jestem zajęty do bulu :-(

Zawsze marzyłem żeby jeździć do pracy (jak była) rowerem. Niestety, mimo że to "tylko" 21 km taka jazda praktycznie niewykonalna.

Myślałem, żeby wczoraj, lub dzisiaj "zacząć sezon". Jednak wyciągać rower tylko po to, żeby strzelić fotkę i spróbować przejechać parę metrów... nie chce mi się.

Dobrze, że inni jeżdżą i nadają mi lajw z tych jazd.

pre_1585895660__img-20200301-wa0003.jpg

 

 

 

pre_1585947980__img-20200328-wa0001.jpg


  • 4

#19 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 03 kwiecień 2020 - 07:46

 


Praca czyni wolnym:)

 

 

Taaak... więc niestety jestem zajęty do bulu :-(

Zawsze marzyłem żeby jeździć do pracy (jak była) rowerem. Niestety, mimo że to "tylko" 21 km taka jazda praktycznie niewykonalna.

Myślałem, żeby wczoraj, lub dzisiaj "zacząć sezon". Jednak wyciągać rower tylko po to, żeby strzelić fotkę i spróbować przejechać parę metrów... nie chce mi się.

Dobrze, że inni jeżdżą i nadają mi lajw z tych jazd.

pre_1585895660__img-20200301-wa0003.jpg

 

pre_1585895702__img-20200328-wa0001.jpg

 

W takich warunkach jedynie tłuściochach sobie poradzi, praca będzie, spokojnie polska gospodarka odbije bardzo szybko i nawet zyska na obecnym kryzysie, jednak trzeba cierpliwie poczekać nawet do 2 lat-niestety. Zdjęcia po prostu zacne, w dolinach polecem pośmigać po wioskach, jest tam bardzo ciekawie.


Użytkownik Sarensis edytował ten post 03 kwiecień 2020 - 07:50

  • 2

#20 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 03 kwiecień 2020 - 07:48

 


Praca czyni wolnym:)

 

 

Taaak... więc niestety jestem zajęty do bulu :-(

Zawsze marzyłem żeby jeździć do pracy (jak była) rowerem. Niestety, mimo że to "tylko" 21 km taka jazda praktycznie niewykonalna.

Myślałem, żeby wczoraj, lub dzisiaj "zacząć sezon". Jednak wyciągać rower tylko po to, żeby strzelić fotkę i spróbować przejechać parę metrów... nie chce mi się.

Dobrze, że inni jeżdżą i nadają mi lajw z tych jazd.

pre_1585895660__img-20200301-wa0003.jpg

 

pre_1585895702__img-20200328-wa0001.jpg

 

OJ,.. coś się marudny stałeś ostatnio Mirek. Chcesz zacząć jeździć to weź i jeździj. 20 km to nie jest jakiś dystans odcinający - chyba, że musisz jeździć z jakimś dużym sprzętem albo to 20 w linii prostej. ;)

Co do wyciągania roweru to Cie trochę rozumiem. Pamiętam jak to było gdy trzeba go było wyciągać - ból psychiczny totalny. Dlatego dwa lata temu stwierdziłem, że nie będę chował i problemu nie ma.

Pozdrowienia


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych