Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze plany na sezon 09/10


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 czerwiec 2009 - 06:58

hej! wiem - wiem to może jeszcze zbyt wcześnie ale opublikowanie przez Piotra terminów wakacyjnych spowodowło iż zacząłem nad tym myśleć mimo że jestem jeszcze kulawy.

Boże Narodzenie / Sylwester - Szwajcaria (tradycyjnie w ramach odwiedzin u rodziny)
Luty - Bułgaria (chciałbym zobaczyć troche egzotyki no i mocno zachwalane Bansko albo Borovets)
Wielkanoc - Tyrol (jeszcze nie wiem gdzie)

narazie żonka patrzy na mnie z politowaniem...... ;)
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#2 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 19 czerwiec 2009 - 07:03

hej! wiem - wiem to może jeszcze zbyt wcześnie ale opublikowanie przez Piotra terminów wakacyjnych spowodowło iż zacząłem nad tym myśleć mimo że jestem jeszcze kulawy.

Boże Narodzenie / Sylwester - Szwajcaria (tradycyjnie w ramach odwiedzin u rodziny)
Luty - Bułgaria (chciałbym zobaczyć troche egzotyki no i mocno zachwalane Bansko albo Borovets)
Wielkanoc - Tyrol (jeszcze nie wiem gdzie)

nazie żonka patrzy na mnie z politowaniem...... ;)



Cześć, myślę że spokojnie juz można planować. Nie ma na co czekać. Letnie już mam zaplanowane, więc zacząłem zimowe i wpadłem na taki plan, którego jeszcze nie wykonywałem.
Chcę zrobić myk jednego karnetu, tzn. chciałbym wykupić "sezonówkę" na Karyntię i nic więcej.
Tym bardziej że wyleczyłem się z Włoch.....

Całą zjezdzić i dobrze poznać.
Z tego co wiem jest tam sporo do roboty ;)

To jest zależne od kilku rzeczy, ale mam nadzieję że wypali i będę zimą mógł zrobić o tak ;)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#3 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 czerwiec 2009 - 07:49

podkleślam to są oczywiście plany...ale chciałbym je zrealizować :rolleyes:

listopad-grudzień....Livigno lub lodowiec Stubai-Pitztal

ferie lutowe....Kronplatz lub Saalbach(i tu i tu mogą być tłumy ;) )

marzec-kwiecień....raczej Tyrol...chociaż ciągnie mnie zaliczyć Francję....

czas pokażę B)
  • 0

#4 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 19 czerwiec 2009 - 07:57

ferie lutowe....Kronplatz lub Saalbach(i tu i tu mogą być tłumy ;) )


Tak, będą banko ;)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#5 Ewa

Ewa
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 czerwiec 2009 - 08:32

Jeśli chodzi o wyjazdy narciarskie to w planie mam...krajowy spontan.
Natomiast na 100% muszę kupić nowe buty i wtedy będę Was molestować ;)
  • 0

#6 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 19 czerwiec 2009 - 08:41

Jeśli chodzi o wyjazdy narciarskie to w planie mam...krajowy spontan.
Natomiast na 100% muszę kupić nowe buty i wtedy będę Was molestować ;)



Kozaki jakieś?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#7 Ewa

Ewa
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 czerwiec 2009 - 08:45

Kozaki jakieś?


;)

no tak, nie sprecyzowałam....

Nie, buty narciarskie a będę molestować o porady.
  • 0

#8 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 19 czerwiec 2009 - 09:02

Jabolu, wcale nie za szybko ;) Ja już jakiś miesiąc temu szukałem ofert na zimę 09/10 ale dziwnym trafem nic nie znalazłem ;)
A moje plany? To zapewne Polska - jeśli do tego czasu będę miał prawko to na pewno otwarcie sezonu zaraz po pierwszym śniegu, no i co tu dużo mówić w ubiegłym roku zakochałem się w tych górach na "A" (dodam że nie Apallachy ani Andy) i chciał bym tam wrócić z całego serca. Pozdrawiam!
  • 0

#9 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 czerwiec 2009 - 09:05

Nie, buty narciarskie a będę molestować o porady.


Ewuniu, mieszkasz niedaleko Krakowa i dlatego proponuje Ci wizyte w sklepie Janmar na ul. Grodzkiej. Tam daje sie molestowac (i sam niezle molestuje) jeden ze sprzedawcow (taki z defektem na gornej wardze). Delikatnie mowiac - niecodzienny. Tak molestowal moja zone, ze kupilismy dla niej buty trekkingowe z najwyzszej polki (firma Han Wag, o cenie nie wspomne), a ja o maly wlos nie kupilem jakis trekkingowych polbutow Salomona, choc naprawde ich nie potrzebuje. Gosc naprawde jest swietny i zna sie na rzeczy.

No wiec w trakcie wizyty zauwazylem, ze wciaz maja wystawiona kolekcje zimowa. m.in. przecenione buty. Polecam Ci te, co sam kupowalem ostatnio dla corki, Tecnica Vento 6? Numeru nie jestem pewien, ale takie z jednostronna regulacja cantingu. Zdecydowanie polecam Ci wizyte w tym sklepie i rozmowe z owym sprzedawca.

