Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa Snow Expo 26 - 28.10.18 wydarzenie narciarskie

Snow Expo targi narty warszawa targi snow targi narciarskie testy narciarskie warszawa

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 gieraczek

gieraczek
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Nordica Doberman
  • Właściciel:Efficient

Napisano 22 październik 2018 - 22:03

Już w ten weekend w Warszawie rusza Snow Expo największe targi sprzętu narciarskiego w Polsce.
Myślę, że warto rozważyć uczestnictwo, nie są to typowe targi nart, ale wiele innych atrakcji, szkoleń, porad narciarskich.

Podczas Snow Expo będzie można testować narty biegowe na prawdziwym śniegu oraz narty zjazdowe na Górce Szczęśliwickiej (czy tam również będzie prawdziwy śnieg - tego jeszcze nie wiem). Będzie można przetestować symulator jazdy na nartach.

W ubiegłym roku Snow Expo wyglądało tak: www.skitenis.pl/pl/blog/5_Targi-Snow-Expo 

Głowna impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym w od soboty do niedzieli. Testy na Górce Szczęśliwickiej ruszą już w piątek po południu i potrwają do niedzieli.

Dajcie znać czy będziecie ;)

[mam nadzieję, że temat dodałem do dobrego działu, lepszego nie znalazłem :P]
 


  • 1

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 23 październik 2018 - 11:13


Dajcie znać czy będziecie
nie dam rady


Górce Szczęśliwickiej (czy tam również będzie prawdziwy śnieg - tego jeszcze nie wiem).
ale proszę o relację
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Snow Expo, targi, narty warszawa, targi snow, targi narciarskie, testy narciarskie warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych