Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o namiar na kwaterę w Austrii,


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 listopad 2018 - 21:02

Rzućcie mi proszę jakimś namiarem na sensowna kwaterę w okolicach Alp Salzburskich. Np. w okolicy Saalbach. Znalazłem jedną w Viehofen, ale gospodarze nie odpisują. Planuję tydzień na początku lutego 2019. Potem już nie mogę. Najlepiej coś z dwiema sypialniami, bo jedziemy z koleżanką z Norwegii, w sumie 3 osoby dorosłe. Raczej nie hotel. Może być z jakimś wyżywieniem lub bez.


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 22 listopad 2018 - 21:11

  • 1

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 22 listopad 2018 - 21:20


Raczej nie hotel. Może być z jakimś wyżywieniem

wprawdzie byłem tam przed 15 laty (jak ten czas leci)

https://www.jugendhotel-saalbach.at/

mieli wtedy dobre domowe jedzenie (polska obsługa kuchni)

Skromne wyposażenie pokoi ale czysto i niedrogo w porównaniu z innymi pensjonatami w okolicy

 

gallery_10_200_60396.jpg

:alegosc: 


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 listopad 2018 - 22:07


mieli wtedy dobre domowe jedzenie (polska obsługa kuchni)

 

Ja mam namiar na taki jeden hotel z polska oblsuga kuchni namierzony w Scheffau :D Rewelacja :)

 

W Hinterglemm mam sprawdzony kinderhotel, wiec raczej nie dla Andrzeja.

Szukaj cos w okoliach Leogang - jesli nie musisz byc ski in, ski out i nie szukasz 4* w okolicach Saalbach to bedzie OK.


  • 1

#4 ciechowy

ciechowy
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 22 listopad 2018 - 22:27

Lofer (pensjonat bez wyżywienia):

http://www.kochamnar...enty-pechtlgut/

 

Kaprun (pensjonat bez wyżywienia):

https://www.apartmenthausgotthardt.at/

 

Obertauern (hotel garni - można wykupić śniadania ale przymusu nie ma): 

http://www.laaxerhof.at/

 

Wszystkie obiekty sprawdzone i godne polecenia. Wszystkie co prawda na Ziemi Salzburskiej ale nie bezpośrednio w okolicach Saalbach. Do Saalbach najbliżej chyba będzie z Lofer i z Kaprun.

 

Pozdrawiam

Wojtek


  • 1

#5 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 listopad 2018 - 17:30

Dzięki wszystkim doradzającym. Próbowałem, ale w tym terminie wszystko zajęte. Nie jest łatwo wynająć rozsądnie dla trzech dorosłych. W końcu znalazłem coś w biurze podróży. W Viehhofen. Pamina. Bez wyżywienia. Zobaczymy. Do Saalbach 5 km skibusem, a więc OK. Jakby ktoś się trafił w tym terminie (2-9 luty 2019) dajcie znać. Takie spotkania polowe są bardzo miłe.


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 26 listopad 2018 - 17:50

  • 2

#6 ciechowy

ciechowy
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 26 listopad 2018 - 21:11

Andrzeju

ja od jakiegoś czasu uskuteczniam rezerwacje tylko poprzez booking com. Nie mogłem się do niego przekonać, denerwuje mnie trochę ten portal, bo jak dla mnie jest trochę mało intuicyjny. Ale dramatycznie skraca czas poszukiwań w stosunku do szukania na piechotę. A opisy, zdjęcia, recenzje są według mnie bardzo przydatne i rzetelne. Już kilka rezerwacji za mną i jak na razie nigdy nie było zaskoczenia - zawsze zastaliśmy to co było prezentowane albo lepiej.

Chyba już zdecydowana większość właścicieli kwater zdecydowała się podłączyć do tego portalu, bo widzą że ludzie po prostu chętnie z niego korzystają. Praktycznie nie korzystam już z katalogów kwater na stronach lokalnych organizacji turystycznych czy ośrodków narciarskich - zauważyem że są one nawet mniej aktualne niż dane na booking com.

 

Ja w tym roku też 2-9 lutego ale Tyrol Południowy (Drei Zinnen) więc chyba się nie spotkamy :-(

 

Pozdrawiam

Wojtek


  • 1

#7 leksus

leksus
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 grudzień 2018 - 19:09

Rzućcie mi proszę jakimś namiarem na sensowna kwaterę w okolicach Alp Salzburskich. Np. w okolicy Saalbach. Znalazłem jedną w Viehofen, ale gospodarze nie odpisują. Planuję tydzień na początku lutego 2019. Potem już nie mogę. Najlepiej coś z dwiema sypialniami, bo jedziemy z koleżanką z Norwegii, w sumie 3 osoby dorosłe. Raczej nie hotel. Może być z jakimś wyżywieniem lub bez.

Napisz mi proszę priv,to dam Ci super namiar-jestem u nich 3 razy w roku,ale czy mają w lutym wolne,to inna isprawa...


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych