Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Proklienckie" podejście

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 JORDAN

JORDAN
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 28 październik 2018 - 16:08

Króciutko chciałbym podzielić się z Wami pewną frustrujacą sytuacją związaną z brakiem odzewu ze strony właścicieli dwóch hoteli niedaleko ISCHGL. Już myślałem że znalazłem metę na ferie w 2019 tymczasem w obu przypadkach (po raz pierwszy z czymś takim się spotykam) osoby korespondujące zamilkły mimo że rozmowy były zaawansowane. W obu przypadkach chciałem potwierdzić jak dokładnie będzie wyglądał nasz pokój. Załączyłem link do booking.com by wskazali konkretny pokój. W drugim miejscu poddałem w wątpliwość wysoki standard pokoju i poprosiłem o dodatkowe zdjęcia by móc podjąć decyzję. Dodam że tu już dostałem wcześniej maila z nrem konta i podsumowaniem oferty. Widać że w jednym i drugim przypadku problemem dla właścicieli było odpisanie na maila i wysłanie zdjęć. Cisza trwa. Ciekawe co by było gdybym uiścił zaliczkę. Amatorka! Na narty nie pojadę w ogóle jeśli się nie odezwą bo to jedyne miejsce, które wchodziło w grę tj. dolina Paznaun i cashowo akceptowalne miejsca.
  • 1

#2 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3006 postów

Napisano 28 październik 2018 - 22:50

Dziwne. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Mogę ew. zrozumieć reakcje drugiego, poczuł się "urażony", o tyle pierwszego nie rozumiem. Może po angielsku nie rozumie? Chyba że piszesz po niemiecku. Sympatyczna pani w Kappl, o której wspomniałem, ok. 45-50 lat, po angielsku nie znała nic. Ani słowa. Na szczęście zięć dobrze zna niemiecki.

• 1

#3 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 29 październik 2018 - 00:17

Jako że zaczął się sezon grzewczy to się nieco zagrzałem. Tzn.w przypadku hotelu w See gość raczył w końcu dziś odpisać że w między czasie puścił komuś pokój który rzekomo trzymał dla mnie bo zastanawiałem się czy standardowy czy superior. Z kolei do hotelu w Galtur zadzwoniłem dziś i okazało się że właściciele byli poza hotelem przez kilka dni a mail ogarniał jakiś jełopek który zapewne nie umiał odpisać rzeczowo. Jutro mają odpowiedzieć. Tak czy inaczej średniawo i podejście nie z austriackim ordnungiem. Zobaczymy

Użytkownik JORDAN edytował ten post 29 październik 2018 - 00:18

• 1

#4 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1073 postów
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 29 październik 2018 - 08:30

Nie znam Austrii na tyle co Wy, ale my mielismy zawsze kontakt z "poslizgiem" jak pisalismy po angielsku. To tak po pierwsze. Tyle, ze my zawsze spalismy w jakims malym pensionacie czy pokojach goscinnych, gdzie angielski znala wnuczka, albo ktos tam inny. Mialo to swoje plusy bo potem mogla odrobic mi prace domowe z niemieckiego. LOL ale to bylo 20 lat temu wiec....

Natomiast z obserwacji terazniejszych, generalnie jesli chodzi o zycie w gorach...... to my tu mamy teraz okres miedzy sezonami, mielismy ferie szkolne. Hotele sa zamkniete, wszyscy gdzies wyjezdzaja. No nie jest tak jak w maju kiedy praktycznie nikogo nie ma, natomiast tez jest pusto. 

Biorac to pod uwage dal bym im chwile na odpisanie. 

Z drugiej strony moga tez miec w dupie Goscia z PL co ma jakies dziwne ich zdaniem pytania kiedy i tak maja pelne oblozenie. Tego nie wiemy oczywiscie, ale bym tego nie wykluczal. Szczegolnie jak mieli juz ciekawych gosci z PL.

Na poczatku lat 90 jezdzilismy z Mama do Mallnitz zawsze do tego samego pensionatu Kofler i tam byli "zjarani" tym, ze jestesmy z Polski. Do czasu, az mieli tych naszych rodakow po dziurki w nosie. Dla nas zawsze byli mili, ale oziebienie bylo odczuwalne.

Ot takie nieistotne historie.

Pozdrawiam zyczac udanego "nartowania"

Michal

• 1

#5 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 29 październik 2018 - 08:42