A odnosnie zimowych planow nawet o nich nie mysle. Jesli zdrowie pozwoli moze wybiore sie na grudniowe freeski w Dolomity. Na poczatku marca planuje wstepnie jakies kolejne Dolomity (moze Francja). Do tego kilka wyjazdow na malopolskie stoczki i kilka wiosennych Kasprowych. Tak sobie marze, a co z tego wyjdzie...
  • 0

#10 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 19 czerwiec 2009 - 10:08

Cześc
Jeszcze się lato nie zaczeło a juz palnujecie zimę???
Czy cos mi umknęło ;)
Pozdrawiam
  • 0

#11 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 19 czerwiec 2009 - 10:11

Cześc
Jeszcze się lato nie zaczeło a juz palnujecie zimę???
Czy cos mi umknęło ;)
Pozdrawiam



Dokładnie tak, a niektórzy z nas planują nawet zakup kozaków już na zimę.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#12 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 19 czerwiec 2009 - 12:46

To teraz ja. Może jeszcze nie plany, bo z ofertami cienko, ale marzenia: tydzień w grudniu w Alpach i dwa tygdnie na początku lutego, też w Alpach. Co z tego wyjdzie, czas pokaże. Ferie mamy w tym sezonie w paskudnym terminie ;)
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#13 filinator

filinator
  • Użytkownik
  • 418 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 czerwiec 2009 - 13:55

Sezon się przecież nie skończył:
http://www.skiinfo.c...html?aic=164483
Miał krótką przerwę gdzie niegdzie:
http://www.skiinfo.c...html?aic=164479
  • 0

#14 Gość_jarek_*

Gość_jarek_*
  • Gość

Napisano 19 czerwiec 2009 - 14:31

w najbliższym sezonie mam zamiar ..... pojeździć na nartach.

u mnie nie da się pozaplanowywać z tak dużym wyprzedzeniem ..... jest nas zgrana paczka i decyzje podejmujemy w zasadzie na telefon/ początek, całkiem możliwe, że będzie w Livigno razem z naszymi rodzinkami a co dalej.....Bóg raczy wiedzieć.

....może zaplanujmy wspólny początek sezonu / koniec był w Zdziarze a początek nie może być?
  • 0

#15 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 19 czerwiec 2009 - 17:23

Ja sezon zaczynam 4 stycznia w Rokytnicach badz Spindlerowym Mlynie gdzie bede na zmiane przez 4-5 dni,potem moze 1 albo 2 weekendy w Szkocji(jezeli pogoda pozwoli).Ostatni wyjazd bedzie na pewno w kwietniu gdzie ,kiedy, z kim i jak nie mam pojecia wiec jestem otwarty na propozycje...
  • 0

#16 filinator

filinator
  • Użytkownik
  • 418 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 czerwiec 2009 - 22:19

Les2Alpes w lipcu coraz mniej prawdopodobne ;) ,ale tam narty to dodatek.W okolicach 23 października pewny mam rozjazd na Molltalerze,potem listopad w Maso.Ferie małopolskie najwcześniej(od połowy stycznia)-czyli tradycyjny obóz, znów na Hohkarze.
Luty-marzec krajowe mam nadzieję z ładną zimą,a potem.....chciałbym bardzo zakończenie na Subaiu-jeszcze tam nie byłem.
A w marzeniach -zawsze Francja.Nigdzie nie ma tyle słońca,takich stacji,bez ściągania butów narciarskich z domu na stok i spowrotem,zwłaszcza w takich fajnych małych stacjach jak np. Risoul(za czasów ś.p. Alpina Tour jako pilot spędzałem tam cały sezon narciarski....)
  • 0

#17 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 22 czerwiec 2009 - 08:18

Les2Alpes w lipcu coraz mniej prawdopodobne ;) ,ale tam narty to dodatek.W okolicach 23 października pewny mam rozjazd na Molltalerze,potem listopad w Maso......

Filip a krynicaski też się wybiera na ten rozjazd ? "Młoda" się pyta ;)
  • 0

#18 filinator

filinator
  • Użytkownik
  • 418 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 czerwiec 2009 - 12:38

Na Molltaler nie,a do Maso jadą w listopadzie,tylko nie wiem w jakim terminie.
  • 0

#19 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 22 czerwiec 2009 - 16:38

Cześć!
Planów jeszcze nie mam, ale mam narciarskie marzenia. ;)

3 sezony temu było 1,5 dnia na nartach.
2 sezony temu było 4 dni na nartach.
1 sezon temu było około 12 dni na nartach.
To w tym 20 dni!!!! ;)

W tym:
  • Parę dni na Czarnej Górze - jeszcze tam nie byłem.
  • Obowiązkowo parę dni w Szczyrku.
  • Wreszcie chociaż dwa - trzy dni w Tatrach poza trasą. Wybieram się jak ta sójka za morze, już mi wstyd.
  • Kilka dni na spotkaniu KOCHAMNARTY na realnych nartach. (Mam zobowiązania ;) )
  • Jak by się udało, to tydzień w Alpach, ale nie kosztem innych wyjazdów, więc mało prawdopodobne.

W Waszych planach nie wspominacie o spotkaniu Kochamnarty!!! Proszę o korekty planów!!! ;)
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#20 zuzanna

zuzanna
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 22 czerwiec 2009 - 17:03

Moje plany? jak co roku ;)
tydzien ferii mazowieckich ...gdzies w austriackich Alpach
tydzien ferii pomorskich ...podobnie ;)
i okolice Wielkanocy Soelden lub Stubai...zalezy co w tym roku zostanie przeglosowane

Użytkownik zuzanna edytował ten post 22 czerwiec 2009 - 17:04

  • 0
Zuza






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych