Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sezon narciarski czy rowerowy 2020?

Narty rower Alpy Val di Sole

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 07 luty 2020 - 08:56


wysłała mnie dzisiaj po chleb

to jeszcze nie pojechałeś na ten Kasprowy ?

Jutro jadę na lampę, dzisiaj nie ma sensu. Sariensis jeździ w lampie i na mrozie ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk0fc77d9196b2297b1420904954f14e54.jpg

Użytkownik Sarensis edytował ten post 07 luty 2020 - 08:58

  • 1

#42 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 08 luty 2020 - 07:30

wysłała mnie dzisiaj po chleb

to jeszcze nie pojechałeś na ten Kasprowy ?

Jutro jadę na lampę, dzisiaj nie ma sensu. Sariensis jeździ w lampie i na mrozie ;).


Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkDołączona grafika


Dziś wybór mógł byc tylko jeden Kasprowy Wierch, moge jednym postem wstawić jedno zdjęcie, wiec pomęczę kilkoma postami, przy okazji trafiam na jakieś zawody młodzieży, ale najbardziej pozytywne zaskoczenie to ... -13 już w Korbielowie, jakże miło znowu poczuć zimę i zobaczyć uginające sie pod ciężarem śniegu drzewa.




ewentualnie moze Jan skleci to w całość :) .Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#43 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 luty 2020 - 07:42

Nie musisz pisać kolejnego postu by dodawać kolejne zdjęcia przez Tapatalk. Po załadowaniu zdjęcia klikasz ponownie na ikonkę zdjęcie i ładujesz tak ile razy chcesz. Dodatkowo do jakiegoś czasu masz możliwość edycji i dodawania nowych zdjęć do już napisanego postu.
  • 4

#44 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 08 luty 2020 - 07:44

Nie musisz pisać kolejnego postu by dodawać kolejne zdjęcia przez Tapatalk. Po załadowaniu zdjęcia klikasz ponownie na ikonkę zdjęcie i ładujesz tak ile razy chcesz. Dodatkowo do jakiegoś czasu masz możliwość edycji i dodawania nowych zdjęć do już napisanego postu.


Sorry, ale z Sariensisem zawsze jest cieżko ;) na forum nartynalinii już to doskonale wiedzą :). Moze Jan skleci to w całość ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#45 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 luty 2020 - 07:48

Spoko, to tylko koleżeńska wskazówka.
  • 2

#46 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 08 luty 2020 - 07:48

Spoko, to tylko koleżeńska wskazówka.


Dzieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#47 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 08 luty 2020 - 10:32

o Kasprowym piszemy tutaj

http://www.kochamnar...-kasprowy-2020/


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#48 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 08 luty 2020 - 10:53

o Kasprowym piszemy tutaj
http://www.kochamnar...-kasprowy-2020/


Ale ja na aplikacji nie widzę tematów :) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#49 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 08 luty 2020 - 11:08

o Kasprowym piszemy tutaj
http://www.kochamnar...-kasprowy-2020/

Ale ja na aplikacji nie widzę tematów :) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dołączona grafikaDołączona grafika



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#50 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 303 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 09 luty 2020 - 08:05

Ja kończę tydzień w Suchym, faktycznie pogoda na weekend rewelacja. Od wtorku do czwartku padał śnieg więc waruki na Kasprowym muszą być super.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka


  • 2

#51 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 09 luty 2020 - 19:37


tydzień w Suchym,

cały tydzień na Suchym  ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#52 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 303 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 09 luty 2020 - 22:03

Tak. Wyjazd szkoleniowy z synem.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka


  • 0

#53 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 10 luty 2020 - 08:07

Tak. Wyjazd szkoleniowy z synem.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka


Ładne okolice i Ząb po drodze z sławnym domem ;) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#54 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 10 luty 2020 - 09:41


sławnym domem
sławny dom to jest w Poroninie

 

Na małej stacji, w wiosce Poronin,
Gdzie pociąg stanął przy zgrzycie szyn,
Wysiadł z wagonu ojciec, a po nim
Raźno na peron wyskoczył syn.
Wyszli na drogę, wesoło idąc,
Przez kładkę przeszli na drugi brzeg.
Ojciec przystanął, spojrzał na syna,
Pomyślał chwilę i tak mu rzekł:

'Tu na tej ziemi, dawno już temu,
Za moich młodych dziecinnych lat
Chodził po świecie człowiek, któremu
Nową epokę zawdzięcza świat.
Wiesz o kim mówię?'
'Wiem o Leninie'
'Czy tutaj mieszkał?
Czy tutaj śnił?'
'Tak na tej ziemi, tu w Poroninie
Przed żandarmami Cara się krył.'

Potem umilkli i w zamyśleniu
W wielkim skupieniu gdzieś dalej szli,
Tą samą ścieżką po której Lenin
Być może chodził za tamatych dni.


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#55 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 10 luty 2020 - 09:43

sławnym domem

sławny dom to jest w Poroninie
 
Na małej stacji, w wiosce Poronin,
Gdzie pociąg stanął przy zgrzycie szyn,
Wysiadł z wagonu ojciec, a po nim
Raźno na peron wyskoczył syn.
Wyszli na drogę, wesoło idąc,
Przez kładkę przeszli na drugi brzeg.
Ojciec przystanął, spojrzał na syna,
Pomyślał chwilę i tak mu rzekł:

'Tu na tej ziemi, dawno już temu,
Za moich młodych dziecinnych lat
Chodził po świecie człowiek, któremu
Nową epokę zawdzięcza świat.
Wiesz o kim mówię?'
'Wiem o Leninie'
'Czy tutaj mieszkał?
Czy tutaj śnił?'
'Tak na tej ziemi, tu w Poroninie
Przed żandarmami Cara się krył.'

Potem umilkli i w zamyśleniu
W wielkim skupieniu gdzieś dalej szli,
Tą samą ścieżką po której Lenin
Być może chodził za tamatych dni.


Wierszyk ładny , antybohater już nie bardzo. Wole słynny dom Kamila ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#56 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 303 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 10 luty 2020 - 11:36

Janie, tak mi się właśnie kojarzy Poronin. Młodzież dzisiaj nie zna tego wierszyka �
Ząb to znowu najwyżej położona wieś w Polsce. Jadąc w zeszłą niedzielę byłem tak załamany temperaturą i warunkami, że przegapiłem dom Stocha �

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka


  • 1

#57 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 10 luty 2020 - 11:37

Janie, tak mi się właśnie kojarzy Poronin. Młodzież dzisiaj nie zna tego wierszyka �
Ząb to znowu najwyżej położona wieś w Polsce. Jadąc w zeszłą niedzielę byłem tak załamany temperaturą i warunkami, że przegapiłem dom Stocha �

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka


Ja byłem w sobotę , pogoda rewelacja a dom Kamila ma sie świetnie :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#58 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 303 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 10 luty 2020 - 11:41

Jechalem do Suchego 2 02 i wtedy na 1000m bylo 4,5 stopnia na plusie :(. No ale poten przywalilo tak jak lubię, czyli snieg, chmury - prawdziwa zima :)

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka


  • 2

#59 Sarensis

Sarensis
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 11 luty 2020 - 15:25

Jechalem do Suchego 2 02 i wtedy na 1000m bylo 4,5 stopnia na plusie :(. No ale poten przywalilo tak jak lubię, czyli snieg, chmury - prawdziwa zima :) Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka


Mróz i śnieg Ok, ale ja ta, wole lampę ;) zamiast chmur.
  • 0

#60 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 303 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 05 marzec 2020 - 19:44

Wyskoczylem z synem (11 lat) do Zielenca. Warunki wieczorem bardzo średnie. Jeżdżę do Zielenca od 12 lat i to chyba najgorsze warunki na jakie trafilem. Zima jest tylko na stoku., okolica zielona. Z rana powonno być lepiej.
  • 2



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Narty, rower, Alpy, Val di Sole

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych